Smešne priče iz porodilišta

Više
7 godina 3 meseci pre #9594 od BEBICA
BEBICA je odgovorio na temu: Odg: Smešne priče iz porodilišta
jao DAKICE83 :hihi: :hihi:

VEROLINO HANDIWORK KLIK NA LINK
HEKLANE KAPE,TRAKICE,SALOVI,ZA SVA GODISNA DOBA...
www.facebook.com/VerolinoHandiwork

Osmeh je jedna kriva linija koja moze da ispravi mnogo stvari.

[link=http://lilypie.com] [/link]

Zahvalnice:: DAKICA83

Molimo vas Prijava da se pridružite konverzaciji.

Više
7 godina 3 meseci pre #9597 od DAKICA83
DAKICA83 je odgovorio na temu: Odg: Smešne priče iz porodilišta
reci bebice draga :cucla: :cucla: :hihi: :hihi:

SRECA JE KADA TE NEKO ZOVE MAMA,A MOJA SRECA JE DVA PUTA VECA...
MAKI I NIDZA
img-s3-01.mytextgraphics.com/christmaste...b7f10fecf5399ffb.gif

Više
7 godina 3 meseci pre #10218 od Lanche
Lanche je odgovorio na temu: Odg: Smešne priče iz porodilišta
Ja nema smesne price u sustini bilo je sve normalno, kada sam otisla u 4:50 h ujutru, bile su jos dve cure iz mog kraja, sve tri se znamo i sve tri u sobi za pripreme zajedno.Inace i sve tri radjamo prvi put. Kako prolazi vreme,jedna po jedna pocinje sve vise da steze i uzdise.. U medjuvremenu cujemo iz sale kako neko vristi, urla.. Mi se pogledale i preplasile : Boze, kao da je kolju.. Ode jedna, ostale nas dve, posle nekog vremena, odvezu i nas dve, komsinice iz iste ulice, lezimo obadve u sali... U tom trenutku smo se smejale, kakva slucajnost, kako se pogodilo... Porodila se ona u 13h, ja u 15h. Kasnije nju odvoze, i nismo bile u istoj sobi, ali u sobi gde sam ja bila, bile su normalne dve devojke, samo smo bile posvecene bebama, smejale smo se mozda samo nekoj sestri.. onako u prolazu, jer, ima ih svakakvih.... :hihi: :siz:

Više
7 godina 3 meseci pre #10272 od Zorica Djurdjevic
Zorica Djurdjevic je odgovorio na temu: Odg: Smešne priče iz porodilišta
Meni je porodiliste ostalo u super secanju :cheer: prvo sto porodjaj nisam osetila, tako lako sam se porodila, da se cudim sto neke zene toliko vriste dok se poradjaju, a i babicami je bila skroz smesna, bez dlake na jeziku, ogromna, 150 kg i vise :) sama kao pojava smesna, tako da sam se smejala dok sam se napinjala... a tek cimerke iz sobe :) :) ludilo... imali smo jednu dosta stariju, preko 40 godina, iz nekog sela, koja uzasno hrce kad spava, ali uzasno... prvo nam je bilo jako smesno, ali posle je preslo u dosadu, nismo mogle oka sklopiti od nje... :S a bila je i jedna jako mlada koju su dosta sekli, pa nije mogla ni da ustane, ni da hoda, paje samo sve po spisku doktorima i muzu, kao- neces ti meni vise prici, sad sam se poradjala i nikad vise... :) a jedna mucenica na stolu, napinjala se sat vremena da se porodi, kuka, vristi i kaze- doktore, ubijte me, ja ne mogu vise !!! a doktor na to- sto ja da te ubijem??? :)) ima svega i svacega...

• Maja
  • Maja's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • The palm of a hand that holds all my dreams
Više
7 godina 3 meseci pre #10394 od Maja
Maja je odgovorio na temu: Odg: Smešne priče iz porodilišta
meni su doneli pogresnu bebu..permutovali su brojeve jer je bio nevidjeni haos na odeljenju..ja reko bas je lepa ali nije moja..bila sam zbunjena ali ne bas toliko..kaze meni babica -vidi ti nje,ne svidja ti se..oces da reklamiras..i smeje se..ja reko pa ja bih da reklamiram..rodila sam crnu devojcicu a doneli ste mi plavog decaka..i pokazem broj..ona se samo nasmejala..i odnese bebu gundjajuci nesto o tome kakve su zene danas..sad mi je smesno mada u prvi mah i nije bilo s'obzirom na to da je pancevacka bolnica svojevremeno bila poznata po nestanku novorodjenih beba..

• Ivana
  • Ivana's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • Smesi se, sutra moze biti jos gore!
Više
7 godina 3 meseci pre #10489 od Ivana
Ivana je odgovorio na temu: Odg: Smešne priče iz porodilišta
Ja sam bila sama sebi zabava. Na prvom porodjaju sam dok sam imala kontrakciju i dr me pregledala, stigla samo da joj kazem 'Bez'te, bez'te" a onda sam prdnula jer nisam mogla da izdrzim, pritiskala me i beba i njena ruka. Drugi porodjaj je bio suvise brz da bi se ista specijalno desilo, a na trecem sam svima bila jako zanimljiva jer sam nosila sa sobom u salu knjigu i citala je izmedju kontrakcija. Ali posle tog treceg sam smestena u osmokrevetnu sobu i izmedju ostalog, tu je bila i jedna zena koja je rodila sestu bebu. Ona je stalno pricala u svom myuzu i seksu, kako oni to ovako i onako rade, kako jedva ceka da prodje 6 nedelja da opet moze i u pocetku smo crkavali od smeha a posle sat dva je postala iritantna i odvratna. Stalno se ceskala po donjem trapu a onda je dirala bebu sto je takodje bilo fuj, ali eto, da i to pomenem kao nesto sto se ne srece na svakom koraku...

If you can talk with crowds and keep your virtue,
' Or walk with Kings - nor lose the common touch,
if neither foes nor loving friends can hurt you,
If all men count with you, but none too much;
If you can fill the unforgiving minute
With sixty seconds' worth of distance run,
Yours is the Earth and everything that's in it,
And - which is more - you'll be a Man, my son!

Više
7 godina 2 meseci pre #11804 od Alen
Alen je odgovorio na temu: Odg: Smešne priče iz porodilišta
Odmah na pocetku da kazem da ne nosim sesire i zato nisam konkurencija ali moram da kazem da i tate imaju price iz porodilsta.Meni ova nije smesna,bila,sad jeste.Supruga je trebalo da se porodi 21-og.Bio je 04.Dok sam bio na poslu,u 11 h mi je javila da ide u bolnicu.U 15 h sam otisao da je posetim.Lepo smo procaskali i rekla mi je da idem kuci da nece biti nista do nedelje,a bila je sreda.Krenuo sam ozaren sto cu ici na pecanje posle 9 meseci,i jace mozda.Jedva sam stigao do kuce i ona javlja krenulo.Sta je krenulo,ko je krenuo,gde?Vracaj se nazad.18 h ja ulazim a u bolnici kuma jedna kuma druga,jedan kum sa fotaparatom drugi sa kamerom,da li se ona poradja u cekaonici?U 19.35 stize beba? Place.Zasto place? To joj je posao kaze sestra..Stize i mama!Place i ona..Njoj nije posao,ali jedva se suzdrzavam da joj ne pomognem..20.05 vec pola sata sam tata.Nikad nisam nista vece upecao od ovoga.Nisam neki govornik ni pisac,zena mi je pomogla da ovo napisem.Mislim da me razumete. :)

Više
7 godina 2 meseci pre #11805 od Miljana
Miljana je odgovorio na temu: Odg: Smešne priče iz porodilišta
Divno Alene i dobrodosao kod nas :kisss::

Mama, ponosna sam sto ste vi moji roditelji <3

Više
6 godina 10 meseci pre #12182 od Lanche
Lanche je odgovorio na temu: Odg: Smešne priče iz porodilišta
Smesne price, ocekujemo ih jos... :hihi: :hihi: :siz:

Moderatori: BoyannavesnasBebac medeni

Prijavljivanje/Registracija