Baby blues

Više
8 godina 3 meseci pre #15183 od nina
nina je odgovorio na temu: Odg: Baby blues
uf hormoni su cudo,a i neispavanost,grcevi...izmlazanje mleka pumpicom,mm i Nadja spavaju a ja sa pumpicom,i placem,suze krokodilske jer mi se spava,sada mi je smesno ali tada nije bilo,i mogla sam da zaplacem za svaku sitnicu

Molimo vas Prijava da se pridružite konverzaciji.

Više
8 godina 3 meseci pre #15641 od Lanche
Lanche je odgovorio na temu: Odg: Baby blues
Najvise ludovanja i placa zbog nadolazenja mleka, previse je bilo, a ona malo sisala..Najvise kada pocnu grcevi, a onda sisa halapljivo i onda opet nervoze i straha.. Grceve smo imali negde do 6.meseca, i cini mi se da sve do tada nismo lepo spavali i mirni bili.. Doduse bilo ih je sve manje, ali opet kada naidje taj plac i bol, nije sve jedno. Imala sam pomoc od moje mame kako kad, posto nismo blizu i od moje sveki, ali i ona nije non stop tu , preko noci 99% sam sama bila sa malom. Tatu kao da nismo ni imali. Non stop radi i umoran.. Pa onda sav teret na moja ledja. Od 5.meseca je pocel lepo da spava tokom cele noci, onda sam se brinula zasto se ne budi da sisa, pa sam ja svake noci-jutra kao navijena ustajala i uzimala je pored sebe da sisa...Kad duze spava zasto toliko spava, kada manje spava zasto nece da spava, i sve u svemu nije lako biti roditelj, teske su ali i slatke te muke... sada nakon godin dana opet nervoze i nespavanja zbog zubica.. i sve tako do .... nznm kada.. Ali , neka su nam zivi i zdravi, za njih zivimo, za njih se borimo i mucimo! :lovee:

Molimo vas Prijava da se pridružite konverzaciji.

Moderatori: BoyannavesnasBebac medeni

Prijavljivanje/Registracija