Kako sam saznala da nam stize beba

Više
6 godina 6 meseci pre #62692 od Miljana
Miljana je odgovorio na temu: Odg: Prva reakcija na dve crvene crtice
Spojicemo, ja sinoc nisam mogla ni da je nadjem jer me net zezao posteno

Mama, ponosna sam sto ste vi moji roditelji <3

Molimo vas Prijava da se pridružite konverzaciji.

• Ana
  • Ana's Avatar
  • Van mreže
  • BB Ekspert
  • BB Ekspert
  • ne poznajem savrsene ljude,samo par njih koji su v
Više
6 godina 6 meseci pre #62697 od Ana
Ana je odgovorio na temu: Odg: Prva reakcija na dve crvene crtice
radili smo na tome da dobijemo bebu..pa je bilo i za ocekivati :) par dana mi je kasnilo,i bukvalno mi je bilo muka cak i od mirisa kafe,posle 12 dana sam test uradila,u 9h ujutru..samo je potvrdio..ja sam bila sva uzbudjena,a muz se ipak malo pogubio :cheer: brzo je proslo sve to..ponekad je tako gledam,pa ne mogu da verujem da vec imam toliko dete :)

• Adriana
  • Adriana's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • Mozda nemam sve sto zelim,ali volim sve sto imam.
Više
6 godina 6 meseci pre #62700 od Adriana
Adriana je odgovorio na temu: Odg: Kako sam saznala da nam stize beba
Nemanju nismo bas ocekivali,malo nam se desio ne planirano,kad sam javila Bobanu da sam trudna,prva reakcija mu je bila zasto sam radila nocu test,kad pise da je najbolje ujutru :lol: Ali kad je prosao taj prvi talas soka,sve je doslo na svoje.
Sto se tice trudnoce sa Miom,pa prvo smo radili bas na tome,a kada nam nije uspevalo,jednostavno se nismo vise trudili toliko,i posle nekog vremena,ja zatrudnim sa Miom.Bili smo presrecni :srecan: :srecan: :srecan: A ovo je test sa Miom :srce:

• Nina-David-Simon
  • Nina-David-Simon's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • *** Nina i David ***
Više
6 godina 6 meseci pre #66389 od Nina-David-Simon
Nina-David-Simon je odgovorio na temu: Odg: Kako sam saznala da nam stize beba
Upravo iscitala postove koje je pisala Two, i rasplakala se, mm me gleda i kaze: meni ne treba test da znam da si trudna, cim tako smrcas znam da jesi...

Elem, kada sam 1.put uradila test, potvrdio je trudnocu, kao i analiza krvi i ultrazvuk. Trudnoca se nazalost zavrsila spontanim pobacajem :-(
Drugi put opet pozitivan test, uradjen ultrazvuk, i rodila se moja Nina :-)
Sada, po treci put pozitivan test, nadam se da ce sve biti ok i da ce na svet doci jos jedno malo slatko bice :srce:
Zahvalnice:: c.sonja, Marija, Two Princess, Bebac medeni, Ljiljana, Ljiljana

Više
6 godina 6 meseci pre #66481 od Bebac medeni
Bebac medeni je odgovorio na temu: Odg: Kako sam saznala da nam stize beba
Ninice pa to stize prinova?Ako sam dobro razumela :huh: :huh: Joooooooooooj lepo,lepo :srce: :srce:
Zahvalnice:: Nina-David-Simon

Više
6 godina 6 meseci pre #66483 od Bebac medeni
Bebac medeni je odgovorio na temu: Odg: Kako sam saznala da nam stize beba
Moj verenik i ja smo pokusavali da dobijemo bebu,ali svakog meseca bilo bi razocarenje :( :( Pocela sam da sumnjam da ne mozemo da imamo decu,pa krenula kod lekara.Doktorka je pokusavala da me umiri i zakazala ultrazvuk,cisto da proveri ovulaciju.Sve je bilo ok.To je bilo sredinom novembra,a onda je pocelo da mi kasni,unervozila sam se ko niko,nadala se,ali i plasila da mozda je i ovaj put lazna uzbuna.1.decembra ispratila sam dragog na posao i odlucila da uradim test.Sva sanjiva gledala sam u test i pocela da gubim nadu kad se polako pojavila ta ruzicasta crtica :) Bledunjava ali bila je tu.Rasanila sam se odmah i pocela da skacem po kuci :srecan: :srecan: Kad mi se dragi vratio saopstila sam mu divnu vest,a on je mrtav ladan rekao "Pa ja sam znao da si trudna!"Za par dana ponovila sam test,nije bilo vise sumnje i otisla kod lekara da to i zvanicni potvrdimo.Evo nas sad,godinu dana kasnije,sa nasim suncem :bigr: i presrecni smo :srecan: :srecan: :gr:

Više
6 godina 6 meseci pre #66508 od Ljiljana
Ljiljana je odgovorio na temu: Odg: Kako sam saznala da nam stize beba
Poslednji put sam dobila 16.1. sto znaci da mi je sledeca 14.2. Radili smo na tome, ali ne nesto preterano za vreme plodnih dana, kada su poceli jajnici (sto je znak da cu dobiti) da me bole rastuzila sam se, ali ni posle par dana od 14 nisam dobila sto me je zbunjivalo, a imala sam predmentrualne bolove. 18.2 mi je mm kupio test i u 17h sam ga uradila, bio je pozitivan, tolika nervoza nas je uhvatila da smo odmah otisli na analizu krvi, rezultati naravno tek sutra, ali su potvrdili trudnocu. Bili smo presrecni. Tako je nastao nas Uros :)

Moderatori: BoyannavesnasEka

Prijavljivanje/Registracija