Ishrana u porodilistima

Više
5 godina 2 meseci pre #95067 od Miljana
Miljana je odgovorio na temu: Ishrana u porodilistima

Aleks napisao/la: Ja sam se poradjala u Visegradskoj i meni nije bila losa.Da li ja nisam imala velika ocekivanja ili sam imala suvise druge hrane,poput voca,plazme i sl.,uglavnom ,bila sam zadovoljna,i hranom i celim tretmanom u Visegradskoj.Pritom sam vrlo izbirljiva,i dosta kuvanih jela npr.kupus,sarmu,spanac,boraniju...ne jedem.
Trudnice i porodilje koje su na posebnom rezimu ishrane(zbog dijabetesa,pritiska,carskog...)su mnogo losije prosle,da ne kazem gladovale.
Boyanna,zasto zabranjene posete???Meni su dosli odmah. :huh:

Slazem se sa tobom, od reci do reci ;)

Mama, ponosna sam sto ste vi moji roditelji <3

Molimo vas Prijava da se pridružite konverzaciji.

Više
5 godina 1 mesec pre #95361 od Vesna
Vesna je odgovorio na temu: Ishrana u porodilistima

Two Princess napisao/la: Ona mama koja ostaje u porodilistu tri dana ili manje, pa naravno da se nece secati hrane. Ali vreme od 8, 9 ili duze dana bez adekvatne ishrane je dug period i ne moze da se zanemari i ne pamti.
I jos ako je porodilji dozvoljeno i u mogucnosti je da izmedju obroka gricne plazmu, keksic, cokoladu, vocku, sokic, sve ono sto dragi ljudi donesu, nece glad ni osetiti ni pored onakvog rucka.
Ali sta da kaze ona porodilja koja posle porodjaja carskim rezom 5 dana ne sme ni cokoladu, ni keks, ni vocku, kad tek ljudski jede kad dodje kuci 8 ili 9 dan? Ako niste to dozivele, ne znate kako je.

Sve to dozivela ....s tim sto je "nadrkana" Terzicka(ona mu je valjda neka glavna na odeljenju) zabranila mm da mi ostavi hranu...rekla mu je da dodje za vreme posete....a to sto on radi po ceo dan nema veze...i sto su kao za inat svi moji bili bolesni kad sam se ja porodila ni to nema veze...
Lepo je neko rekao u smederevsku bolnicu dolazis da umres,nije bitno na kom ces odeljenju da zavrsis!

Više
5 godina 1 mesec pre #95364 od mmmmilica
mmmmilica je odgovorio na temu: Ishrana u porodilistima
Strašno Vesnaaa :ohmy:

Više
5 godina 1 mesec pre #95366 od Vesna
Vesna je odgovorio na temu: Ishrana u porodilistima

mmmmilica napisao/la: Strašno Vesnaaa :ohmy:

Tako je to kad si ceo zivot baksuz : /
Zahvalnice:: mmmmilica

• Nina-David-Simon
  • Nina-David-Simon's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • *** Nina i David ***
Više
5 godina 1 mesec pre #95525 od Nina-David-Simon
Nina-David-Simon je odgovorio na temu: Ishrana u porodilistima
Javljam kakva ce uskustva biti ove godine u Kg, tj. za 15-ak dana :)
Zahvalnice:: mmmmilica

Više
5 godina 1 mesec pre #95660 od Sladjana
Sladjana je odgovorio na temu: Re:Ishrana u porodilistima
U nasem porodilistu je hrana najblaze receno katastrofalna. Muka mi je kad se setim dorucka, dva koluta salamcine/parizera sa onim belim fuj i kasika pavlake

• Sneza
  • Sneza's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • Mama sam i time se ponosim
Više
5 godina 1 mesec pre #98062 od Sneza
Sneza je odgovorio na temu: Ishrana u porodilistima
prvi put je bila bolja definitivno i raznovrsnija. A sada katastrofa! Jos bebe donesu kod nas u sobu kada je vreme rucka i vecere, i onda i ne mogu da odem ni da jedem kada je beba sa mnom u sobi.
kada sam se porodila dobila punjenu papriku da jedem, a za veceru testenina sa krompirom, neslana totalno, a ljuta sou jedan, biber se sve crnio od gore. Sledeci dan: dorucak- 2 parceta hleba sa pavlakom i jedan kolut salame, rucala nisam jer je beba bila kod mene, a za veceru opet rezanci ali sa kupusom, takodje neslani, a puni bibera. i treci dan: dorucak-2 parceta hleba sa sirkom + odvratni caj, rucala takodje nisam jer je beba bila kod mene, ali srecom taj dan smo isli i kuci

Više
5 godina 1 mesec pre #98070 od GNina
GNina je odgovorio na temu: Ishrana u porodilistima
Snezo u kom si se porodilistu poradjala?

• Adriana
  • Adriana's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • Mozda nemam sve sto zelim,ali volim sve sto imam.
Više
5 godina 1 mesec pre #98078 od Adriana
Adriana je odgovorio na temu: Ishrana u porodilistima
Hrana kod nas u porodilistu je -NO COMMENT!!!

Moderatori: BoyannavesnasBebac medeni

Prijavljivanje/Registracija