Menstruacija nakon porodjaja

Više
8 godina 2 nedelja pre - 7 godina 2 meseci pre #25859 od sanja atlagic
sanja atlagic je napravio novu temu: Menstruacija nakon porodjaja
Ako moze savjet ili necije iskustvo...Prvu menstr.sam dobila tacno nakon 50 dana tj 06.01.2013.i trajala je 12 dana!!!uzas nikad kraja ulozcima...sada je jos uvijek nema ,cuvala sam se pa nemam razloga za strah od trudnoce ali me zanima da li se ko susreo sa ovim problemom ...da li da idem ginek.ili da cekam...nisam pametna...imam PMS koji me ubija svaki cas mislim da cu dobiti ali je nema jos..

Poslednja izmena: 7 godina 2 meseci pre od Miljana.

Molimo vas Prijava da se pridružite konverzaciji.

• Maja
  • Maja's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • The palm of a hand that holds all my dreams
Više
8 godina 2 nedelja pre #25862 od Maja
Maja je odgovorio na temu: Odg: Menstruacija nakon porodjaja
Ja dobila nakon 3-3,5 meseca...i nakon toga je bila susta suprotnost od onih pre trudnoce i porodjaja...BIla je neredovna sa bolnim uzasnim pms-ovima...ali nakon porodjaja je bila tacna u sat...i bez ikakvih naznaka da cu dobiti...i to je tako trajalo skoro dve godine...sad su mi se problemi pms-a javili opet...Kakva ti je bila menstruacija pre trudnoce...

Više
8 godina 2 nedelja pre #25863 od sanja atlagic
sanja atlagic je odgovorio na temu: Odg: Menstruacija nakon porodjaja
Bila je neredovna nikad nisam znala jesam li trudna ili cu dobii ipak :) ne previse neredovna ali nekih 5-7 dana kasnjenja ...ali to je maxmala ali trajala je 5 dana a sada 12!!

• Maja
  • Maja's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • The palm of a hand that holds all my dreams
Više
8 godina 2 nedelja pre #25865 od Maja
Maja je odgovorio na temu: Odg: Menstruacija nakon porodjaja
Dobro ali sad uzmi u obzir trudnocu,porodjaj i uzburkane hormone..videces...pisece ovde jos mama..sigurna sam da je to potpuno normal :kisss:: no u jednom izvesnom periodu nakon porodjaja...ali ako se ti ne osecas dobro...svakako bi trebalo da se obratis ginekologu....

Više
8 godina 2 nedelja pre #25872 od sanja atlagic
sanja atlagic je odgovorio na temu: Odg: Menstruacija nakon porodjaja
Ma osjecam se ja super samo imam osjecaj da cu svaki cas dobiti..a nema je pa me to nervira...cak razmisljam uraditi test ako je ne bude 10 dana ..cisto da odbacim i tu opciju 100% jer kazem cuvala sam se al ko moze biti toliko siguran...hvala u svakom slucaju svaki savjet je dobrodosao :kisss:: :kisss::

Više
8 godina 2 nedelja pre #25877 od Marinica
Marinica je odgovorio na temu: Odg: Menstruacija nakon porodjaja
brzo sam je dobila zaista ni sama nisam mogla da verujem,jer sam cula price dok se doji ne mozes dobiti menstruaciju,ali dobila sam brzo....

• Adriana
  • Adriana's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • Mozda nemam sve sto zelim,ali volim sve sto imam.
Više
8 godina 2 nedelja pre #25887 od Adriana
Adriana je odgovorio na temu: Odg: Menstruacija nakon porodjaja
Prvu menstruaciju posle porodjaja sam dobila 15 novembra i trajala mi je dve nedelje,sl.men.sam dobila 31.decembra i uzasno je bila bolna,kao i ova sad sto sam je imala.Da dodam samo da sam jos doila kada sam dobila prvu menstruaciju,tako da mislim da nevazi pravilo da dok dojis ne dobijas.

Više
8 godina 2 nedelja pre - 8 godina 2 nedelja pre #25897 od BEBICA
BEBICA je odgovorio na temu: Odg: Menstruacija nakon porodjaja
Ja sam prvu menstruaciju nakon porodjaja dobila nakon 7 meseci imala je bas obilno jedno 10 dana i mislila sam evo sada ce redovno, kad ono nakon 2 meseca dobila sam sledecu.....posetila i ginekologa ali sve je bilo uredu nego u pitanje su uzburkani hormoni.
A sto se tice dojenja i mestruaciju to ne drzi puno vode, jer onda ja ne bi trebala da imam menstruaciju do 21 meseca nakon porodjaja kolko sam dojila moju malu...

Sve u svemu svi smo razliciti.

VEROLINO HANDIWORK KLIK NA LINK
HEKLANE KAPE,TRAKICE,SALOVI,ZA SVA GODISNA DOBA...
www.facebook.com/VerolinoHandiwork

Osmeh je jedna kriva linija koja moze da ispravi mnogo stvari.

[link=http://lilypie.com] [/link]

Poslednja izmena: 8 godina 2 nedelja pre od BEBICA.

Više
8 godina 2 nedelja pre #25904 od Lanche
Lanche je odgovorio na temu: Odg: Menstruacija nakon porodjaja
Ja sam dobila posle 6 meseci..bilo je normalno dva meseca, pa onda kako se secam prekid mesec ili dva, nznm tacno..uglavnom , to je sve normalno...

Moderatori: BoyannavesnasBebac medeni

Prijavljivanje/Registracija