Smešne priče iz porodilišta

Više
6 godina 10 meseci pre #12277 od nina
nina je odgovorio na temu: Odg: Smešne priče iz porodilišta
Leskarimo nas cetiru u pretporodjajnoj sobi i caskamo,kad odjednom cimerka poce da vice,auuu krenule kontrakcije!!!Drmusa ona naslon od kreveta i vice:-"jaooooo,tatooo,mamoooo jaooo sto boliiii" zatim sledi kratka pauza i odjednom urlik:-"jaoooo sto sam gladnaaaa,jela sam neki gulas od zeca sipala sam dvaput i nisam se zadovoljila"U sobi muk,glupo nam je bilo da se smejemo ipak zena ima kontrakcije,u jednom trenutku smo se pogledale,i kao po komandi sve tri ustajemo i zaglavljujemo se na vratima :hihi: i urlamo od smeha,bilo nam je glupo da se smejemo pred zenom!!!Toliko smo se smejale da je babica dosla da nas opomene i pita da li smo normalne,a mi jos jace u smeh :hihi:
E posle nekoliko sati vise mi nije bilo smesno,krenule su mikontrakcije,alimini na kraj pameti nije bila glad!!!!

Molimo vas Prijava da se pridružite konverzaciji.

Više
6 godina 10 meseci pre #12353 od Boyanna
Boyanna je odgovorio na temu: Odg: Smešne priče iz porodilišta
i meni je bilo superiska u bolnici, bila sam u toku trudnoce dva puta po cetiri dana u VRT-u u Visegradskoj i upoznala sam svakakve likove, a i divne zene...jednog popodneva izlezavamo se nas cetiri u sobi i gledamo tv, pojavljuje se na tv-u Karleusa i jedna od cimerki komentarise: `E covece, cula sam da je ova lujka izjavila kako je procitala sve od Ane Karenjine, nisam mogla da verujem`...na sta ce druga da doda: `Ja ne mogu da verujem cime se ona hvali, a Karenjina napisala samo dve knjige`...i naravno da nismo mogle da se iskuliramo, razvalile smo se od smeha (zajedno sa njom, samo sto se ona smejala izjavi karleuse, a mi njenoj) :)

Honesty is an expensive gift, don`t expect it from cheap people.
Zahvalnice:: Maja

Više
6 godina 9 meseci pre #17446 od Dasha
Dasha je odgovorio na temu: Odg: Smešne priče iz porodilišta
Vece je uveliko palo, mi porodilje malo izasle u hodnik ispred soba, caskamo i odjednom jedna od nas sirom otvori oci i sa nevericom poce da ih trlja u pravcu prozora. Sve smo se okrenule i pogledale u prozor preko puta, čije su roletne bile podignute a lekar je izmuzvao neku sirotu ženu, da prostite kao kravicu... Mi smo popadale od smeha. Muzao je i muzao, istiskivao, izvlačio, scena je bila smešna i grozna u isto vreme... Ali mnogo,mnogo smešna da su mogli svima da nam popucaju konci i gore i dole, hahahahahahahahhahahaa!!!!!
Zahvalnice:: Marija, DAKICA83, Boyanna

Više
6 godina 7 meseci pre #22878 od Dasha
Dasha je odgovorio na temu: Odg: Smešne priče iz porodilišta
Jos jedan od bisera se desio na stolu kada su se svi sjatili na mene i drali, navijali i svako je pricao svoju pricu i odjednom sam cula da je neko rekao: "Budi brza od nje" (od zenice na druom stolu... Rekoh:"Pa nismo na Olimpijadi nego na porodjaju..."... :lud: :lud: :lud:
Zahvalnice:: nina

Više
6 godina 4 meseci pre #38178 od Aleks
Aleks je odgovorio na temu: Odg: Smešne priče iz porodilišta
ha,ha,ha,kakva tema :hihi: :hihi: :hihi:
Prvi porodjaj je bio haos,u par navrata bukvalno valjanje od smeha,medicinska ekipa se sozila da dugo nisu imali tako pozitivnu trudnicu :siz: Ne znam koliko ce biti smesno ovako kad se preprica,ali tad je bilo..
Porodjaj mi je trajao jako dugo blizu 12 sati sa sve indukcijom,a ja se svih tih 12 sati nisam maltene pomerila ni oglasila..lezim,cutim i trpim,zatvorila oci, brojim u sebi,"meditiram"samo nekako da savladam kontrakcije ..A boks do mene zena vristi,ali to nije normalno...vristale su i druge ali ova kuka,proklinje,zapomaze,umire,babice i doktori lude..Dolazi doktor kod mene u boks,pokazuje na nju, prevrce ocima i kaze kako nije normalna,otvorena samo 4 prsta a kao da je kolju..kazem ja kako i mene nervira i da mogu da ustanem,udarila bih je..On namigne,ode kod nje i razdere se da svi cuju"Ajde sta se toliko derete,zena u boksu do vas ne moze da SPAVA!!! :hihi: :hihi: :hihi: Sestre popadale od smeha
Onda kad sam izgubila svaku nadu da cu se ikada poroditi-napokon se i to zavrsi,porodim se i rade mi epiziotomijuDoktor koji radi,mladji,negde moje godiste,krenemo mi neku pricu,zezanje,ispostavi se da imamo neke zajednicke prijatelje i.t.d. i mi spontano predjemo na ti..Usivanje se oduzilo,mene boli kad zateze konce,bunim se,on sve evo jos malo,evo jos jedan i nikako..sta zezas da boli a dok si se poradjala nista(a ja sam porodjaj,dok je izlazila beba i napone,nisam osetila,nisu mogli da veruju!!!)..Da ne duzim..to je trajalo i trajalo ..i ja mu u jednom trenutku kazem:"'AJDE VISE KO DA VEZES GOBLEN" :hihi: :hihi: :hihi: Covek je bukvalno vristao od smeha...
I tako bilo je jos bisera da ne duzim vise,mozda neki drugi put...

[/url]

Zahvalnice:: Dasha, NATAŠA, vesnas

Više
6 godina 4 meseci pre #38259 od Marinica
Marinica je odgovorio na temu: Odg: Smešne priče iz porodilišta
jao uzas ovbo je i smesno i uzasno,u sobi pored mene bila je neka ciganka tako kazu ja je nisam videla i u kupatilu kada je prala ves stavila je da susi na radijh=jatoru kada je videla sestra poludela je pocel de da vice po hodniku cije su ovo gace u kupatilu,pa jel ovo u redu,ko ih je izgubio.....mi sve u nesvet kakve gace dok se nije ona javila i tak pa ja ovo nema gsde pa,sta cu....a ona pa ti nisi trebala da poneses jedne vec par njih a tek ce ona znas sta ja nisam ti i nema 10para gace nego pet i sve sam ponela a mi ne znmao sta da radimo hahahahhah... :hihi: ucuta se sestra ni dve vise nije rekla......ali stvarno moze da zarazi sve tako.... :kisss:: :kisss::

• luna
  • luna's Avatar
  • Posetilac
  • Posetilac
6 godina 1 mesec pre #50265 od luna
luna je odgovorio na temu: Odg: Smešne priče iz porodilišta
meeni je sad smesno kad se setim kako sam zgrabila babicu za uniformu kad mi beba krenula a ona posla negde a sve vreme bila uz mene kako se okrenula da ode ja se onako unezverena podignem i zgrabim je i kazem joj ne ostavljaj me ni slucajno ! i u svom tom transu kad sam bila na stolu i urlala a doktori me smirivali ja kazem necu da vristim..izvinite necu ,plasim drue zene a necu da se plase.. i tako bulaznila sam tamo svasta sad mi smesno al tad...

Više
6 godina 1 mesec pre #50278 od Marinica
Marinica je odgovorio na temu: Odg: Smešne priče iz porodilišta
e svaka ti cast...........verovatno bi tako i ja odreagovala lai ja sam skoro bila mrtva umorna ujutru od pet do deset uvece toliko sam bila umorna da sam jedva sam imala snage za porodja,beba mi ostala bez plodove vode jer su oni neodgovorni......

Više
4 godina 10 meseci pre #108790 od Silvijica
Silvijica je odgovorio na temu: Odg: Smešne priče iz porodilišta

imate li vi neku smesnu pricu iz porodilista? podelite je sa nama :D
Zahvalnice:: mmmmilica, Boyanna

Moderatori: BoyannavesnasBebac medeni

Prijavljivanje/Registracija