Trudnice, kako je bilo na poslednjem pregledu?

Više
8 godina 3 meseci pre #16902 od Miljana
Miljana je odgovorio na temu: Odg: Trudnice, kako je bilo na poslednjem pregledu?
Bravo Sandric, sad mozes da budes mirna :kisss::

Mama, ponosna sam sto ste vi moji roditelji <3

Molimo vas Prijava da se pridružite konverzaciji.

Više
8 godina 2 meseci pre #18036 od Olivera
Olivera je odgovorio na temu: Odg: Trudnice, kako je bilo na poslednjem pregledu?
Juce bila na pregledu i doktorka uvela utrageston i ujutru i uvece sa naredjenjem da malo vise mirujem jer se matreica spustila mnogo dole.Radila sam jos neke dodatne analiza i sledece nedelje ocekujem rezultate i nadam se da je sve ok.
Sandrini bravo za bebca,bitno da pupcana vrpca nije oko vrata,kako se ti osecas?

Više
8 godina 2 meseci pre #18075 od Miljana
Miljana je odgovorio na temu: Odg: Trudnice, kako je bilo na poslednjem pregledu?
Patuljak, ne brini, odmaraj sto vise, nemas jos puno do kraja, mi smo tu da te zabavimo :kisss::

Mama, ponosna sam sto ste vi moji roditelji <3

Više
8 godina 2 meseci pre #18119 od Sandra
Sandra je odgovorio na temu: Odg: Trudnice, kako je bilo na poslednjem pregledu?
Samo ti miruj.. meni je trba jedno vreme bila nisko, a posle se skroz podigla, sad mi se cini da je opet malo dole. Pridrzavaj se svega i nemas brige ;)
Ja sam bila na betaniji u cetvrtak, i rekose mi da ponovim OGTT pa da dodjem u ponedeljak, ako nije dobar radice mi oni tamo neke pretrage :( a meni se ne ostaje.. aj par sati, ali valjda necu morati i preko noci.
Ugl. ja test nisam odradila jer juce nisam mogla a jutros kad smo se probudili i videli vejavicu nismo se usudili da idemo kolima.. los je put i ima smetova dosta . Valjda cu u ponedeljak uspeti da odradim a u utorak da odnesem,

Više
8 godina 2 meseci pre #18121 od Marinica
Marinica je odgovorio na temu: Odg: Trudnice, kako je bilo na poslednjem pregledu?
:bravo: ne sekiraj se,bice sve u redu,kako god da je imaj vere u sebe i naravno u Boga.... :)

Više
8 godina 2 meseci pre #18130 od Sandra
Sandra je odgovorio na temu: Odg: Trudnice, kako je bilo na poslednjem pregledu?
:kisss::

Više
8 godina 2 meseci pre #18398 od Olivera
Olivera je odgovorio na temu: Odg: Trudnice, kako je bilo na poslednjem pregledu?
Sandrini nadam se da je sve ok.Javi sta se dasava.
Ja se polao prilagodjavam na novonastalu situaciju i odmaram svakim danom sve vise.
:kisss::

Više
8 godina 2 meseci pre #18441 od Sandra
Ja nisam otisla na test , ovde je zavejano i smetovi.. danas su ocistili pa cu sutra otici,odradicu odmah i sve za bolnicu pred porodjaj sto ide, poslala sam muza po sve te casice, stapice za briseve i ostalu pratecu opremu jer se milio puta desilo da kad stignem na red oni kazu da idem to da kupim pa da dodjem :/
Patuljak, jel se drzis? :kisss::

Više
8 godina 2 meseci pre #18475 od Lanche
Lanche je odgovorio na temu: Odg: Trudnice, kako je bilo na poslednjem pregledu?

Patuljak napisao/la: Juce bila na pregledu i doktorka uvela utrageston i ujutru i uvece sa naredjenjem da malo vise mirujem jer se matreica spustila mnogo dole.Radila sam jos neke dodatne analiza i sledece nedelje ocekujem rezultate i nadam se da je sve ok.
Sandrini bravo za bebca,bitno da pupcana vrpca nije oko vrata,kako se ti osecas?

Patuljko..ne brini , i ja koristila utrogestan..samo misli na svoju bebu i pozitivno.. :oblak:

Moderatori: Bubi89vesnasSilvijica

Prijavljivanje/Registracija