Da li ste zatrudnele bas onda kada ste to zelele

• Verka
  • Verka's Avatar
  • Posetilac
  • Posetilac
7 godina 7 meseci pre #12334 od Verka
Verka je odgovorio na temu: Odg: da li ste ztrudnele bas onda kada ste to zelele
Ja bolje da ne pisem ovde :(

Molimo vas Prijava da se pridružite konverzaciji.

Više
7 godina 6 meseci pre #15539 od Maja
Maja je odgovorio na temu: Odg: Da li ste zatrudnele bas onda kada ste to zelele
A ni ja :(

Više
7 godina 6 meseci pre #15541 od Miljana
Miljana je odgovorio na temu: Odg: Da li ste zatrudnele bas onda kada ste to zelele
MakiJ, Verka :kisss:: :kisss:: :kisss:: :kisss::

Mama, ponosna sam sto ste vi moji roditelji <3

• Marija
  • Marija's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • Bicu tu i onda kad mislis da mi do tebe nije stalo
Više
7 godina 6 meseci pre #15542 od Marija
Marija je odgovorio na temu: Odg: Da li ste zatrudnele bas onda kada ste to zelele
Pa drage moje mm kaze da je prvi put "probao" da vidi da li moze da ima decu i tada se i desilo (nismo uopste radili na tome jel on je PROBAOOOO :bambam: :bambam: :bambam: ), a Tomica kako sam dobila prvi ciklus posle porodjaja moj ginekolog se smejao... kaze kako ste bas pogodili tu prvu ovulaciju... :)

Više
7 godina 6 meseci pre #15545 od Dasha
Dasha je odgovorio na temu: Odg: Da li ste zatrudnele bas onda kada ste to zelele

maracvele napisao/la: Pa drage moje mm kaze da je prvi put "probao" da vidi da li moze da ima decu i tada se i desilo (nismo uopste radili na tome jel on je PROBAOOOO :bambam: :bambam: :bambam: ), a Tomica kako sam dobila prvi ciklus posle porodjaja moj ginekolog se smejao... kaze kako ste bas pogodili tu prvu ovulaciju... :)

Hahhahaa, nasmeja me do suza!

Više
7 godina 6 meseci pre - 6 godina 5 meseci pre #15556 od Danijela Magdalena
Danijela Magdalena je odgovorio na temu: Odg: Da li ste zatrudnele bas onda kada ste to zelele
Olola, ne mogu da verujem da je zaista tako bilo. Neka je ziva i zdrava sto godina.
Cesto pomislim kako li je tim parovima koji ne mogu da imaju bebu a istinski je zele,tuzno,tuzno...
S' druge strane Bog je "svakom" i podari pa se i oko toga cesto zamislim...(dosta je jadne dece sirocadi itd.)
Jao necu dalje,odmah padam u depresiju.
U svakom slucaju drage moje,koje zaista zelite to najlepse nesto na svetu- nikad ne odustajte! Nikad!

Ja sam kao devojka imala dve duge veze,i naravno cuvala sam se. U 30-toj godini sam odlucila tj.osetila da sam zrela za brak.Udala se. Ne samo da sam dobila bebu kad sam htela,vec identicnu devojcicu o kakvoj sam mastala. I bitna stvar -Tek tada spoznala sta je zaista prava LJUBAV (ne mislim na muza, vec na to malo predivno stvorenje) :dragi: :srce: :srce: :srce: :srce: :srce: :srce: :srce: :srce: :srce: :srce: :srce: :srce: :srce: :srce: :srce: :srce: :srce: :srce:

Dobra tema!!!

Ima nesto sto me cini jakom kad sve se rusi.
Poslednja izmena: 6 godina 5 meseci pre od Miljana.

Više
7 godina 6 meseci pre #15573 od Sandra
Sandra je odgovorio na temu: Odg: Da li ste zatrudnele bas onda kada ste to zelele

MakiJ napisao/la: A ni ja :(

Maki, lepoto :srce: drzi se

• Jelena
  • Jelena's Avatar
  • Van mreže
  • BB Početnik
  • BB Početnik
  • uvek trazi vise,ali budi srecan sa ono sto imas :)
Više
7 godina 3 meseci pre #26456 od Jelena
Jelena je odgovorio na temu: Odg: Da li ste zatrudnele bas onda kada ste to zelele
sa supruga smo pokusali jedan mesec ali promasili dane :silly: ali sledeci mesec onako na sale tempirali dan ali nismo se nadali da cemo tako brzo uspeti. kad mi je kasnilo iznenadili smo se kako je sve bilo tako lako :jea: onda nakon 10 meseci opet i opet smo bili iz prve trudni ali nelsavno se zavrsilo :( nakon godine pokusali, kao 'ajmo sad cerkicu'... i... pojavili su se 2 crtice nakon samo 2 nedelje :srecan: sad ne pokusavamo bar jos godinu-dve, da se malo oporavim :)

za srece uvek treba tako malo...

Više
7 godina 3 meseci pre #26459 od BEBICA
BEBICA je odgovorio na temu: Odg: Da li ste zatrudnele bas onda kada ste to zelele
Dobro dosla Cevlicka..... :kisss::

VEROLINO HANDIWORK KLIK NA LINK
HEKLANE KAPE,TRAKICE,SALOVI,ZA SVA GODISNA DOBA...
www.facebook.com/VerolinoHandiwork

Osmeh je jedna kriva linija koja moze da ispravi mnogo stvari.

[link=http://lilypie.com] [/link]

Zahvalnice:: Jelena

Moderatori: VerkaBoyannavesnasEka

Prijavljivanje/Registracija