Okretanje bebe

Više
6 godina 11 meseci pre #12357 od Miljana
Miljana je napravio novu temu: Okretanje bebe
Kada je vasa beba pocela da se okrece, sa ledja na stomak i sa stomaka na ledja? Da li ste je nekako stimulisale ili su to same uradile?

Milica je imala 2.5 meseca , kada je pocela da pokusava da se okrene, ali je malo zezala rukica nije mogla da se snadje da je izvuce :P, ali naravno to je brzo prevazisla :) Secam se da smo u to vreme bili u savetovalistu gde sam ja to pomenula pedijatru i ona mi je rekla da je to rano (verovatno je tako mislila jer nam je prvo dete ),medjutim vrlo brzo se uverila kad je pocela da je pregleda gde je Milica uspela da se okrene , njen komentar je bio : '' Jako je zilava, i pustite je sve sto uradi znaci da je spremna za to sto je uradila"

Mama, ponosna sam sto ste vi moji roditelji <3
Zahvalnice:: NATAŠA

Molimo vas Prijava da se pridružite konverzaciji.

• Maja
  • Maja's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • The palm of a hand that holds all my dreams
Više
6 godina 11 meseci pre #12360 od Maja
Maja je odgovorio na temu: Odg: Okretanje bebe
Jooj..ja ne mogu tacno da se setim kad je to krenulo...ali mislim negde oko 4 meseca...ne znam..cim smo primetili prve znake koristili smo raznorazne stimulacije...zvecke,omiljene igracke..sve najsarenije,svetlece i muzicke momente..i isto smo imali jedno vreme problem sa izvlacenjem rukice...najbolje iz tog perioda pamtim svoj ponos..kao da je osvojila vrh Himalaja...hehehehehe

Više
6 godina 11 meseci pre #12364 od Boyanna
Boyanna je odgovorio na temu: Odg: Okretanje bebe
Uspeli smo...tek sad skroz samostalno i bez stimulacije...inace od drugog treceg meseca `pokusavamo` :), isle smo sa mesec dana na vezbice zbog hipotonije, dosta su nam pomogle...i svaki dan ih radimo sa velikim zadovoljstvom (preporucljive su do godinu dana) i sve smo jace i jace :)

Honesty is an expensive gift, don`t expect it from cheap people.

• luna
  • luna's Avatar
  • Posetilac
  • Posetilac
6 godina 1 mesec pre #54180 od luna
luna je odgovorio na temu: Odg: Okretanje bebe
ina se kotrlja od prvog dana,nisu je za dzabe jos u stomaku prozvali fitness beba,pre neki dan je stavim na stranu nadjem je na stomaku,na drugom kraju krevetica ili na ledjima

Više
6 godina 1 mesec pre #54209 od Deni
Deni je odgovorio na temu: Odg: Okretanje bebe
neke bebe su aktivnije jos po rodjenju meni je Andrea bila mirna prva tri meseca a onda je shvatila da moze da se okrece :cheer:

• vesnas
  • vesnas's Avatar
  • Van mreže
  • Moderator
  • Moderator
  • Oči pokazuju snagu duše.
Više
5 godina 10 meseci pre #65978 od vesnas
vesnas je odgovorio na temu: Odg: Okretanje bebe
Zapisala sam :lol:
16.05. Mila se prevrnula na stomak, pa se vratila na leđa. Imala je tri meseca i deset dana :-)
Sećam se da je bilo posle kupanja. Redovno se posle kupanja prevrtala dok nije savladala veštinu. :lol:

• * Rajakov
  • * Rajakov's Avatar
  • Posetilac
  • Posetilac
3 godina 11 meseci pre #163636 od * Rajakov
* Rajakov je odgovorio na temu: Re:Okretanje bebe
Maksim je krenuo sa prevrtanjem od 4. meseca i to baš brzo, nekad nam je presvlačenje bilo nemoguća misija :silly: i sad se ponekad desi .

Moderatori: NinaninavesnasBebac medeniEka

Prijavljivanje/Registracija