Hoću dete, neću muža!

Više
5 godina 9 meseci pre #109662 od Deni
Deni je odgovorio na temu: Hoću dete, neću muža!
Pa eto mm nikad nije upoznao svog oca niti zna ko je on,kao dete ga je to kopkalo a posle ga je proslo ali mu nikad nista nije falilo,mada ni sa majkom nije imao neki poseban odnos ali dobro...

Molimo vas Prijava da se pridružite konverzaciji.

Više
5 godina 9 meseci pre #111572 od Aleks
Aleks je odgovorio na temu: Hoću dete, neću muža!
Samo da pojasnim-kad kazem da deca ipak pate,ne mislim da imaju traume i da su za psihijatra,ali sigurno da postoje situacije kad im nedostaje otac,kad se osecaju nelagodno u drustvu i slicno....Sta znaci,nista mu ne fali?Znam i ja decka,koji je odrastao u domu,ostavili su ga sa 2. meseca,pa je danas uspesan,ima porodicu,normalan...nista mu ne fali...Ili ...mojoj snaji je otac umro kad je imala 5-6 god,nista joj ne fali,ali sigurno da je patila.Ipak nisu to bas normalni uslovi odrastanja,ali kao sto rekoh ,i to je zivot....

[/url]

Više
5 godina 9 meseci pre #111579 od Deni
Deni je odgovorio na temu: Re:Одг: Hoću dete, neću muža!
Aleks nemoj ni ti mene pogresno da shvatis,mm nije nista falilo ali je imao neku fazu u zivotu kada je zeleo da zna ko mu je otac i nikad nije saznao ali bolje biti bez jednog roditelja nego kad su roditelji u losem braku pa deca ispastaju ne pricam o gubitku jednog roditelja to je vec teza situacija

Više
5 godina 9 meseci pre #111690 od Bebac medeni
Bebac medeni je odgovorio na temu: Hoću dete, neću muža!
Mm je odrastao bez oca,poznaje ga,zna da ima jos dva mladja brata,ali od cetvrte godine ga nije video.Ne zeli da prica o tome,koliko god to pokusao da sakrije znam da mu je ipak bolno.Njegova mama je izabrala da ih razdvoji,ali kroz odnos sa Urosem vidim koliko je detetu potreban i otac.Nije priroda dzaba tako udesila.Protivnik sam da se ostaje u losem braku samo radi nekog laznog mira,jeste tesko za decu sve to ali je jos teze da odrastaju u nestabilnoj porodici punoj lazi i pretvaranja.
Sto se tice teme,vec sam rekla da bih se odlucila na takav korak da mi otkucava bioloski sat,jer nista nije lepse nego postati majka :)
Zahvalnice:: Aleks

• Veca
  • Veca's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • Imam dusu i verujem da se dobro dobrim vrati!
Više
5 godina 9 meseci pre #111705 od Veca
Veca je odgovorio na temu: Hoću dete, neću muža!
Bas tako kao sto kazes postati majka je najlepse sto u zivotu moze da se desi jednoj zeni,i ako mislis da nemozes naci svoju srodnu dusu a stabilna si zena(mislim na one zene koje su financijski sposobne) zasto ne biti majka.I ja sam isto za,a to da su detetu potrebna oba roditelja je istina ali nazalost nisu svi te srece da zive u srecnom domu :(
Zahvalnice:: Bojana, Bebac medeni

Moderatori: BoyannavesnasEka

Prijavljivanje/Registracija