Kupke, samponi, dezodoransi, mleka za telo...

Više
6 godina 10 meseci pre #14086 od Marry
Marry je odgovorio na temu: Odg: Kupke, samponi, dezodoransi, mleka za telo...
Dove sapun uvek koristim za lice. Neisusuje kozu i zaista nemam potrebu da koristim kremu za lice.
Mleko za telo Nivea,a kupke uglavnom Palmolive..mada sto kaze Zmaja uzivam u svim tim bocicama kad su kupke upitanju..
Za kosu koristila Redken,i Elseve(kad ovo prvo ponestane a tesko se da nabaviti..).
Dezodorans trenutno imam i bas mi se dopada Nivea black & white.

Molimo vas Prijava da se pridružite konverzaciji.

Više
6 godina 10 meseci pre #14147 od Boyanna
Boyanna je odgovorio na temu: Odg: Kupke, samponi, dezodoransi, mleka za telo...
dezedorans rexona ili garnier, sapun dove, mleka za telo uglavnom Nivea, mada imam svakakva pa mixujem, sampon breza :) (ali trenutno mix koji mi je patuljak preporucila),a maska elseve...krema za lice bekutan a za ruke garnier ...eto tako :)

Honesty is an expensive gift, don`t expect it from cheap people.

Više
6 godina 10 meseci pre #14151 od Two Princess
Two Princess je odgovorio na temu: Odg: Kupke, samponi, dezodoransi, mleka za telo...
I moj problem je koza. Posebno nakon trudnoce kad hormoni podivljaju imam po celom licu i vratu pubertetske bubuljice, svrbe, peckaju i ne izgledaju ni malo lepo. Nakon prethodne trudnoce sam obisla trista lekara i ostavljala para i para, isprobala sve preparate, kreme, losione i nista.
Jedino za vreme trudnoce kada pijem progesteron izgledam kao lutka, lice i koza i kosa sijaju, ponekad pomislim da su mi slike fotosopirane, koliko to bude lepo i cisto.
Slucajno mi je sestra predlozila da pokusam sa AVEN kolekcijom, skupi veoma ali vredi. Sada koristim kremu za iritiranu kozu i sapun za ciscenje lica i prezadovoljna sam. Uspela sam 40 % da problem sa licem dovedem pod kontrolu.
A od kupki koristim Niveu i Palmolive, ne volim cvetne i vockaste mirise ni kupki ni parfema.

• luna
  • luna's Avatar
  • Posetilac
  • Posetilac
6 godina 4 meseci pre #38965 od luna
luna je odgovorio na temu: Odg: Kupke, samponi, dezodoransi, mleka za telo...
Dove mi je nekako najbolji,koristim za tusiranje,losion za telo,sapun za umivanje i kremu za lice (iako ne mazem bas cesto) a dezodorans c-thru i b.u ljubicasti i zuti

Više
6 godina 4 meseci pre #38971 od Aleks
Aleks je odgovorio na temu: Odg: Kupke, samponi, dezodoransi, mleka za telo...
Generalno Dove i Nivea za sve :tus:

[/url]

Više
6 godina 4 meseci pre #38973 od Marijana
Marijana je odgovorio na temu: Odg: Kupke, samponi, dezodoransi, mleka za telo...
Nivea proizvode najcesce koristim i Dalia kolekciju koja je prelepa posebno losion za telo!

Više
6 godina 4 meseci pre #38987 od Sonja
Sonja je odgovorio na temu: Odg: Kupke, samponi, dezodoransi, mleka za telo...
Kupke i sampon Palmolive, sapun i kreme nivea, od parfema sve sto mi se svidja bez obzira na marku.

Više
6 godina 4 meseci pre #39051 od Miljana
Miljana je odgovorio na temu: Odg: Kupke, samponi, dezodoransi, mleka za telo...
Od skoro imam problema sa licem, neko crvenilo mi se pojavilo, pa koristim neke kremice koje mi je doktor prepisao, u apoteci su mi napravili, a izmedju ostalog mi je rekao da je Dove najbolja kolekcija i da samo nju koristim, mada sam je i pre njegovog saveta koristila :)

Mama, ponosna sam sto ste vi moji roditelji <3

Više
6 godina 4 meseci pre #39060 od Marija
Marija je odgovorio na temu: Odg: Kupke, samponi, dezodoransi, mleka za telo...
ja pa sta znam zaista je nivea zakon ali sada pratim neke i akcije tako da ne koristim sve iste marke,nemam problem sa kozom tako za mogu slobodno za mesam i promenim.......

Moderatori: vesnasEka

Prijavljivanje/Registracija