Patronazna sestra

Više
6 godina 1 mesec pre #129279 od Dragica
Dragica je odgovorio na temu: Patronazna sestra
Kada sam se prvi put porodila nije mi dolazila patronažna sestra jer sam se porodila dan pred uskrs pa zbog praznika niko nije dolazio mada kad sam izašla iz bolnice praznici su prošli ali dobro, snašla sam se, pomagala mi je komšinica, sada u drugoj trudnoći pošto su sumnjali da imam trudnički dijabetes kojeg nije bilo jer sam uradila testove koji su pokazali da ga nemam ali za svaki slučaj pri kraju trudnoće mi je dolazila patronažna dva puta nedeljno da mi meri šećer. Već tu smo se jednom prilikom da tako kažem zakačile jer je došla u 10 sati i ja sam joj tad skrenula pažnju da kad merim šećer ne jedem ništa prethodni dan posle 18,00 časova i da baš nije u redu da toliko gladujem. Kad sam se porodila dolazila je tri dana i sva sreća što je bebi treći dan otpao pupak jer su me opet hvatali ovi novogodišnji praznici tako da ona ne bi dolazila. Sve u svemu krajnje neprofesionalno odradjen posao, mogu reći da sa istom nisam bila zadovoljna. Jednom je okupala bebu i to ne znam kako je uspela jer nije ispuštala mobilni iz ruku.

Molimo vas Prijava da se pridružite konverzaciji.

Više
6 godina 1 mesec pre #129282 od Deni
Deni je odgovorio na temu: Patronazna sestra
Sa Andjelom i Magdalenom mi je dolazila neka patronazna koja nije videla pa smo morali lupu da joj donosimo da vidi kako ce da odveze pupak ma strasno bila je ko izgubljen slucaj a sa Andreom sam izasla iz bolnice na badnji dan pa je bila neka dezurna ali drugi dan je dosla neka mlada koja se vidi da voli svoj posao,dolazila je vise puta nego sto je to potrebno,trudila se maksimalno da nam sredi pupak da ne moramo da idemo u institut jer smo se prethodna dva puta napatili sa pupkom :)

Više
6 godina 1 mesec pre #129308 od Bebac medeni
Bebac medeni je odgovorio na temu: Patronazna sestra

Dragica napisao/la: Kada sam se prvi put porodila nije mi dolazila patronažna sestra jer sam se porodila dan pred uskrs pa zbog praznika niko nije dolazio mada kad sam izašla iz bolnice praznici su prošli ali dobro, snašla sam se, pomagala mi je komšinica, sada u drugoj trudnoći pošto su sumnjali da imam trudnički dijabetes kojeg nije bilo jer sam uradila testove koji su pokazali da ga nemam ali za svaki slučaj pri kraju trudnoće mi je dolazila patronažna dva puta nedeljno da mi meri šećer. Već tu smo se jednom prilikom da tako kažem zakačile jer je došla u 10 sati i ja sam joj tad skrenula pažnju da kad merim šećer ne jedem ništa prethodni dan posle 18,00 časova i da baš nije u redu da toliko gladujem. Kad sam se porodila dolazila je tri dana i sva sreća što je bebi treći dan otpao pupak jer su me opet hvatali ovi novogodišnji praznici tako da ona ne bi dolazila. Sve u svemu krajnje neprofesionalno odradjen posao, mogu reći da sa istom nisam bila zadovoljna. Jednom je okupala bebu i to ne znam kako je uspela jer nije ispuštala mobilni iz ruku.

Nismo ti cestitali draga na prinovi :) Napisi nam nesto vise o bebici :)

Više
6 godina 1 mesec pre #129311 od Pavlina
Pavlina je odgovorio na temu: Re:Patronazna sestra
Cestitke za novog člana porodice

NATALI

Više
6 godina 1 mesec pre #129433 od Pavlina
Pavlina je odgovorio na temu: Re:Patronazna sestra
Meni je prvih nedelju dana (dok Nataliji nije otpao pupak)dolazila patronažna sestra svako veče da je okupa.Nakon toga posećivala nas je dva puta mesecno dok Natalija nije napunila godinu dana.

NATALI

• Nina-David-Simon
  • Nina-David-Simon's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • *** Nina i David ***
Više
6 godina 1 mesec pre #129458 od Nina-David-Simon
Nina-David-Simon je odgovorio na temu: Patronazna sestra
Hahah, nasa patronazna je genije. Bila je pre mozda mesec dana, nasla se u komsiluku pa samo banula. David spavao. Ona usla u trezariju, a odatle se ulazi u sobu gde je on zaspao. Ona dosla do vrata, ja kazem "spava, udjite slobodno", a ona odgovara "neka, neka, vidim ga odavde" :woohoo: Mislim genije je. Videla dete sa vrata, a krevet na drugom kraju sobe. Mogla da mu vidi samo potiljak. I tako prodje poseta...

Više
6 godina 1 mesec pre #129540 od Bebac medeni
Bebac medeni je odgovorio na temu: Patronazna sestra
Nasa svratila dan posle izlaska iz porodilista i to popodne,posto ima vikendicu u komsiluku,ispisala neke stvari,pogledala pupak,nabrojala sta sve ne smem da jedem (po njenom mogla sam samo piletinu i krompir :blink: a treba da dojim) pitala gde mi je muz i otisla.Svratila je jos jednom kad je ponovo dosla do vikendice i rekla mi da pijem pivo,kako bih imala mleka :woohoo: vise je niamo ni videli :)

Više
3 godina 9 meseci pre #184038 od majche
majche je odgovorio na temu: Re:Patronazna sestra
Nama je dolazila patronazna svaki drugi treci dan do bebinog 17-og dana jer bebi je tek tada otpao pupak.Bila je odlicna prvi put je kupala bebu,pa je posle gledala kako ga ja kupam.A prvog dana je sat i po vremena sa mnom razgovarala ,gledala je moju otpusnu listu pa bebinu.Trudila se svim silama oko bebinog pupka,ali smo ipak morali na spaljivanje jer je ostao granulom.

Послато са 4034D уз помоћ Тапатока

Moderatori: BoyannavesnasBebac medeni

Prijavljivanje/Registracija