Kako sam saznala da nam stize beba

Više
7 godina 4 meseci pre #21567 od Dasha
Dasha je odgovorio na temu: Odg: Kako sam saznala da nam stize beba
Eeee, naša Tanja je žena zmaj, uvek bila i ostala!

Molimo vas Prijava da se pridružite konverzaciji.

• NATAŠA
  • NATAŠA's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • volim rode-donele mi moju srećicu!
Više
7 godina 4 meseci pre #21581 od NATAŠA
NATAŠA je odgovorio na temu: Odg: Kako sam saznala da nam stize beba
TWO,carica si :kisss:: :kisss:: :kisss::

Više
7 godina 4 meseci pre #21589 od Marry
Marry je odgovorio na temu: Odg: Kako sam saznala da nam stize beba
Two,svaka cast..rasplakala sam se.
:kisss:: :kisss::

• Two Princess
  • Two Princess's Avatar Pokretač teme
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
Više
7 godina 4 meseci pre #21641 od Two Princess
Two Princess je odgovorio na temu: Odg: Kako sam saznala da nam stize beba
Hvala drustvo na lepim recima. :kisss::
Takav je moj zivot, pun uspona i padova, ali od svega je najbitnije da sreca postoji!
Zahvalnice:: NATAŠA

Više
7 godina 4 meseci pre #21652 od Tamara
Tamara je odgovorio na temu: Odg: Kako sam saznala da nam stize beba
Dok sam citala pricu koju je TWO napisala skoro da sam zaplakala iako sam vec tu pricu cula pre skoro 10 meseci u porodilistu.
Kada smo moj muz i ja poceli da zivimo zajedno odmah smo poceli i sa planiranjem trudnoce ,ali to i nije bilo tako lako .Godinu ipo dana smo pousavali ,krenuli smo i na preglede ,sve je bilo uredu i kod mene i kod njega ali nista dok nam jedan doktor nije reko da se opustimo da vodimo ljubav a ne da pravimo decu .
Tako je i bilo pocelo prolece,mi poceli da renoviramo kucu a ja kao dete sa sela poznajem svaki poso bio muski ili zenski ,vukla sam blokove,sejala pesak....bila sam opterecena time kako ce da izgleda taj novi prostor pa sam i zaboravila da prebrojim dane do ciklusa .kad sam se nekad setila vec mi je kasnilo desetak dana,sa nestrpljenjem sam cekala da prodje jos koji dan.Kad sam kupila test jedva sam docekala sledece jutro da ga uradim,kada su se pojavile dve crte prvo sam se u kupatilu slatko isplakala a onda usla kod muza u sobu i pokazala mu bilo je tu mnogo emocija.Posle 9 meseci dobili smo jednog slatkog sina.
A druga trudnoca ,e tu smo se malo igrali bilo nam lepo pa nismo znali kad treba da stanemo i rodio nam se drugi slatkis.
Vec pocinjemo sa planovima i za trecu trudnocu ,bice to treci carski ali fali nam jedna devojcica :P
Zahvalnice:: NATAŠA

Više
7 godina 4 meseci pre #24362 od Danijela
Danijela je odgovorio na temu: Odg: Kako sam saznala da nam stize beba
Kako da pocnem...Posle svadbe smo odmah radili na bebi ali bukvalno odmah i posel nepunih mesec dana kasni mi...radujem se to je to...ali ipak sumnjam nemoguce bas iz prvog da nam uspe...i tako sve odlazem kupovinu testa jos danas, jos sutra ako ne dobijem kupujem i tako par dana... U medjuvremenu se svadjamo kao ludi valjda tek poceli da zivimo zajedno navikavanje i to posto pre braka nismo ziveli zajedno. I konacno kupim test, muzu ne govorim nista, ustanem ujutru pre njega odem u kupatilo i uradim i dve crte :srecan: Prvo suze radoslnice, onda sendem na wc solju pokusavam da shvatim to je to... Onda izadjem muz i dalje ljut tu se mimoilazimo spremamo za posao ali primecuje osmeh na mom licu i kad sam mu rekla to je neopisiv trenutak ljubljenja grljenja suza srece... i vise se ne svadjamo vec uzivamo u carima roditeljstva sad vec devojcice od godinu i po :oblak: :beba: :oblak:

Više
7 godina 4 meseci pre #24422 od Biserka
Biserka je odgovorio na temu: Odg: Kako sam saznala da nam stize beba
Sve se desilo spontano...Menzis mi nikad ne kasni i uvek imam redovno,u dubini duse znala sam,ali nista nisam htela da pricam dok ne budem sigurna :girl4: Uradila sam test i saopstila mu istog trena..
.Neopisiv osecaj,grlili smo se i plakali od srece u kupatilu,u 4h,pre nego sto sam krenula na posao...
Bila sam jako srecna,uzbudjena,drhtala sam,dok sam u ruci drzala Baby rapid... :oblak: :oblak:
I eto za 9 mesci,stigla je Visnja,ta mala tackica u maminom stomaku :kisss:: :kisss:: :kisss:: :kisss::

Janjic Biserka:)))

• c.sonja
  • c.sonja's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • Savetnica za dojenje
Više
7 godina 4 meseci pre #24653 od c.sonja
c.sonja je odgovorio na temu: Odg: Kako sam saznala da nam stize beba
Sedim na fotelji i gledam mog sina kako sa punom paznjom gleda crtace.
Nisam ni sanjala da cu nekog voleti tako jako i da cu biti ponosna sto sam majka.
Sa osmehom na licu vracam film.

Bio je 14.11.2006. Dan koji nikad necu zaboraviti.

Probudila sam se. Jos uvek je mrak,pogledam na sat 5.30h. Uopste nisam lepo spavala i celu sam se noc prevrtala.Zacudila sam se sto sam se probudila tako rano ali moja besika vise nije mogla da trpi.
Moja ljubav ustaje i pita me jesam li dobro.
„Jesam“ : odgovaram. Ulazim u kupatilo, otvaram casicu, moram da uhvatim prvi urin.

Prvi put u zivotu mi kasni menstruacija. Prvi put radim test. Otvaram ga drhtavim rukama, ne znam da li sam vise uzbudjena ili nervozna. Trudim se da negde ne pogresim.

(u kuhinji)

-mm: „Stavio sam vodu za kafu“

-ja : „Dobro, molim te ti zakuvaj ja sam previse nervozna.
Uradila sam test, pise da se rezultat vidi nakon 5 minuta.“

Setam po kuhinji gore –dole, nemam mira, palim cigaretu.

-ja: „Sta ako jesam trudna?“

-mm: “Nemoj da brines, ja bih voleo da jesi.“ (sa osmehom na licu)

-ja: „Znas sa to sve povlaci? Jos me nisu primili za stalno. Sta ako ostanem bez posla?“

-mm: „Snaci cemo se. Koliko jos minuta?“

-ja : „Jos dva minuta.“

Ta dva minuta kao vecnost

Vreme je.

Drzeci se za ruke otisli smo do kupatila. Na ves masini stajao je test sa II crtice.

Imacemo bebu! Zagrlili smo se i zaplakali.

Sedeli smo na dvosedu pijuckajuci kafu, razmisljajuci kakvi cemo biti roditelji.
Zbunjeni i srecni otisli smo na posao.

Dok sam cekala da se skuva jutarnja kafa promenio mi se zivot.
I tako nam je zivot ulepsao nas Aleksa.

* * * *

Decembar 2011

Kasni mi 9 dana, prosli put je to znacilo da sam trudna.
Kupujem test za trudnocu, II crte, srecna presrecna, karminom na ogledalu napisem BIĆEŠ TATA PONOVO i zalepim test na ogledalo :srce: . Jedva zaspem od uzbudjenja, htela bih celom svetu da kazem da cu biti ponovo mama.
Moj dragi me ujutro budi poljupcem, sav srecan sa suzama u ocima.
Cetiri dana kasnije bol u stomaku, grcevi, krvarenje i nase suze radosnice se pretvorile u nocnu moru.Ujutro jedno buc u wc solji i srce mi je puklo.Nestalo je moje cedo :(. Znam, osecam, da je bila devojcica, moja Lenka
Tuga, bol, praznina.... koja nikad nece nestati, jedan deo nas je zauvek otisao.

* * * *
Dva meseca kasnije, opet mi kasni, ovaj put dr potvrdjuje da sam trudna.Cuvam tu mrvicu kao oci u glavi, pazim se, cuvam se i na svet donesem naseg Luku. :srce:
Hvala ti Lenka sto si nam poslala Luku.
Zahvalnice:: Dasha, Boyanna, Two Princess, nina, Olivera, dacadana

Više
7 godina 4 meseci pre #24707 od Miljana
Miljana je odgovorio na temu: Odg: Kako sam saznala da nam stize beba
Uh tri godine cekanja, svaki mesec nada, ali i razocarenje :( za te tri godine cekanja , vestica mi izostaje dva puta, i opet nada, ali oba puta cista na jajniku :(, onda krecu analize, neki strah se budi u meni, ali ipak duboko u sebi znam da cu biti mama :) Jun 2010 meni opet kasni, ali imam osecaj da ce svakog trenutka stici, ali ne stize, i dalje se nadam :),nasa Verka me tera da radim test , ja ne zelim, plasim se. Merim temperaturu,37.2, ali ja i dalje ne radim test :P. Medjutim , posle neki 8 dana cekanja, mene hvata neki zivac, zovem muza da kupi test :) on hoce , ali ako mu obecam da se necu razocarati ako test pokaze ono sto ne zelim, pristajem. Test radim uvece, skroz sam se sludela, verujete da nisam znala sta treba prvo da radim :P, iiiiiii istog momenta se pojavljuju obe crte, toliko jake , da su me zbunile :P da li treba da se prvo pojave obe, pa jedna nestane, pa ako sam trudna opet se pojavi :P, medjutim crtice su sve vreme bile tu, i 28 ferruara naredne godine Milica nam je stiga :srce: i eto sad sam se rasplakala ... :kisss::

Mama, ponosna sam sto ste vi moji roditelji <3
Zahvalnice:: Olivera

Moderatori: BoyannavesnasEka

Prijavljivanje/Registracija