Ljudski je prastati.....

Više
5 godina 10 meseci pre #57683 od Marinica
Marinica je odgovorio na temu: Odg: Ljudski je prastati.....
sve bih zaboravila ako je u pitanju sreca moje porodice,deteta prvenstveno,ali nisam neka tvrdica u sustini...

Molimo vas Prijava da se pridružite konverzaciji.

Više
5 godina 10 meseci pre #57694 od Silvijica
Silvijica je odgovorio na temu: Odg: Ljudski je prastati.....
Prastam ljudima do kojih mi je stalo,takvi me i retko pogode,oni koji su me povredili vise puta i njimaa sam prastala dok sam mogla,kad su preterali,cao-zdravo,nema vise,pa ne moze svako da predje preko losih stvari...Trudim se da oni koji su me povredili ne vide da su to uradili,jer se time slade.Samo glavu gore,osmeh na lice i nek crknu dusmani :D
ps.bas sam luda :beeelj:

• Maja
  • Maja's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • The palm of a hand that holds all my dreams
Više
5 godina 10 meseci pre #57697 od Maja
Maja je odgovorio na temu: Odg: Ljudski je prastati.....
U poslednje vreme sve vise moram da oprastam..ruzne reci,ruzne misli,poglede,komentare..Cini mi se da ljudi zaboravljaju osnovna nacela dobrog ponasanja,nemaju postovanja ama ni za lek i ti se nadjes u situaciji da oprastas radi nekog svog mira..Ok..nisu to smrtni grehovi,nekad te cak i ne pogodi licno,ali odakle im pravo da te gaze..i toliko sam se vec navikla na to da mi je postalo normalno,poput dana i noci..

Više
5 godina 10 meseci pre #57704 od Silvijica
Silvijica je odgovorio na temu: Odg: Ljudski je prastati.....
Ma ja pokusavam da me vise nista ne dotice od losih osoba

• NATAŠA
  • NATAŠA's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • volim rode-donele mi moju srećicu!
Više
5 godina 7 meseci pre - 5 godina 7 meseci pre #70187 od NATAŠA
NATAŠA je odgovorio na temu: Ljudski je grešiti-božanski je oprostiti...
Drage moje,
pre nego što donesem konačnu odluku,želela bih da pročitam i vaše mišljenje...
Naime,osoba( :bng: )kojoj sam beskrajno verovala,poštovala je i cenila,dovela me je u jako neprijatnu fazu-ivica suza zbog izdaje!
Granica trpeljivosti i tolerancije mi je vrlo visoka,ali sam danas izgubila kompas.Da li je rešenje izbrisati je ili.....?

Poslednja izmena: 5 godina 7 meseci pre od Miljana.

• Maja
  • Maja's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • The palm of a hand that holds all my dreams
Više
5 godina 7 meseci pre #70196 od Maja
Maja je odgovorio na temu: Odg: Ljudski je grešiti-božanski je oprostiti...
Jako je tesko dati odgovor na takvo pitanje kad ne znas sta je zapravo u pitanju..ali mogu samo da te posavetujem da ne donosis odluke na precac..udalji se ..ne komentarisi..Smiri se i dozvoli da se jednostavno sve to slegne u tebi.Pa onda donesi odluku.Ljudi se lako obrisu iz zivota.Pitanje je da li je 1 dogadjaj los vredan brisanja sa kojim ce nestati sve unazad sto ste imali lepo..zajednicko..vase..
Zahvalnice:: NATAŠA

Više
5 godina 7 meseci pre #70232 od Marinica
Marinica je odgovorio na temu: Odg: Ljudski je grešiti-božanski je oprostiti...

Zmajevska napisao/la: Jako je tesko dati odgovor na takvo pitanje kad ne znas sta je zapravo u pitanju..ali mogu samo da te posavetujem da ne donosis odluke na precac..udalji se ..ne komentarisi..Smiri se i dozvoli da se jednostavno sve to slegne u tebi.Pa onda donesi odluku.Ljudi se lako obrisu iz zivota.Pitanje je da li je 1 dogadjaj los vredan brisanja sa kojim ce nestati sve unazad sto ste imali lepo..zajednicko..vase..

zaista se slazem u potpunosti sa zmajom jer ja sam jako brzopleta i mnoge sam svoje odluke tako i donela neke su bile i dobre ali neke su se preokrenule.....razmisli dobro i onda reaguj polaka ali sigurno......

Više
5 godina 7 meseci pre #70423 od Miljana
Miljana je odgovorio na temu: Odg: Ljudski je grešiti-božanski je oprostiti...
Gamama,sacuvaj to nesto ako ti je stalo, ovo ti pise osoba koja je jakooooo tvrdoglava,ne znam o cemu je rec, ali mozda sam i ja jednom pogresila pa eto mozda ti ovo pomogne, dobro razmisli o svemu ;) :kiss:

Mama, ponosna sam sto ste vi moji roditelji <3

Više
5 godina 7 meseci pre #70430 od Marry
Marry je odgovorio na temu: Odg: Ljudski je grešiti-božanski je oprostiti...
GAMAMA,tri puta razmisli jednom seci. Za neke ponekad nema nazad. Poslusaj svoje unutrasnje osecaje i sagledaj situaciju sa svih strane..Mada ja sam uvek za razgovor ukoliko je to moguce.

Moderatori: vesnasEka

Prijavljivanje/Registracija