Trudnice, kako je bilo na poslednjem pregledu?

Više
8 godina 2 meseci pre #18515 od Marinica
Marinica je odgovorio na temu: Odg: Trudnice, kako je bilo na poslednjem pregledu?
utrogestan obicno koristi svaka druga trudnica zato nemoj da se sekiras koristila sam i to,primala i inekcije,pila tabletice,i sve je u najboljem redu,ziv,zdrav,prav,bez problema....da kucnem u drvo........... :kisss::

Molimo vas Prijava da se pridružite konverzaciji.

Više
8 godina 2 meseci pre #18518 od Olivera
Olivera je odgovorio na temu: Odg: Trudnice, kako je bilo na poslednjem pregledu?
Sandrini pod punom ratnom opremo nadam se da ces sve proci u najboljem redu.Pisi kad se budes vratila.
Lanche i Andrej Marina hvala na brizi.nego ne brinem ja zbok utrogestana.koristila sam ga nocu vec neko vreme unazad.Zabrinula sam se kada je rekla da moram da ga koristim i ujutru i da se materica mnogo spustila a da ja moram da lezim.Znam da je i to normalno,ali valjda sam se malo zabrinula da mozda ja stvarno ne preterujem sa aktivnostima.A znam da ce mi kasnije biti jos teze ako se sada usedim,misici nece biti toliko pokretljivi....ma verovatno ja samo precise brinem.izdrzacu ja to mirovanje i sve ce biti ok.

Više
8 godina 2 meseci pre #18529 od Two Princess
Two Princess je odgovorio na temu: Odg: Trudnice, kako je bilo na poslednjem pregledu?
Patuljak, probaj sa pojasom za trudnice.
Meni je toliko pomogao, da nemam reci. Sav teret bebe pridrzi, tako da nije bio zid materice suvise opterecen, a celu trudnocu je beba bila veoma nisko. Posavetuj se i sa svojim ginekolom, ali verujem da ti nece skoditi, a pomoci ce svakako.
Zahvalnice:: Lanche

Više
8 godina 2 meseci pre #18534 od Olivera
Olivera je odgovorio na temu: Odg: Trudnice, kako je bilo na poslednjem pregledu?
Two u petak bi trebalo opet do doktorke da odem i imam u planu da je pitam.Mada mislim da to ne moze nikako da mi skodi u svakom slucaju.

Više
8 godina 2 meseci pre #18591 od Marinica
Marinica je odgovorio na temu: Odg: Trudnice, kako je bilo na poslednjem pregledu?
slazem se sa two ne moze da skodi a pomaze

Više
8 godina 2 meseci pre - 8 godina 2 meseci pre #18601 od Sandra
Sandra je odgovorio na temu: Odg: Trudnice, kako je bilo na poslednjem pregledu?
Meni je pojas mnoogo pomogao u 7 mesecu T, jer mi je stomak nesto bio dosta isko, i imala sam pritisak kad god stojim na nogama duze od 10 min... I sad ga ponekad stavim, mada sad ne radim to sto i pre, npr ne ribam kupatilo i to sto mi je teze.
Ja odradila sve za jedan dan, briseve, OGTT, korpukulturu, krvnu sliku, urin :) i meni jednom da uspe da se neseckam, sad jos rezultati da stignu i da sam mirna, pa valjda nisu bas losi. :kisss::
Poslednja izmena: 8 godina 2 meseci pre od Sandra.

Više
8 godina 2 meseci pre #18607 od Boyanna
Boyanna je odgovorio na temu: Odg: Trudnice, kako je bilo na poslednjem pregledu?
:bravo: Sandrini, superiska.... bice i rezultati dobri :kisss::

Honesty is an expensive gift, don`t expect it from cheap people.

Više
8 godina 2 meseci pre #18613 od Marinica
slazem se sve ce biti u redu ........ :kisss::

Više
8 godina 2 meseci pre #18624 od Olivera
Bravo Sandrini,sve u jednom danu.To je u vecini slucajeva ne izvodljivo,tako da ako mene pitas to treba proslaviti. :kisss:: Nadam se da ce i rezultati biti dobri.

Moderatori: Bubi89vesnasSilvijica

Prijavljivanje/Registracija