Odvikavanje od pelena

Više
4 godina 3 meseci pre #158007 od Deni
Deni je odgovorio na temu: Re:Odvikavanje od pelena
Bravo za Luku :)

Molimo vas Prijava da se pridružite konverzaciji.

Više
4 godina 3 meseci pre #158167 od Danijela
Danijela je odgovorio na temu: Re:Odvikavanje od pelena
Prvo dete se odviklo sa dve godine,za mesec dana,samo smo nocu stavljali i preko dana kad spava. Cera ima godinu ipo jos nosimo pelene,doduse pamucne zbog ojeda, i sad sam u fazonu iskuvavanja i to svaki drugi dan. Bili smo kod mojih na selu,pa je bila golisava i cucnula je u par navrata da piski i jednom kakila,ali ne vidim da je ona jos zrela za to. Svi mi govore da je sad idealno,jer je leto nista imamo jos mesec dana,iskuvavacemo.

• * Rajakov
  • * Rajakov's Avatar
  • Posetilac
  • Posetilac
4 godina 2 meseci pre #158670 od * Rajakov
* Rajakov je odgovorio na temu: Re:Odvikavanje od pelena
Da se pohvalimo da je Kokiju već nekoliko dana suva pelena noću :smhall: sad ću da uvijem dušek u najlon da izbacimo i noćnu :)

Više
4 godina 2 meseci pre #158974 od Capeside
Capeside je odgovorio na temu: Re:Odvikavanje od pelena
Mi smo se vratili na nocnu... Pije nenormalne kolicine vode, a i malo smo bili stresnuti ovih dana, pa je i to malo uticalo verovatno... Mislim da piski samo jednom tokom noci, ali ne znam kada da ga nudim i da li da ga budim...

" I am the master of my fate...
I am the captain of my soul."

Više
4 godina 2 meseci pre #158975 od GNina
GNina je odgovorio na temu: Re:Odvikavanje od pelena
Mi i dalje budimo... Vec vise od godinu dana ne nosi pelene, ali opet je budimo. Ona moze i da se ne upiski, ali isto tako i da se upiski... Nisam pametna.

Više
4 godina 2 meseci pre #158977 od Boyanna
Boyanna je odgovorio na temu: Re:Odvikavanje od pelena
Ja Anabelu budim samo ako se pre spavanja nalivala vodom a to je nikad jer izbegavam da joj dajem upravo zbog toga. Ali sinoc je bilo veselo, probudila ona mene da mi kaze da joj se piski oko jedan, pa me posle probudila oko pet da mi kaze da se upiskila. Ja se slognula, i danas u toku dana saznam da se kod babe nalivala "kiselim" sokom sto joj je strogo zabranjeno! Popizdela sam , ne znam samo na koga sam vise na nju ili tu babu.
Kakav je Viktor kad ga probudis, mislim zaspi odmah ili se muci? Ako zaspi bez problema onda ga budi npr. cetiri sata nakon sto zaspi, a ako ne zaspi onda gruvaj jos neko vreme nocnu.

Honesty is an expensive gift, don`t expect it from cheap people.

Više
4 godina 2 meseci pre - 4 godina 2 meseci pre #158980 od Miljana
Miljana je odgovorio na temu: Re:Odvikavanje od pelena
Ja sam Milicu budila neka tri sata posto zaspi pa lagano pomerala, i onda sam jednostavno spontano prestala to da radim, ali kad bi joj se piskilo sama bi se budila i trazila da piski, bem li ga, ja jedino sto mu ne bih vracala ponovo pelenu da ga ne bih zbunila, opet kazem ja bih tako uradila :P :kiss:

Mama, ponosna sam sto ste vi moji roditelji <3
Poslednja izmena: 4 godina 2 meseci pre od Miljana.

Više
4 godina 2 meseci pre #158999 od Capeside
Capeside je odgovorio na temu: Re:Odvikavanje od pelena
Uzasno tesko zaspi kada se probudi, zbog toga i pitam... Sinoc mu je pelena bila suva oko 1,a posle sam ja zaspala...Ujutru puna!
On ni preko dana nece da trazi nosu, nego ga stalno nudimo..Desi mu se da se upiski, posto strvarno pije bas dosta tecnosti (mislim da pije vise od mene)

" I am the master of my fate...
I am the captain of my soul."

Više
4 godina 2 meseci pre #159000 od GNina
GNina je odgovorio na temu: Re:Odvikavanje od pelena
I meni Sonja pije dosta tecnosti. A kako da joj branim kada mi trazi i pocne da place? Ona piski pred spavanje, ali u toku nocu moramo da je probudimo jednom. Izmedju tri i cetri. Pokusavali smo da pomeramo za pola sata, ali se upiski :)

Moderatori: NinaninavesnasSilvijica

Prijavljivanje/Registracija