Kontrakcije...

Više
5 godina 9 meseci pre #98009 od Deni
Deni je odgovorio na temu: Re:Одг: Kontrakcije...
Sa Andjelom sam otisla na porodjaj bez kontrakcija,t.j imsla sam redovnu.kontrolu,otisla sam autobusom.ne znajuci da je porodjaj u tokz i da sam otvorena 4 prsta,u salu me primili u pola 5 a porodila se u 17.45,sa Magdalenom sam dpbila bolove tokom noci na 15 min. Ujutru su se malo pojacali,popila sam kagu i xapalula koju cigaru i tek sam onda shvatila da su.poceli ozbiljni.bolovi,nabrzinu se istusirala i otisla u bolnica,na stolu bila oko 13.30 a porodila se u 15.30,a treci put isto krenuli bolovi tokom noci,ali sam ujutru jedva uspela da udjem u kadu da se istusiram od bolova,kad sam dosla u bolnicu bila 7 prstiju otvorena i pitali me sta sam cekala do sad,legla na sto u 10 a porodila se u 10.40

Molimo vas Prijava da se pridružite konverzaciji.

• Nina-David-Simon
  • Nina-David-Simon's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • *** Nina i David ***
Više
5 godina 9 meseci pre #100500 od Nina-David-Simon
Nina-David-Simon je odgovorio na temu: Kontrakcije...
Ds Ninom pukao vodenjak u 23:30, otisla u bolnicu nesto pre ponoci. 2 prsta otvorena na prijemu, u 11h ukljucena indukcija jer se do tad nisam nista otvorila u odnosu na prijem. Kontrakcije me ubile skroz jer su beskrajno dugo trajale. Tek u 17:40 sam rodila Ninu posle 18 sati... :(

Sa Davidom oko 6h ujutru blagi bolovi, nisam ni znala da su kontrakcije jer su bile nepravilne totalno, jave se na 5 min, pa za 45 min.... Otisla u bolnicu i primljena u 15:30h, porodila sr u 19:40. Bolovi nisu bili jaki, osim zadnjih 45 min kad su mi indukciju prikacili.

Molimo vas Prijava da se pridružite konverzaciji.

Moderatori: BoyannavesnasBebac medeni

Prijavljivanje/Registracija