Da li bebama dajete dude, cucle, laže, varalice?

Više
6 godina 11 meseci pre #14366 od Natasa
Natasa je odgovorio na temu: Odg: Da li bebama dajete dude varalice
:beba: Odmah smo joj dali dudu prvih dana, a sad mi malo i zao zbog tog jer je prilicno mirna beba...zavoljela je dudu mada ne zna jos uvijek da je drzi ali mi je lakse tako da se uspava...i cim zaspi ispadne joj i sklonimo je. Na nocnom podoju, kad je vratim u krevetic nakon podrigivanja zna da zaspi i bez nje. Ako se bas bas razbudi onda nece zaspati ili bez pola sata nosanja ili bez dude...vidjecemo da joj smanjimo dudu sto vise...

Molimo vas Prijava da se pridružite konverzaciji.

• Maja
  • Maja's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • The palm of a hand that holds all my dreams
Više
6 godina 11 meseci pre #14371 od Maja
Maja je odgovorio na temu: Odg: Da li bebama dajete dude varalice
Balerina..vi cete verovatno proci kao i mi..zaboravice je..iskoristite prvu priliku kad je zagubi ili pregrize...evo prodje jos par dana i dalje je ne trazi.. :-)

Više
6 godina 11 meseci pre #14418 od Njanja
Njanja je odgovorio na temu: Odg: Da li bebama dajete dude varalice
Starija je koristila od prvog dana, i mogu reci da nam je bas bas koristila, sama se uspavljivala, umirivala je kad place... odvikla se od nje sa 16 mes kad je krenula u jaslice, bez problema.

Mladja nije htela ziva dudu, kupovala sam joj manje vece, silikonske, kaucuk ma nista.... zato je i dan danas teska za uspavljivanje :place:

Više
6 godina 11 meseci pre #14430 od Two Princess
Two Princess je odgovorio na temu: Odg: Da li bebama dajete dude varalice
I jedna i druga su htele cuclu. Ali ne u toj meri da je ne vade iz usta, vec vise pred spavanje ili kao uteha u periodu grceva i nicanja zubica. Starija se igrala radije sa njom nego sa nekom zveckom, odvikla sam je sa 10 meseci kada se razbolela i zapusio joj se nosic. Nije bilo problema, malo plakanja dan, dva i gotovo.
A ovaj nemirko mali, je drugacija beba skoz pa mislim da ce biti ivise problema.
Interesantno je da ni jedna ni druga nisu htele nikakve anatomske oblike, ni male po brojevima za odredjeni uzrast, nego odmah one najvece i okrugle.

Više
6 godina 11 meseci pre #14467 od vlatka
vlatka je odgovorio na temu: Odg: Da li bebama dajete dude varalice
dajem ali nije bas odusevljen..prihvati je kad je jako pospan ali moram je podbociti gazicom jer je stalno izbacuje :)

Više
6 godina 11 meseci pre #14476 od Prezlitza
Prezlitza je odgovorio na temu: Odg: Da li bebama dajete dude varalice
Stariji sin po rodjenju nije hteo cuclu,kupovala sam razne oblike od svih mogucih proizvodjaca,ali svaki put je bio katapult.Kad je napunio 6 meseci,kad je izasao prvi zubic,ponudila sam iz zezanja,i prihvatio je zbog ceskanja.Koristio je do nekog 13-14 meseca,i nije bilo nikakvih problema zbog odvikavanja....
Mladji sin je koristio dok je bio na institutu,davali su mu verovatno da bi stvorio nagon za sisanjem,jer je hranjen preko sondice,ali kad je dosao kuci nije hteo,i pravo da vam kazem bas mi je drago,jer ne moram da brinem o tome kako cu ga odvici...

• Marija
  • Marija's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • Bicu tu i onda kad mislis da mi do tebe nije stalo
Više
6 godina 11 meseci pre #14524 od Marija
Marija je odgovorio na temu: Odg: Da li bebama dajete dude varalice
Goga mi je do skoro dudu samo nocu koristila, a debeli Tomica nece dudu pa taman da je ne znam sta... ma sanse nema da ga nateras da uzme, a nocu se prikaci za moju siku i ne pusta.... sva se ukocim :bambam: :bambam: :bambam: ...

• Maja
  • Maja's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • The palm of a hand that holds all my dreams
Više
6 godina 11 meseci pre #14527 od Maja
Maja je odgovorio na temu: Odg: Da li bebama dajete dude varalice
Jos uvek...jooooooooj :mukica:

• Marija
  • Marija's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • Bicu tu i onda kad mislis da mi do tebe nije stalo
Više
6 godina 11 meseci pre #14528 od Marija
Marija je odgovorio na temu: Odg: Da li bebama dajete dude varalice
Jos uvek Zmajo... poludecuuuuuuuuuuu... :suze:

Moderatori: NinaninavesnasBebac medeniEka

Prijavljivanje/Registracija