Decija garderoba od teksasa

• Two Princess
  • Two Princess's Avatar Pokretač teme
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
Više
5 godina 1 mesec pre #83906 od Two Princess
Two Princess je napravio novu temu: Decija garderoba od teksasa
Za deciju garderobu vazi najbitnije pravilo, da je materijal od koga je garderoba sasivena kvalitetan i detetu udoban za nosenje.
Teksas je uveliko zastupljen u decijoj garderobi, jednostavan i idealan za kombinovanje uz svu ostalu garderobu.
Prilagodljiv je svim godisnjim dobima, nikada ne izlazi iz mode!

Kupujete li svojim malisanima garderobu od teksasa, sta je to najcesce?

Molimo vas Prijava da se pridružite konverzaciji.

Više
5 godina 1 mesec pre #83915 od GNina
GNina je odgovorio na temu: Decija garderoba od teksasa
Ja sam bas mislila da deci i ne oblace toliko teksas... svi se vode tim da je neudoban. Mada i jeste ako dete ide u parkic da skace i pentra se po onim spravicama :)

U svakom slucaju ja Sonji kupujem teksas i ima tu svega... farmerke, jaknica, suknjice, haljinice, sesirici :) Definitivno nesto sto mozes da kombinujes sa cim pozelis :)

• Nina-David-Simon
  • Nina-David-Simon's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • *** Nina i David ***
Više
5 godina 1 mesec pre #83918 od Nina-David-Simon
Nina-David-Simon je odgovorio na temu: Decija garderoba od teksasa
Teksas je jako zahvalan za kombinaciju. Vec smo promenili nekoliko pari teksas farmerica jer ih brzo prerasta. Kad biram gledam da budu bas mekane da bi joj bile sto udobnije. Kad idemo u neku skitnju kolicima, setnju, oblacim joj, ali za ludovanja po parku ipak kombinujem trenerkice jer su udobnije.

Imam u planu i teksas jaknicu da joj kupim, cim nadjem odgovarajucu )

• Rajakov
  • Rajakov's Avatar
  • Posetilac
  • Posetilac
5 godina 1 mesec pre #83924 od Rajakov
Rajakov je odgovorio na temu: Decija garderoba od teksasa
Mi smo dobili teksas farmerkice za bebe, baš mekane i obožavam da mu oblačim kad idemo negde :) , ali još malo pa nećemo moći da ih nosimo tako da ćemo morati da nabavimo nove :lol:

Više
5 godina 1 mesec pre #83926 od Boyanna
Boyanna je odgovorio na temu: Re:Decija garderoba od teksasa
Ja obozavam teksas, i suknjice i haljinice i farmerke joj kupujem. I obican i svetliji i tamniji i sa raznim printovima. Sad trazim neki sorc :-)

Honesty is an expensive gift, don`t expect it from cheap people.

• Two Princess
  • Two Princess's Avatar Pokretač teme
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
Više
5 godina 1 mesec pre #83955 od Two Princess
Two Princess je odgovorio na temu: Decija garderoba od teksasa
Ne oblacim im teksas u zimskom periodu, tada se pre odlucujem za somot. Za toplije vreme uvek, haljinice, farmerice od mekseg teksasa, jaknice, bas mi je sve slatko jer je savrseno za kombinovanje, narocito kod devojcica :oops:

Više
5 godina 1 mesec pre #83996 od Dasha
Dasha je odgovorio na temu: Decija garderoba od teksasa
Teksas farkice su obavezne u nasem ormanu aliiii.... Plitki modeli su nezahvalni a da ne pominjem farke bez lastisa koje su mahom zastupljene po prodavnicama. Nezahvalne su jer spadaju na pola guze... Proizvodjaci muskih decijih farkica izbacuju katastrofalne modele. Ili su presiroke ili su skiny sto nije dobro za decake. Lastis struk gotovo da ne postoji. Ovo se odnosi na domace proizvodjace dok su svetski brendovi drugaciji. Cak i za decake od 14 godina postoji lastis u struku u farkicama. Cene su gotovo identicne. U prodavnicama u Smederevu, ne postoje farkice ispod 1500-1800 din. Kineske su neku stotku manje ali takodje nisu jeftine. H&M, C&A i ostale proizvodjace se vise isplati kupovati nego domace... Ovo pricam iz iskustva kao veliki ljubitelj i kupac decijih farmerica. Ne volim svaki teksas, bas biram prilikom kupovine, mozda sam prezahtevna ali za novac koji zelim da dam, ocekujem mnogo vise od ponudjaca i proizvodjaca...
Zahvalnice:: c.sonja, dacadana, Ljiljana

• Ljiljana
  • Ljiljana's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • Ljudi koji nemaju poroka, nemaju ni vrlina!
Više
5 godina 1 mesec pre #84069 od Ljiljana
Ljiljana je odgovorio na temu: Decija garderoba od teksasa

Dasha napisao/la: H&M, C&A i ostale proizvodjace se vise isplati kupovati nego domace... Ovo pricam iz iskustva kao veliki ljubitelj i kupac decijih farmerica. Ne volim svaki teksas, bas biram prilikom kupovine, mozda sam prezahtevna ali za novac koji zelim da dam, ocekujem mnogo vise od ponudjaca i proizvodjaca...

Neki ljudi me gledaju kao da sam pala sa Marsa kad kazem ovako nesto... :blink:

U nasem ormaru su pantalone, sesirici, sorcevi, suknjice od teksasa. :)

Više
5 godina 1 mesec pre #84075 od Dasha
Dasha je odgovorio na temu: Decija garderoba od teksasa
Farmerice se najteze prodaju kod nas bas iz tog razloga: cene i neprakticnosti. Ovo se narocito odnosi na muske modele. Takodje, sve sto je dete starije, modeli su nezahvalniji...
Zahvalnice:: Marija

Moderatori: NinaninavesnasSilvijica

Prijavljivanje/Registracija