Da li ste zatrudnele bas onda kada ste to zelele

Više
7 godina 11 meseci pre - 7 godina 4 meseci pre #11453 od olivera
olivera je napravio novu temu: Da li ste zatrudnele bas onda kada ste to zelele
sve je vise parova koji imaju problem sa zacecem,zato i otvaram ovu temu,da podelimo iskustva,mozda nekome i pomognemo.
moj muz i ja spadamo u tu nesrecnu grupu ljudi kod kojih to i nije bilo bas lako.posle godinu i po dana braka prihvatili smo cinjenicu da postoji problem,i onda su usledile cetiri i po godine mucenja. promenili smo nekoliko doktora,uradili cetiri inseminacije od kojih su dve bile uspesne,ali su neslavno zavrsile.
posto smo bili dobri finansijski zaglibili,podigla sam kredit za petu.medjutim vreme je prolazilo,a moje zdravstveno stanje je bilo takvo da bi bilo uzaludno raditi inseminaciju.digla sam ruke od svega,i resila da te pare iskoristimo za letovanje...
i dok su se svi protivili ja sam bila sve odlucnija,da odemo u Crnu Goru,i posetimo OSTROG.na kraju sam i isterala svoju volju.
i gle cuda kad smo se vratili kuci,ja sam bila :trudna: !!!
i hvala Bogu,i Velikom Vasiliju Ostroskom,rodila se MILA.
kako ste vi dosle do svog bogatstva?
da li je to bila planirana trudnoca,ili se desila u nevreme?
da li ste je dugo cekale,prizeljkivale?
da li ste od onih srecnijih zena koje su je dobile bas kad su je i zelele?

Boze cuvaj mi ovo pile
ovu mrvu zlata i svile....
Poslednja izmena: 7 godina 4 meseci pre od BBmama.
Zahvalnice:: Danijela Magdalena

Molimo vas Prijava da se pridružite konverzaciji.

• Maja
  • Maja's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • The palm of a hand that holds all my dreams
Više
7 godina 11 meseci pre #11466 od Maja
Maja je odgovorio na temu: Odg: da li ste ztrudnele bas onda kada ste to zelele
Ja sam je dobila bas kad sam zelela..secam se da smo planirali vencanje..gledala sam u kalendar koji bi datum u novembru bio odgovarajuci..i izabrala sam 21 ..Sv. Arandjel.. ni u malom mozgu mi nije bilo da ce mrvica bas tada biti zaceta..sve mi se poklopilo..i od tada slavim tu slavu...da sam htela tako ne bih uspela...hehehehe..
Zahvalnice:: Eka

Više
7 godina 11 meseci pre #11476 od Marry
Marry je odgovorio na temu: Odg: da li ste ztrudnele bas onda kada ste to zelele
Mi smo nakon tri godine braka resili :) I dobili smo je bas kad smo zeleli.. Hvala dragom Bogu na tome.

Više
7 godina 11 meseci pre #11494 od Dasha
Dasha je odgovorio na temu: Odg: da li ste ztrudnele bas onda kada ste to zelele
Oba puta, iz prve...
Prvi put smo se zezali ali nakon 15 dana niko nije verovao da sam zaista trudna... Tako i drugi put....ali bez zezanja! :srecan:

• Maja
  • Maja's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • The palm of a hand that holds all my dreams
Više
7 godina 11 meseci pre #11495 od Maja
Mada je kod mene sve teklo onako kako sam zelela u mom bliskom okruzenju ima mnogo drugacijih prica..u modernom dobu zene radjaju sve kasnije i to sa sobom nosim izvestan pritisak porodice i drustva i vrlo cesto se desava da parovi kod kojih ne postoji ni jedan jedini zdravstveni problem ili neka druga prepreka opet ne mogu da se ostvare kao roditelji..tako sam videla situacije gde parovi po cak 15 godina nisu mogli da dobiju dete i na kraju,kada su odustali desilo upravo to..i prvi pa i drugi put..mnogo toga dolazi iz glave i moj savet je da se opustite i da ne gledate na planiranje porodice kao na radni zadatak..narocito ako je sve ostalo kako valja..sve sto vas zanima a sto se tice zdravlja vas i vaseg supruga mozete da odradite u samom startu..sta i kako treba verovatno ce vam reci u dispanzeru,trebalo bi da u svakom postoji savetovaliste-planiranje porodice..kad to obavite...uzivajte...sreca dodje kad joj se najmanje nadas..

Više
7 godina 11 meseci pre #11539 od Miljana
Miljana je odgovorio na temu: Odg: da li ste ztrudnele bas onda kada ste to zelele
Ne, nisam zatrudnela kada smo hteli, bilo sitnih problema pa kad smo se remontovali Milica nas iznenadila :)
Tri godine smo pokusavali i na kraju uspeli, sad ponekad znam da kazem i pored toga sto smo je dugo cekali da mi nije zao sto nam je trebalo toliko dugo :) iako je bilo tuzno to sto svaki mesec u iscekivanju bebe vestica me iznenadi naravno neprijatno....

Mama, ponosna sam sto ste vi moji roditelji <3

• Ivana
  • Ivana's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • Smesi se, sutra moze biti jos gore!
Više
7 godina 11 meseci pre #11563 od Ivana
Ivana je odgovorio na temu: Odg: da li ste ztrudnele bas onda kada ste to zelele
Nimsa, zatrudnela sam par godina ranije :P Nikada nisam imala problem sa tim.

If you can talk with crowds and keep your virtue,
' Or walk with Kings - nor lose the common touch,
if neither foes nor loving friends can hurt you,
If all men count with you, but none too much;
If you can fill the unforgiving minute
With sixty seconds' worth of distance run,
Yours is the Earth and everything that's in it,
And - which is more - you'll be a Man, my son!

Više
7 godina 11 meseci pre #11580 od BEBICA
BEBICA je odgovorio na temu: Odg: da li ste ztrudnele bas onda kada ste to zelele
Pa mogu reci da smo je dobili kad smo pokusali..u roku od 2 meseca...

VEROLINO HANDIWORK KLIK NA LINK
HEKLANE KAPE,TRAKICE,SALOVI,ZA SVA GODISNA DOBA...
www.facebook.com/VerolinoHandiwork

Osmeh je jedna kriva linija koja moze da ispravi mnogo stvari.

[link=http://lilypie.com] [/link]

Više
7 godina 11 meseci pre #11743 od Maja
Prva trudnoca je bilo zeljno iscekivana i posle godinu dana pokusaja se i desila,a druga ni u planu nije bila bar jos naredne dve godine ali se desila i sad mi je drago sto je tako ispalo

Moderatori: BoyannavesnasEka

Prijavljivanje/Registracija