Koliko vas je promenio dolazak deteta na svet

• Bojana
  • Bojana's Avatar Pokretač teme
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • Vasilije je moj zivot
Više
7 godina 9 meseci pre - 7 godina 2 meseci pre #39669 od Bojana
Bojana je napravio novu temu: Koliko vas je promenio dolazak deteta na svet
Sve zene trudnoca fizicki promeni, neke manje neke vise.
Medjutim, da li postoje neke druge promene, nesto sto nije na prvi pogled primetno?
Da li se promenilo nesto u vasem ponasanju, senzibilitetu i karakteru?
Ja na primer nisam postala emotivnija vec sam dobila jedno bice koje cu da obozavam celog svog zivota. Postala sam jaca, jer moram da mu dajem pravi primer i odgovornija, jer on sad zavisi od mene i moja je duznost da ga zastitim.

Poslednja izmena: 7 godina 2 meseci pre od Miljana.
Zahvalnice:: Marinica

Molimo vas Prijava da se pridružite konverzaciji.

Više
7 godina 9 meseci pre #39754 od Marija
Marija je odgovorio na temu: Odg: Koliko vas je promenio dolazak deteta na svet
mnogo,mnogo,mnogo,sve osecaj,emocije,draz..........sutra pisem detaljno............. :) :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Zahvalnice:: Bojana

Više
7 godina 9 meseci pre #39765 od Lanche
Lanche je odgovorio na temu: Odg: Koliko vas je promenio dolazak deteta na svet
Bas ima promene,prvo sto se tice spavanja i odmora,onda je tu i strpljenje,znam da moram biti stalozena i prelaziti razne faze deteta koje su ponekad bas i zahtevne. Vise obracam paznju na dete nego na sebe,emotivna jesam i sada veoma jako vezana za dete.Jaca sam,mnogo jaca jer sada imam nesto svoje sto moram dobro paziti i cuvati,nesto sto je zivota vredno. Fizicku izgled manje vise, stomak je ostao i to je ono sto je najveca promena...Mada,ne zalim se,sve je to zarad deteta.
Zahvalnice:: Bojana

Više
7 godina 9 meseci pre #39875 od Sonja
Sonja je odgovorio na temu: Odg: Koliko vas je promenio dolazak deteta na svet
Sa prvim detetom su bile ogromne promene. Ja sam bila veoma mlada,klinka,a vec postajem majka. Bilo mi je drago sto donosim novo bice na svet,ali i puno sam se plasila kako cu se snaci. Ali nekako taj majcinski instikt nas vodi i snalazimo se u svemu. Bilo je svega,sve se menja,manje spavanja,manje skitanja (samostalnog) manje druzenja,jer ja sam u pocetku zivela u selo,tamo je drugaciji nacin zivota. Pa dok se covek na sve to navikne ...uuuhhh Ali dobro, nije dugo trajalo. Na prvom mestu mi je bilo uvek dete a onda ja i sve ostalo.

• Marija
  • Marija's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • Bicu tu i onda kad mislis da mi do tebe nije stalo
Više
7 godina 9 meseci pre #39937 od Marija
Uzasno mnogo... sto u pozitivnom sto u negativnom smislu... najgore mi je to sto me sada svaka sitnicaa iznervra... :bambam:

• Maja
  • Maja's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • The palm of a hand that holds all my dreams
Više
7 godina 9 meseci pre #40007 od Maja
Maja je odgovorio na temu: Odg: Koliko vas je promenio dolazak deteta na svet
Mene je jako izmenio...Sve sto inace posedujem je pojacano...Strpljivost i nervoza...Emotivnost i surovost..intuicija,instinkt rade punom parom..odgovorna sam uvek bila kao i brizna i pazljiva prema svima.
Glavna promena je to sto me je generalno dolazak deteta "smeksao" ,oplemenio,odredio nove prioritete,otkrio jedan novi svet u kojem vladaju sasvim druge vrednosti ,ucinio umornijom ali i li definitivno srecnijom,potpunom,ostvarenom..
Hvala joj na tome bas..Svima bi preporucila tu promenu... :) ..Moje dete mi je vratilo boje u zivot i otkrilo neke sasvim nove nijanse..Nekad me je bas bilo briga za sve a ona je sad sve i briga me je i te kako...

Više
7 godina 9 meseci pre #40039 od Marija
mislim da svakog mora da promeni jer to je normalno,nemoguce je da nema promena.......stil,nacin zivota,navike,spavanje,ritam zivota...........

• Bojana
  • Bojana's Avatar Pokretač teme
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • Vasilije je moj zivot
Više
7 godina 9 meseci pre #40053 od Bojana
Bojana je odgovorio na temu: Odg: Koliko vas je promenio dolazak deteta na svet

Zmajevska napisao/la: Svima bi preporucila tu promenu... :) ..Moje dete mi je vratilo boje u zivot i otkrilo neke sasvim nove nijanse..Nekad me je bas bilo briga za sve a ona je sad sve i briga me je i te kako...

Divno receno :vais:

Više
7 godina 9 meseci pre #40115 od Marinica
Marinica je odgovorio na temu: Odg: Koliko vas je promenio dolazak deteta na svet
promene su ogomne,zaista sam se okrenula za 360 stepeni,ni sanjala ne bih da ce se sve preokrenuti,ponasanje,izgled,nacin zivota,stil,sreca,uticaj,uzivanja...........ali zaista sam zahvalana bogu na toj promeni,sreci......... :) :srce: :srce: :srce: :srce:

Moderatori: BoyannavesnasBebac medeni

Prijavljivanje/Registracija