Sta ste prvo pomislile kad ste se porodile

Više
7 godina 9 meseci pre #39869 od Sonja
Sonja je odgovorio na temu: Odg: Sta ste prvo pomislile kad ste se porodile
Prvi put o hvala Bogu da je gotovo. Drugi put : bilo je brze od prvog puta. Ali se oseti velikooo olaksanje

Molimo vas Prijava da se pridružite konverzaciji.

• Maja
  • Maja's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • The palm of a hand that holds all my dreams
Više
7 godina 9 meseci pre #42825 od Maja
Maja je odgovorio na temu: Odg: Sta ste prvo pomislile kad ste se porodile
Bila sam uspavana kad sam se porodila..kad sam se probudila zapitala sam se gde su mi ruke i noge...shvatila da i dalje imam stomak i pitala da li je proslo ili su se predomislili..e onda sam rekla tek hvala dragom bogu...proslo je sve...gde mi je dete,na koga lici,jel sve kako treba...Mislim,nista skoro od toga nisam rekla,jer nisam mogla da govorim,zato su mi misli bile brze nego obicno...
Zahvalnice:: Bojana

Više
7 godina 9 meseci pre - 7 godina 8 meseci pre #42830 od Two Princess
Two Princess je odgovorio na temu: Odg: Sta ste prvo pomislile kad ste se porodile
I kod mene je slucaj kao kod Zmaje, spavala sam velikim snom kad se to dogodilo.
U glavi je bilo hiljadu pitanja, ali usta nisam mogla da otvorim. Cudno nekako anestezija deluje na mene...imala sam utisak da visim na plafonu odmah pored onog ventilacionog otvora iznad, a kako je vreme prolazilo bila sam sve svesnija i pribranija.
Kada se rodila prva cerkica, secam se da su me budili jos u operacionoj sali i neko je rekao: budi se, dobila si cerku!
Posto nismo hteli da znamo pol bebe sve dok se ne rodi....taj momenat kad me bude i govore da je devojcica zdrava i da je dobro, to nikad necu moci da zaboravim. Oci ne mogu da otvorim, usta kao zalepljena, ali su suze tekle i tekle iako sam bila polusvesna. Najlepsi momenat, situacija koju i danas emotivno dozivljavam uvek kad o tome pricam!
A kad sam rodila drugu devojcicu, opet ista stvar, spavala ali sam bila svesnija nego prvi put. Samo sam pomislila: Bogu dragom hvala kad je gotovo, sad mogu da ustanem iz kreveta, skuvam sama kafu, jedem sedeci, kupam se sama, ubilo me lezanje i mirovanje 9 meseci. :P
Poslednja izmena: 7 godina 8 meseci pre od Two Princess.

• Nina-David-Simon
  • Nina-David-Simon's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • *** Nina i David ***
Više
7 godina 9 meseci pre #42833 od Nina-David-Simon
Nina-David-Simon je odgovorio na temu: Odg: Sta ste prvo pomislile kad ste se porodile
Porodjaj je bio bas komplikovan tako da sam plakala pred sam kraj porodjajajer su joj slabili otkucaji srca i uplasila sam se da cu je izgubiti :-( Plakala sam i neko vreme nakon Nininog rodjenja, dok konacno nisam shvatila da je dobro i da ce sve biti ok. E onda sam plakala od srece sto sam rodila devojcicu jer sam to oduvek zelela. Tek kasnije suze je zamenio osmeh :vais:

Više
7 godina 8 meseci pre #47046 od Deni
Deni je odgovorio na temu: Odg: Sta ste prvo pomislile kad ste se porodile
Prvi put :boze,postala sam mama ne verujem!Drugi put:hvala bogu,zavrsilo se ,a treci put je bilo:hvala ti boze rodila sam trecu cerku suze su mi isle od srece,posto sam trece teze nosila pa je bilo samo da izguram do kraja da je rodim

Više
7 godina 8 meseci pre #47082 od Boyanna
Boyanna je odgovorio na temu: Odg: Sta ste prvo pomislile kad ste se porodile
Obe smo prezivele, pa ja sam sad stvarno majka :)

Honesty is an expensive gift, don`t expect it from cheap people.

• vesnas
  • vesnas's Avatar
  • Van mreže
  • Moderator
  • Moderator
  • Oči pokazuju snagu duše.
Više
7 godina 6 meseci pre - 7 godina 6 meseci pre #50753 od vesnas
vesnas je odgovorio na temu: Odg: Sta ste prvo pomislile kad ste se porodile
Uf dobro je nisam više trudna ... gle stomak što mi se izduvao ... u i koža mi je suva, trebalo je češće da mažem ... :hihi:

Nisi svoj posle porođaja ... :siz:
Poslednja izmena: 7 godina 6 meseci pre od vesnas.

Više
7 godina 6 meseci pre #50810 od Prezlitza
Prezlitza je odgovorio na temu: Odg: Sta ste prvo pomislile kad ste se porodile
hahahhahahahahah,ja sam se odmah otkrila da vidim jesu li mi se izduvale noge,jer su bile kao krofne...a drugi put,pffff....samo neka prezivi...

• vesnas
  • vesnas's Avatar
  • Van mreže
  • Moderator
  • Moderator
  • Oči pokazuju snagu duše.
Više
7 godina 6 meseci pre #50814 od vesnas
vesnas je odgovorio na temu: Odg: Sta ste prvo pomislile kad ste se porodile
:lol: dobro je nisam jedina

Moderatori: BoyannavesnasBebac medeni

Prijavljivanje/Registracija