Smešne priče iz porodilišta

Više
7 godina 9 meseci pre - 6 godina 3 nedelja pre #2725 od Dasha
Dasha je napravio novu temu: Smešne priče iz porodilišta
Muškarci imaju svoje priče iz vojničkih dana a mi imamo isto tako priče iz porodilišta. Pored iskustva o samom činu porođaja, treba malo da pogledamo i onu smešniju. Srele ste i upoznale razne žene, čuli svakakve priče, jer je porodilište jedna galerija različitih profila i njihovih potreba, zahteva i ponašanja. Hajde da opišemo smešne momente iz porodilišta. :hihi:

Poslednja izmena: 6 godina 3 nedelja pre od BEBICA.

Molimo vas Prijava da se pridružite konverzaciji.

Više
7 godina 9 meseci pre #2748 od Anja
Anja je odgovorio na temu: Odg: Smešne priče iz porodilišta
Jaoooooo, kakva tema! Meni nije bilo bas do smeha kada sam dosla tamo pa sve do prekosutra :hihi:
Bila je jedna zena koja je radjala cetvrto dete (a izmedju jos dva abortusa). Ona je setkala kroz sobu kao da je dosla u hotel. Stalno je nesto trazila te ona bi cigaru te ona bi vodu te jela bi...dok nije sestra dosla po nju da je vodi na pregled (kroz 2 sata od prijema). Sestra se vraca po gospodjinu torbu i zacudjeno kaze nama ostalima u sobi- znate li koliko je ova zena otvorena? 10 centimetara!!! Ona je opusteno seckala kroz sobu potpuno otvorena, dobro da se nije porodila tu. Na kraju je sve bilo smesno, iako smo se u pocetku preplasile :P

Sve se moze kad se hoce :)

Više
7 godina 9 meseci pre - 7 godina 9 meseci pre #2766 od Dasha
Dasha je odgovorio na temu: Odg: Smešne priče iz porodilišta
Mene su ostavili u porodilištu osam dana pre porođaja i svačega sam se nagledala i spremila psihički za porođaj! :S
Te noći kada sam se ja porodila, bilo je 11 porođaja. U sobi za trudnice, nas 5 je dobilo kontrakcije u isto vreme. Jedna je čupala kosu, druga je čupala radujator, treća ja proklinjala muža i njegov penis! :hihi: . četvrta inače romkinja stara 16 godina je dozivala: "Mamo, Tato, Babo", peta je bila mađarica i psovla je na mađarskom a ja nisam stigla da se smejem od ludačkih kontrakcija. U jednom momentu nisam znala gde se nalazim pa sam izašla u hodnik i terala muža da mi masira leđa. Čak sam dobila i toplu nes kafu a svi su me začuđeno posmatrali čak i familija one maloletne romkinje da sam se u jednom momentu izdrala: "Prvi pu u vašem gradu: TON FILMOVI"... Čula me je na žalost dežurna sestra i pitala: "Hoćeš li da se porodiš u hodniku uz društvance ili ćeš na sto???" ... Nakon porođaja su me smestili sa nekom koja je nakon porođaja veoma brzo oporavljena, telefonom obavestila 100 000 ljudi da se porodila, koja mi nije dala ni momenta sna pa sam htela da je nabodem pesnicom. Hormoni... :hihi: U istom hodniku je bila jedna što je bila u izolaciji jer je imala vaške a soba preko puta je bila jedna ludača koja nije znala šta je snašlo, pobegla i ostavila bebu u porodilištu. Ovo nije smešno... Idemo dalje, ujednoj od sobica je bila i žena od metar i smoki i 35 kg koja je rodila prirodnim putem bebu od 5,5 kg... U svakom slučaju: galerija likova... :bambam:
Poslednja izmena: 7 godina 9 meseci pre od Dasha.
Zahvalnice:: DAKICA83

Više
7 godina 9 meseci pre #2827 od sanja
sanja je odgovorio na temu: Odg: Smešne priče iz porodilišta
e da....sad nam je smesno...a tad je bilo jaoj majko....e pa da vas i ja nasmejem malo.ja imam troje dece i prvi porodjaj mi je prosao dobro,neobavestenost,strah,umor pa posle ponos ...e za drugi sam bila spremna.nisam otrcala cim su se pojavile kontrakcije nego sam iskusno malo sacekala,onda su iskusno oni sacekali tj idi tamo,uradi to,ja dosla oko 6 a oni rade od 8(narodni front je u pitanju)..po meni nisu shvatili ozbiljnost situacije a situacija je bila :siz: .e kad sam sacekala da se pojavi doktor i kad su preko veze usli svi,doso je i moj red.kad me je pregledao hitno me je uputio u porodiliste jer samo sto se nisam porodila na stolu.tamo naravno najgora stvar...klizma...i drage moje..dok sam se ja u wcu praznila,osetila sam da izlazi nesto sto nije trebalo tad...a to je moja beba.e onda sam,posto sam bila sama u wc/u,pocela da dozivam doktore,sestre...stavili me na krevet gde se radi klizma i porodili za minut...
a sto se tice dase...c.c.c.jesi li zaboravila sta sam morala da ti trazim na net dok si cekala na porodjaj a?aj kazi ako smes ili :pivo: da cutim

• lajavica
  • lajavica's Avatar
  • Van mreže
  • BB Majstor
  • BB Majstor
  • Što me ne ubi to me ojača!
Više
7 godina 9 meseci pre - 7 godina 9 meseci pre #2830 od lajavica
lajavica je odgovorio na temu: Odg: Smešne priče iz porodilišta
Ja kad sam smestena u sobu, bila je jos jedna mama vec tu isto je rodila devojcicu. Bebe leze greju se i placu, nas dve u krevetu i krece prica:

Ona : jaooooooooo sto toliko placu sto ne prestanu
Ja: pa da znaju da pricaju, rekle bi nam sta ih muci
Ona: pa mnogo placu
Ja: sigurno su gladne
Ona: a da im damo malo plazme da sisaju :oci:
Ja : SESTROOOOOOOOOOOOO, MENJAJTE MI SOBUUUUUUU :siz:

P.S. sd mi je smesno, tad nije bilo ni malo :lud: :lud: :lud:
Poslednja izmena: 7 godina 9 meseci pre od lajavica.
Zahvalnice:: Adriana

Više
7 godina 3 meseci pre #9493 od bla bla truc
bla bla truc je odgovorio na temu: Odg: Smešne priče iz porodilišta
:hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi:

• NATAŠA
  • NATAŠA's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • volim rode-donele mi moju srećicu!
Više
7 godina 3 meseci pre #9497 od NATAŠA
NATAŠA je odgovorio na temu: Odg: Smešne priče iz porodilišta
:siz: :siz: :siz: :hihi: :hihi: :hihi:

Više
7 godina 3 meseci pre #9563 od DAKICA83
DAKICA83 je odgovorio na temu: Odg: Smešne priče iz porodilišta
JAO TEMA JE EKSTRA BRAVO!!KADA SAM SE PRVI PUT PORADJALA U AVGUSTU 2003 BILE SU NENORMALNE VRUCINE.A JA MLADA I NISAM NISTA ZNALA KAO OVCA :ovca: SA SVOJIH 20 GOD ,TAJ DAN OKO 12H ODEM DO GRADA U SOPING NARAVNO I TO SAMA!!! :mukica: JER NISAM IMALA POJMA DA JE PORODJAJ POCEO,DODJEM KUCI KAD ONO TAMO PUKO VODENJAK...ODEMO DO PORODILISTA A POSTO JE BILO VREME POSETA NISAM MOGLA A NI HTELA DA CEKAM LIFT PA DO TRECEG SPRATA PESKE...TAMO PRVO STO ME JE DOKTOR PITAO JE KAKO SAM DOSLA JA KAZEM KOLIMA :huh: A ON SE COVEK NASMEJA :hihi: I KAZE MA NE PITAM TE TO NEGO JESILI SE LIFTOM POPELA A JA OPET ONAKO KROZ SMEH KAZEM NE NEGO STEPENICAMA :hihi: :hihi: :hihi: .ON SE COVEK OD SRCA NASMEJAO I PORODIO ME U ORDINACIJI JER NISMO IMALI VREMENA NI DO PRIPREMNE SALE DA STIGNEMO.... :jea: :hihi:

SRECA JE KADA TE NEKO ZOVE MAMA,A MOJA SRECA JE DVA PUTA VECA...
MAKI I NIDZA
img-s3-01.mytextgraphics.com/christmaste...b7f10fecf5399ffb.gif

• NATAŠA
  • NATAŠA's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • volim rode-donele mi moju srećicu!
Više
7 godina 3 meseci pre #9589 od NATAŠA
NATAŠA je odgovorio na temu: Odg: Smešne priče iz porodilišta
vala,ako si pešaka išla,lakše je :hihi: :hihi: :hihi:
Zahvalnice:: DAKICA83

Moderatori: BoyannavesnasBebac medeni

Prijavljivanje/Registracija