Produzeno porodiljsko ili bolovanje posle porodilj

Više
6 godina 9 meseci pre - 6 godina 6 meseci pre #14773 od Bambola
Bambola je napravio novu temu: Produzeno porodiljsko ili bolovanje posle porodilj
Koliko maksimalno moze da se dobije bolovanja za dete od specijaliste posle porodiljskog? Da li mora vise puta da se ode na komisiju ili je dovoljno jednom? Koliko je placeno 65 % ili 100 %? Da li takvo bolovanje mora odmah da se nastavi nakon porodiljskog ili se odmor moze koristiti izmedju?
Moj pedijatar bas nije znao sve da mi objasni, a htela bih da se informisem pre nego sto stignemo do specijaliste (zakazana nam je kontrola za decembar).
Ima li neko iskustva?

Poslednja izmena: 6 godina 6 meseci pre od BBmama.

Molimo vas Prijava da se pridružite konverzaciji.

Više
6 godina 9 meseci pre #14811 od Marry
Marry je odgovorio na temu: Odg: Produzeno porodiljsko ili bolovanje posle porodilj
Bambola,produzetak porodiljskog zavisi od dijagnoze koju beba ima,ali i od opstine na kojoj je komisija ;) Ukoliko zakonm sad nesto nije promenjeno.Takodje od toga zavisi da li cete ici jednom ili vise puta na komisiju. Tu informaciju ces dobiti i od samih lekara koji su u komisiji.
Placeno je 100%. Najbolje je da prvo produzis bolovanje pa nakon toga iskoristis odmor.
Ja sam uspela 3 puta za redom da produzim porodiljsko,odnosno tri puta po 2 meseca :) Radili smo neke bezazlene vezbice za stopala.
Eto toliko znam,i nadam se da sam bar malo pomogla..

• NATAŠA
  • NATAŠA's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • volim rode-donele mi moju srećicu!
Više
6 godina 9 meseci pre #14851 od NATAŠA
NATAŠA je odgovorio na temu: Odg: Produzeno porodiljsko ili bolovanje posle porodilj
Bambola,mislim da je post-porodiljsko plaćeno sa 65

• Marija
  • Marija's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • Bicu tu i onda kad mislis da mi do tebe nije stalo
Više
6 godina 6 meseci pre #30833 od Marija
Marija je odgovorio na temu: Odg: Produzeno porodiljsko ili bolovanje posle porodilj
Ninice treba ti dooobra veza ili da odes kao ja na bum do Sokobanjske i zamolis da ti napise za produzenje porodiljskog da sa detetom nesto nije u redu... ako su ljudi oni ce da ucine, a ako ne onda munes 50E i opet lepo... ali od komisije zavisi opet koliko ces dobiti produzetak, ja sutra idem da vidim sta ce mi reci posto je sa Tomicom hvala Bogu sve u redu inace trebala sam da pocnem da radim 6.3. ove godine...

• Nina-David-Simon
  • Nina-David-Simon's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • *** Nina i David ***
Više
6 godina 6 meseci pre #30840 od Nina-David-Simon
Nina-David-Simon je odgovorio na temu: Odg: Produzeno porodiljsko ili bolovanje posle porodilj
Hvala maracvele, moracu da pokusam nesto, nema ko da cuva Ninu. Ako nista ne uspem, moracu da ostanem opet trudna :hihi:

• Marija
  • Marija's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • Bicu tu i onda kad mislis da mi do tebe nije stalo
Više
6 godina 6 meseci pre #30863 od Marija
Marija je odgovorio na temu: Odg: Produzeno porodiljsko ili bolovanje posle porodilj
Nina to bi ti bilo najpametnije :kisss::
Zahvalnice:: Nina-David-Simon

• c.sonja
  • c.sonja's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • Savetnica za dojenje
Više
5 godina 11 meseci pre #55477 od c.sonja
c.sonja je odgovorio na temu: Odg: Produzeno porodiljsko ili bolovanje posle porodilj
Eto i mene u toj dilemi, i ovako me posle ceka otkaz.
Recite mi posto mi je pedijatar rekao da se otvara bolovanje 15 dana na dete, pa posle na mene.Kako je kod vas isla procedura te produzene nege za dete

Više
5 godina 11 meseci pre #55507 od Two Princess
Two Princess je odgovorio na temu: Odg: Produzeno porodiljsko ili bolovanje posle porodilj
Maracvele ti je ekspert za otvaranje bolovanja po svim osnovama. Neka ona da informacije iz prve ruke :P

Više
5 godina 11 meseci pre #55509 od Miljana
Miljana je odgovorio na temu: Odg: Produzeno porodiljsko ili bolovanje posle porodilj
C.sonja moja frizerka je produzila porodiljsko na cerku, jer tada jos nije prohodala,pa probaj i na to

Mama, ponosna sam sto ste vi moji roditelji <3

Moderatori: BoyannavesnasBebac medeni

Prijavljivanje/Registracija