Moja zena je u PMS -u,pomagajte !

Više
6 godina 5 meseci pre - 6 godina 5 meseci pre #29305 od Alen
Alen je napravio novu temu: Moja zena je u PMS -u,pomagajte !
Ovaj period dozivljavam kao narusavanje reda i mira u kuci.Sve joj smeta i nervozna je.Teska je i dzangrizava,breca se i vice i taman kad se naostrim da ospem i ja paljbu pogledam na kalendar i shvatim.I onda se povucem.
Dodje mi da izadjem iz kuce,ali bolje da ni ne pomisljam na to.Zaustavila bi me na vratima.Ako joj nesto kazem,ne valja.Ako cutim,zasto cutim i pitanje "sta ne valja? " .U tim trenucima primecuje svaku moju carapu koja nije na svom mestu ili figuru koja nije pod pravim uglom.
I ona kaze da je ona pod stresom.Sta sam onda ja ?
Molim za savet ..

Poslednja izmena: 6 godina 5 meseci pre od BBmama.

Molimo vas Prijava da se pridružite konverzaciji.

Više
6 godina 5 meseci pre #29307 od Boyanna
Boyanna je odgovorio na temu: Odg: Moja zena je u PMS -u,pomagajte !
mozda ti nesto od ovoga pripomogne :)

Korak Prvi
Prvo i osnovno što svaki muškarac kome je stalo da preživi ONE DANE mora da uradi jeste da se detaljno informiše kada ti dani počinju. Imate dve opcije. Prva je da suptilno priupitate vašu dragu, što ćete naravno učiniti kada se ona ne nalazi u Poremećenom Mentalnom Stanju, jer vam odgovor tada neće mnogo značiti, a izgledaće otprilike ovako..
Ti bi da znaš kada mi je vreme za menstruaciju? To bi ti hteo da znaš, jel’? ’Oćeš da ti kažem kada je vreme!!?A??!!! Evo sad je vreme, sad je vreme, skote jedan nezahvalni!!!

Scena se završava, prigodno situaciji – krvavo. S tim što je krv uglavnom vaša, a njena je klompa kojom vas je gađala u trenutku kada ste očajnički uhvatili za kvaku, misleći, ali samo misleći da ste se izvukli…
Druga opcija je da na mesecima sticanom iskustvu kroz posmatranje i detaljan istraživački rad utvrdite sami kada je vreme za PMS, ubeležite to vreme u vaš PMS kalendar i zatim postupate po uputstvima koja slede.

Simptomi PMS-a

Situacija je sledeća. Prijatno zavaljen u svojoj omiljenoj fotelji sa pivcem u ruci i daljincem u krilu, na TV-u gledaš utakmicu koju si čekao cele nedelje. Ah, 5 minuta muškog Raja.. Evo i nje..
Dragi, bila sam sa Milenom u kupovini, pogledaj seksi gaćice što sam našla.
-Jao, draga, divne su! Jedva čekam da te vidim u njima. Evo, samo da se završi utakmica i dolazim!
Obrati pažnju i uoči grešku!
Utakmica? Dobro.. Nek se završi.. Hmm.. Jel ti se ne sviđaju gaćice? Misliš da mi neće stajati dobro? Jel ti se ja više ne sviđam? Da ti nisam debela i ružna!?? Hoćeš možda da ih dam onoj sisatoj plavuši sa trećeg!? Možda će njoj bolje stajati? Svinjo jedna! Ne foliraj, viiidela sam da je gledaš!!! Idi kod nje onda, nek te ona hrani, pere i rađa decu! Stoko!!! A ja se još cimam da ti udovoljim sa seksi donjim vešom… Ma, budala, glupača naivna!
U nastavku vaša glava sa zblanutim izrazom lica koji još uvek stoji na njoj, hirurškim rezom biva odvojena od ostatka tela, a od lepotice koju ste znali ostaje samo slika zveri nalik onoj iz jednog od nastavaka Osmog putnika..

Šta raditi?

Kao što to mudro savetuje svako uputstvo za ponašanje u kontaktu sa zverima, i ovde je najpametnije ostati nepomičan i praviti se mrtav. Najveća greška je odgovoriti na provokaciju i uplitati se u dalju raspravu. Zapamtite, PMS = Poremećeno Mentalno Stanje. Nema tu nikakvih zdravorazumskih razgovora niti pokušaja da svađu okončate dokazivanjem da ste vi u pravu. Cilj je iz svega se izvući živ, a zato je najbolje u tišini je pustiti da izbesni šta ima. Baš kao i medved pred lešom, onjušiće vas par puta, malo se kandžama poigrati sa vama da proveri ko ste, šta ste i da li ste živi, a kada joj ubrzo dosadite produžiće svojim putem…
Dakle, najbitnije je NE REAGOVATI!
Takođe, možete se opredeliti i za smirivanje i pripitomljavanje zveri, mada je to uvek nepredvidiv proces. Setimo se samo jadnog Stiva Irvina. U jednom trenutku je bezbrižno plivao sa ražom, u drugom je bio mrtav proboden repom iste…
Znači, taktike za smirivanje su sledeće – pripremite joj toplu kupku uz masažu stopala, nakon koje će uslediti masaža leđa eteričnim uljima. Cveće, bombonjere, nakit, romantične večere i drugi sitni znaci pažnje.. sve su to odlične i dobro proverene tehnike kojima ćete primiriti vašu goropad, sebi sačuvati život (makar do sledećeg ispada), a na njeno Poremećeno Mentalno Stanje delovati kao Rapten K.

SREĆNO!!!

Honesty is an expensive gift, don`t expect it from cheap people.
Zahvalnice:: Dragana

Više
6 godina 5 meseci pre #29309 od Alen
Alen je odgovorio na temu: Odg: Moja zena je u PMS -u,pomagajte !
Hvala Bojana.Pokusacu sa ovim momentom lezanja i pravljenja da sam mrtav.Ali me brine sto ona veruje i u duhove.Jednom sam probao da je odvedem na veceru.Pogledala me je kao da sam pao sa marsa.Jer ona ne voli da sedi za stolom ispod lustera i da jede dok je drugi gledaju.Ali pokusacu.Utakmice ne gledam.Ali ne gledam ni ostalo. :hihi:
Zahvalnice:: Boyanna, Dragana

Više
6 godina 5 meseci pre #29311 od World
World je odgovorio na temu: Odg: Moja zena je u PMS -u,pomagajte !
Dragi Alene, ne moze ti tu niko pomoci, tako da nema vajde.. Suti i trpi, sta ces.. A i prvi put vidim da se muskarac nesto brine sta da radi tokom pms-a, a nije to uzalud... :D

• NATAŠA
  • NATAŠA's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • volim rode-donele mi moju srećicu!
Više
6 godina 5 meseci pre #29313 od NATAŠA
NATAŠA je odgovorio na temu: Odg: Moja zena je u PMS -u,pomagajte !
:hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi:
e vala sam se slatko nasmejala
:bravo: Alene

Više
6 godina 5 meseci pre #29319 od nina
nina je odgovorio na temu: Odg: Moja zena je u PMS -u,pomagajte !
Hormoni su cudo,Alene :hihi:
Mm je dosavsi kuci shvatio da me je "uhvatilo" ludilo vezano za pms,okrenuo se bez reci i otisao do obliznjeg marketa,nakupovao brdo slatkisa.E onda sam zvocala,pa sta ce mi toliki slatkisi,ugojicu se i bla,bla,bla....ali smirila sam se :hihi: bar na kratko da na miru odgleda utakmicu,i zaspao je.. :girl3:

Više
6 godina 5 meseci pre - 5 godina 7 meseci pre #29331 od BEBICA
BEBICA je odgovorio na temu: Odg: Moja zena je u PMS -u,pomagajte !
Moram se nadovezati malo silkovito....na ovu temu...jer to smo mi zene...

Cak i kada nismo u PMS-u ne znamo sta hocemo ali zelimo sada ...i odmah... :hihi:

Ja sam zena i priznajem.... :kisss::

VEROLINO HANDIWORK KLIK NA LINK
HEKLANE KAPE,TRAKICE,SALOVI,ZA SVA GODISNA DOBA...
www.facebook.com/VerolinoHandiwork

Osmeh je jedna kriva linija koja moze da ispravi mnogo stvari.

[link=http://lilypie.com] [/link]

Poslednja izmena: 5 godina 7 meseci pre od Miljana.

Više
6 godina 5 meseci pre #29348 od Marinica
Marinica je odgovorio na temu: Odg: Moja zena je u PMS -u,pomagajte !
interesantno kako i muskarce nesto brine,zaista sam lepo iznenadjena,pa malo cutis,malo trpis i procice je.......sve prolazi pa i to........ :) :)

Više
6 godina 5 meseci pre #29355 od Dasha
Dasha je odgovorio na temu: Odg: Moja zena je u PMS -u,pomagajte !
1. Spremi joj omiljeni obrok ili obroke
2. Ocisti celu kucu
3. Zagrlite se i zapalite jednu dzoru zajedno...

Everything will be alright...

Moderatori: vesnasEka

Prijavljivanje/Registracija