Kako sam saznala da nam stize beba

• Two Princess
  • Two Princess's Avatar Pokretač teme
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
Više
7 godina 4 meseci pre - 6 godina 9 meseci pre #21452 od Two Princess
Two Princess je napravio novu temu: Kako sam saznala da nam stize beba
Postoji li prica o tome kako ste saznale za ovu lepu vest - STIZE BEBA

Vasa reakcija bila je...? Kako ste saopstili dragom da ce postati tata? Po nekom vec, posebnom pripremljenom scenariju ili je bilo iznenadjenje za oboje?
Neke su price od prvog momenta pune emocija..... sreca, ushicenje, radost.
Dok ima i onih koje tako ne pocinju, na zalost.

Da otvorimo prvu stranicu ove, nadam se lepe knjige!

Poslednja izmena: 6 godina 9 meseci pre od Miljana.

Molimo vas Prijava da se pridružite konverzaciji.

• Maja
  • Maja's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • The palm of a hand that holds all my dreams
Više
7 godina 4 meseci pre #21462 od Maja
Maja je odgovorio na temu: Odg: Kako sam saznala da nam stize beba
Pa kad sam konacno odbacila mogucnost da me je uhvatio virus resila sam da uradim test...On se naravno radi u jutarnjim casovima,sto mu dodje cim ustanes...E ja ustala u 5 ujutru...nisam mogla da spavam od uzbudjenja...Kad je test pokazao dve crte pocela sam da se tresem i otisla u spavacu sobu da probudim muza...on ustane,pa gleda pa me pita pa kako to...hahahahahaha..Jel hoces da te podsetim kako??? :hihi: Skuvali smo kafu i dobrih sat vremena smo sedeli u tisini..a onda smo poceli da placemo oboje..pa smo u 6.30 krenuli ljudima da saljemo sms-ove...srecom svi bili budni ili zbog bebe isto ili zbog posla...telefon je poceo da zvrji i krenulo je kolektivno plakanje koje je vrlo brzo preslo u planiranje svega do bebine 21 godine..Cim sam skontala da sam trudna odmah sam bacila peglu i otisla da spavam...Dobrih mesec dana nakon toga nisam znala sta me je snaslo...Ni sad ne znam...hehehehehe...Jos uvek ne verujem tako ponekad kad je pogledam,da je moja...
Zahvalnice:: Marija, NATAŠA, DAKICA83, Boyanna

• Rajakov
  • Rajakov's Avatar
  • Posetilac
  • Posetilac
7 godina 4 meseci pre #21470 od Rajakov
Rajakov je odgovorio na temu: Odg: Kako sam saznala da nam stize beba
Evo i mene 20.11.2012. sam saznala da sam trudna :trudna: :jea: a posumnjala sam zato što mi kasni 3 dana i grudi me bole više nego ranije,a i sestra je sanjala da sam trudna dva dana pre a inače nije imala pojma da se radi na bebi :evil: i bila je ubedjena da jesam iako sam ja negirala dok nisam odradila betu :srecan: E sad ne znam da li ovo ima ikakve veze ali boleli su me trbusni misici kao da sam prethodni dan ceo dan radila trbusnjake :mig: :oblak:

• Adriana
  • Adriana's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • Mozda nemam sve sto zelim,ali volim sve sto imam.
Više
7 godina 4 meseci pre - 6 godina 5 meseci pre #21480 od Adriana
Adriana je odgovorio na temu: Odg: Kako sam saznala da nam stize beba
Bilo je to pomalo uzurbano jutro,jer je sincic bio bolestan pa sam ga odma ujutru odvela kod lekara.Kasnilo mi je 3 nedelje,pa kad smo dosli kuci otisla sam u kupatilo i uradila test,koji je odma pokazao da sam trudna.U istom momentu sam bila presrecna,uplasena i zbunjena :S otisla sam u sobu i legla malo na krevet da dodjem sebi.Nazvala sam dragog da mu javim,on se tek totalno izgubio :mukica: ali kad je dosao sa posla izljubio me je ko nikad :kisss:: jos uvek imam taj test :srce:

Poslednja izmena: 6 godina 5 meseci pre od Miljana.

• vesnas
  • vesnas's Avatar
  • Van mreže
  • Moderator
  • Moderator
  • Oči pokazuju snagu duše.
Više
7 godina 4 meseci pre #21491 od vesnas
vesnas je odgovorio na temu: Odg: Kako sam saznala da nam stize beba
Ja sam nekako znala i pre nego sam shvatila da mi kasni. Kada sam videla da mi kasni jedno 3-4 dana, samo sam otišla kod lekara i rekla mu da sam došla da mi potvrdi trudnoću.Video se početni gestacijski mešak. :-)
E posle toga je usledilo sve što ne treba, krvarenje i bolnica i mirovanje, ali dobro se završilo beba raste u stomaku i bliži nam se porođaj.
Zahvalnice:: NATAŠA, Adriana

Više
7 godina 4 meseci pre #21493 od Marinica
Marinica je odgovorio na temu: Odg: Kako sam saznala da nam stize beba
:srce: :srce: dok sam sedela sestra mi je radila test,od straha,nisam smela da radim sama,sestra mi je stavila na sto ispred mene,otvarila oci ispred mene test naravno pozitivan,briznula sam u plac.....nikada taj trenutak necu zaboraviti.... :kisss:: :kisss:: :kisss::

Više
7 godina 4 meseci pre #21511 od Boyanna
Boyanna je odgovorio na temu: Odg: Kako sam saznala da nam stize beba
ja sam nekako imala osecaj da sam trudna, nije mi cak ni kasnilo, vece pre rodjendana mog supruga u nedostatku ideja sta mu pokloniti, prolete mi misao da bi idealan poklon mogao biti dve crvene crtice :)... trknula sam po test i posto sam po prirodi nestrpljiva, odmah po ulasku u stan uletela sam u kupatilo, uradila test... onda su mi krenule suze, nikako nisam mogla da iskuliram do rodjendana...izasla sam iz kupatila, uvalila mu test u ruke a on :siroma: ne zna sta ga snaslo, `kadar nevera`...sastavio se posle par minuta, zagrlio me kao nikad do tad.... lepsi poklon nije dobio :srce:

Honesty is an expensive gift, don`t expect it from cheap people.
Zahvalnice:: Marija, NATAŠA

Više
7 godina 4 meseci pre #21530 od Dasha
Dasha je odgovorio na temu: Odg: Kako sam saznala da nam stize beba
Prvi put kad sam ostala trudna, nisam ni znala niti planirala. Bili smo na medenom mesecu na Thassosu. Nakon kašnjenja m od nekoliko dana, kupila sam test koji je pokazao jednu crticu. Bacila ga u đubre u kupatilu a uveče kada sam se vratila sa posla, isto to đubre sam prebacivala u drugu. veliku kesu u cilju da sve izabcim napolje. Pred očima mi je samo preleteo test sa dve crtice... Nisam verovala i počela da kopam po đubretu i izvadim test i dugo sam piljila u njega,osvestila se, pozvala muža, on kupio još jedan test koji je pokazao odmah dve crtice i tako posle devet meseci stigao je Mateja... A kada sam drugi put, planirano ostala trudna, kupila sam test i na poslu sam se testirala. Koleginica je nestrpljivo čekala i kada sam joj saopštila da sam trudna, nastupala je urnebesna komedija na poslu!!!! i Nakon devet meseci, stigla je i Mia...
Zahvalnice:: NATAŠA, Boyanna

• Two Princess
  • Two Princess's Avatar Pokretač teme
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
Više
7 godina 4 meseci pre #21538 od Two Princess
Two Princess je odgovorio na temu: Odg: Kako sam saznala da nam stize beba
Ja jako volim ove price, to mi je veoma emotivna tema.
Raznezim se kao da mi hormoni opet rade, ko nekad u trudnoci :suze:
Ja spremam veceras moje pricice, ali nekako ne umem da ih skratim, raspisem se kad me osecanja ponesu....
Zahvalnice:: NATAŠA

Moderatori: BoyannavesnasEka

Prijavljivanje/Registracija