Da li biste vise voleli da imate decaka ili devojcu?

Više
6 godina 7 meseci pre #60051 od Marinica
Marinica je odgovorio na temu: Odg: Da li biste vise voleli da imate decaka ili devojcu?
hocu 6deteta a od ta sest volela bih da imam i deckice i devojcice nebitan pol ali bitan je broj... :) :) :) :) za prvo sam zelela da je devojcica nije bila sada bih volela ako se opet nekada udam da bude devojcica a posle kako hoce i jos koliko bude..... :)

Molimo vas Prijava da se pridružite konverzaciji.

• Maja
  • Maja's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • The palm of a hand that holds all my dreams
Više
6 godina 7 meseci pre #60064 od Maja
Maja je odgovorio na temu: Odg: Da li biste vise voleli da imate decaka ili devojcu?
Oduvek sam zelela devojcicu,i dobila sam je i opet bi je zelela..Stalno sam mislila da se ne bih snasla sa decakom,da ne bih umela da ostvarim kontakt sa decakom jednako kao sa devojcicom..Ali sad shvatam da je to glupost.Da sam dobila decaka,govorila bih kao Miljana ne bih ga menjala za 1.000 devojcica..Dete je dete..

Više
6 godina 7 meseci pre #60068 od Deni
Deni je odgovorio na temu: Odg: Da li biste vise voleli da imate decaka ili devojcu?
za prvo sam zelela da bude decak,ali kad sam rodila Andjelu shvatila sam da su ipek devojcice drugacije od decaka mnogo nas omeksaju e posle nje sam misljenje promenila,zelela sam 5 devojcica,mada se ovde zaustavljam necu vise,dosta mi je njih tri,ali naravno da sam rodila decaka ne bih pravila razliku volela bih ga isto,samo sam se uvek plasila da li bih umela da budem mama decaka :P

• NATAŠA
  • NATAŠA's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • volim rode-donele mi moju srećicu!
Više
6 godina 7 meseci pre #60127 od NATAŠA
NATAŠA je odgovorio na temu: Odg: Da li biste vise voleli da imate decaka ili devojcu?
neka su zdrava deca,pol je nebitan!

Više
6 godina 7 meseci pre #60135 od Marinica
Marinica je odgovorio na temu: Odg: Da li biste vise voleli da imate decaka ili devojcu?
DECA SU DECA SAMO NEKA SU DOBRO I
SVE OSTALO JE NEVAZNO......... :srce: :srce: :srce: :srce:

• MamaMaja
  • MamaMaja's Avatar
  • Posetilac
  • Posetilac
6 godina 7 meseci pre #61763 od MamaMaja
MamaMaja je odgovorio na temu: Odg: Da li biste vise voleli da imate decaka ili devojcu?
Deca su predivna, ma kakva bila. Samo sto su devojcice divnije od decaka :P
u potpisu, mama jedne devojcice i dva decaka :)

• Ana
  • Ana's Avatar
  • Van mreže
  • BB Ekspert
  • BB Ekspert
  • ne poznajem savrsene ljude,samo par njih koji su v
Više
6 godina 6 meseci pre #62323 od Ana
Ana je odgovorio na temu: Odg: Da li biste vise voleli da imate decaka ili devojcu?
cim sam ostala trudna znala sam da je devojcica,i bila sam u pravu. muzu je bilo svejedno,ali je voleo da me zeza da ce biti decak..opet bih volela da bude devojcica i drugo dete..ali ti zaista nije bitno,samo da su zivi i zdravi..nebitan je pol :)

Više
6 godina 6 meseci pre #62396 od Lanche
Lanche je odgovorio na temu: Odg: Da li biste vise voleli da imate decaka ili devojcu?
Iskreno bilo mi je draze da bude devojcica, kao da sam osecala i bila sigurna,nebi mi pokvario raspolozenje ni sin, svakako bi imao isto paznje i ljubavi, samo vuklo me je nesto vise prema devojcici. Za drugo kazem kako Bog kaze,isto ce mi biti drago bilo sin ili cerka,volecu ih neizmerno.

• Sneza
  • Sneza's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • Mama sam i time se ponosim
Više
6 godina 6 meseci pre #62433 od Sneza
Sneza je odgovorio na temu: Odg: Da li biste vise voleli da imate decaka ili devojcu?
Naravno bitno je da je zivo i zdravo, pa sta god da je :srce:

Moderatori: BoyannavesnasEka

Prijavljivanje/Registracija