Da li ste zatrudnele bas onda kada ste to zelele

Više
7 godina 11 meseci pre #11796 od Lanche
Lanche je odgovorio na temu: Odg: da li ste ztrudnele bas onda kada ste to zelele
Mi smo godinu dana posle braka hteli, uspeli, ali nije bila dobra trudnoca, pa smo posle tog dogadjaja cekali 5-6 meseci, ali nam se nije dalo odmah, vec posle godinu dana.. Znaci dve godine posle braka, dosla je nasa lepotica na svet :)

Molimo vas Prijava da se pridružite konverzaciji.

Više
7 godina 7 meseci pre #12185 od Lanche
Lanche je odgovorio na temu: Odg: da li ste ztrudnele bas onda kada ste to zelele
Za drugi put mislim da ce biti spontano i nenadano.... :siz:

Više
7 godina 7 meseci pre #12205 od Boyanna
Boyanna je odgovorio na temu: Odg: da li ste ztrudnele bas onda kada ste to zelele
Pa tako nekako, nismo forsirali ali smo `radili` na tome, bili smo u fazonu kad god da se desi super... Tacno na rodjendan mm uradila sam test (u nedostatku ideja za originalan poklon), nadajuci se da me crtice nece izneveriti i da necu ostati bez poklona...i tako je i bilo... dobio je najlepsi poklon za rodjendan :)

Honesty is an expensive gift, don`t expect it from cheap people.
Zahvalnice:: Eka

Više
7 godina 7 meseci pre #12212 od Lanche
Bas lepo Boyana :lovee:
Zahvalnice:: Boyanna

Više
7 godina 7 meseci pre #12245 od Sanja
Sanja je odgovorio na temu: Odg: da li ste ztrudnele bas onda kada ste to zelele
Pa prvi put iz treceg puta po 2 nedelje-posto vam verovatno nije jasno sta to znaci evo objasnjenja:PRVI PUT: krajem februara do sredine marta i nista,nakon toga moj muz se vratio za Nemacku,DRUGI PUT: dosao 31.05. vencali se i 14.06. ponovo otisao i opet nista,TRECI PUT: dosao 11.11. otisao 23.11. i taj put ostadoh ja :trudna:

A druga trudnoca dva-tri meseca smo radili na tome ali ne bas aktivno i opet novembar posto je meni vec bilo frka jer nisam zelela da pravim razliku vecu od 4 godine kazem ovaj mesec mora da bude i bas aktivno radili i Lana sada ima 2 meseca i par dana :srecan:

Više
7 godina 7 meseci pre #12250 od Hana
Hana je odgovorio na temu: Odg: da li ste ztrudnele bas onda kada ste to zelele
Ne,mada nikad nije kasno! :ljulja: Poručujem svim mamama koje imaju takav problem,da ne odustaju!

Više
7 godina 7 meseci pre #12257 od nina
nina je odgovorio na temu: Odg: da li ste ztrudnele bas onda kada ste to zelele
Nismo se opterecivali,radili na tome i nadja je zaceta nakon 5 meseci :srce:

Više
7 godina 7 meseci pre #12290 od Maja
Maja je odgovorio na temu: Odg: da li ste ztrudnele bas onda kada ste to zelele
Ja sam ostala u drugom stanju kad sam vec digla ruke od toga :)
Zahvalnice:: Danijela Magdalena

Više
7 godina 7 meseci pre #12327 od vlatka
vlatka je odgovorio na temu: Odg: da li ste ztrudnele bas onda kada ste to zelele
trbalo je vise od godinu dana, jedna neuspjesna IUI, pa HSG i nakon toga ta daaaaa :) ugledala sam svoje II

Moderatori: BoyannavesnasEka

Prijavljivanje/Registracija