Odeca i obuca velikih brojeva.

Više
6 godina 7 meseci pre - 6 godina 6 meseci pre #27085 od Cvrca
Cvrca je napravio novu temu: Odeca i obuca velikih brojeva.
Ima li u ovoj nesrećnoj zemlji nešto za nas plus size?
Išla sam juče da kupim nešto, imam neku svadbu uskoro, majko sveta... Nije mi bilo dobro.
Jedno tesno, drugo kratko, treće babasto, četvrto mi prodavačica sa mene skidala... Cipele sam našla, tašnu isto, čak i donji veš i čarape. Al' haljinu, cvrc Milojka. Ne mogu da nadjem prokletu haljinu i hoću da se obesim.
Ja jesam krupna poprilično (da ne kažem, da sam kao slonče), al' volim lepo da se obučem. Svidela mi se jedna haljina u Ušću, al' za djavola, ona poprečno prugasta i napravi me trokrilnim šifonjerom. Još mi prodavačica vesla za vratom:''Uzmi je, pa uzmi je, pa vidi kako ti stoji, pa gde ćeš da nadješ bolju, pa nisi ti mala!? O sunce ti poljubim, valjda ja znam šta oću.
Dajte predloge, sve dolazi u obzir! Online butici, offline radnje, prodavnice sirom Srbije!!! Where?????????? :bambam:

Poslednja izmena: 6 godina 6 meseci pre od BBmama.

Molimo vas Prijava da se pridružite konverzaciji.

Više
6 godina 6 meseci pre #27090 od BEBICA
BEBICA je odgovorio na temu: Odg: Odeca i obuca velikih brojeva.
E ovako za obuca u Beogradu imas obuca Guliver prodaju Italijansu obucu salamander brojeve od 41 pa nagore za dame i gospoda, ali cene su im WOW...
Takodje recimo moja mama nasla je, tacno ja joj nasla za jednu svadbu u Beogradu tacnije u Zemunu, sto proizvodi obuca Beograd imaju i oni brojevi do 43 obuca a da nisu babpski vec onako elegancija...koja nikad ane umira...Plus pricamo o cistoj kozi a cene su im pristupacne....

Evo link ka GULIVER

E sada za odeca ima dosta tih radnji po BG za punije dame i trudnice....
Ne znam kolko sma ti pomogla ali ovo mi prvo palo na pamet....

VEROLINO HANDIWORK KLIK NA LINK
HEKLANE KAPE,TRAKICE,SALOVI,ZA SVA GODISNA DOBA...
www.facebook.com/VerolinoHandiwork

Osmeh je jedna kriva linija koja moze da ispravi mnogo stvari.

[link=http://lilypie.com] [/link]

Više
6 godina 6 meseci pre #27113 od Marija
Marija je odgovorio na temu: Odg: Odeca i obuca velikih brojeva.
nekada je zaista tesko naci odg obucu znam po sebi,imam toliko mrsavu nogu da mi je problem da nadjem i u vecini slucajeva mi je sve siroko............ :(

Više
6 godina 6 meseci pre #27118 od Marinica
Marinica je odgovorio na temu: Odg: Odeca i obuca velikih brojeva.
zaista je nekada problem,menije problem samo sto imam toliku malu nogu da nekada mozda treba da odem u decije rednje da kupim,zavisno od kalupa........... :hihi: :hihi:

Više
6 godina 3 meseci pre - 5 godina 8 meseci pre #46128 od Dasha
Dasha je odgovorio na temu: Odg: Odeca i obuca velikih brojeva.
Samo u fb prodavnici: Dečija Posla ! Plus size FANTASTICNE kreacije po sjajnim cenama!
www.facebook.com/media/set/?set=a.333303...0003716895213&type=1

Poslednja izmena: 5 godina 8 meseci pre od Miljana.

Više
6 godina 2 meseci pre #46204 od Sonja
Sonja je odgovorio na temu: Odg: Odeca i obuca velikih brojeva.
Za odecu nemam problema,sada mogu obuci i nsto od dece,oni rastu a ja ista jos i dosta tanja...a za obucu se desava da imam problema,nosim veci broj pa onda imam malo izbacenu kost i tako nekada bas imam muke dok odaberem sta cu...

Više
5 godina 5 meseci pre #80850 od nina
nina je odgovorio na temu: Odeca i obuca velikih brojeva.
Biti puniji ne znači da treba izbegavati nošenje haljina i sakrivati svoje telo. Treba jednostavno izabrati haljinu koja će istaći najbolje delove vašeg tela i učiniti vas da izgledate zapanjujuće.

Ako imate zategnute i tanke ruke, nosite haljine bez rukava i haljine na bretele kako bi istakli ruke i obratili pažnju na njih. Međutim ko ima opuštenu kožu i deblje ruke trebala bi da nosi haljinu sa rukavima i prikrije taj nedostatak.

- Haljina sa V izrezom je idealna za dame sa oblinama, jer ističe dekolte, pa će sva pažnja biti usmerena na grudi, vrat i lice.

- Ako ste visoki izaberite dugu haljinu, to će pomoći da uravnoteži vašu figuru i izgledaćete fenomenalno. Ali ako ste niski obavezno nosite kraće haljine, naravno nikako prekratke.

- Što se materijala tiče uvek odaberite neke neprozirne. Jer prozirne haljine neće izgledati ni malo laskavo i elegantno.

-Uvek idite na jednostavniju varijantu haljine. U svim prilikama to će vam bolje pristajati, a po potrebi ubacite odgovarajuće aksesoare i par potpetica će definitivno kompletirati vaš izgled i izgledaćete fenomenalno.
Zahvalnice:: Boyanna

Više
5 godina 5 meseci pre #80855 od GNina
GNina je odgovorio na temu: Odeca i obuca velikih brojeva.
Slazem se da svakoj zeni stoji haljina, samo treba da zna da izabere model ;) Cak ni mrsavim osobama ne stoji sve kao saliveno... Nazalost cini mi se da dosta zena bas to ne zna :)

Više
5 godina 5 meseci pre #80858 od Ogili
Ogili je odgovorio na temu: Re:Odeca i obuca velikih brojeva.
Baš tako GNina. Ja generalno obožavam haljine, krupnija sam ali sam već naučila koji mi modeli dobro stoje, kako da kamufliram nedostatke a istaknem kvalitete ;-)
Zahvalnice:: GNina

Moderatori: vesnasEka

Prijavljivanje/Registracija