Moja zena je u PMS -u,pomagajte !

Više
6 godina 5 meseci pre #29446 od David
David je odgovorio na temu: Odg: Moja zena je u PMS -u,pomagajte !
Zdravo Alene.moram ti reci ako je tako da ti nije lako.Jer ja iskreno nisam osetio nikada kako izgleda PMS kod moje zene.mozda u retkim trenucima.Jednostavno moras da vidis sta tvojoj zeni prija,da ona svoje nezadovoljstvo ne ispolji tada bas.Jer u PMS-u zene ispolje nezadovoljstvo koje se stvaralo pre toga.Tako da kada dodje PMS badava ti i kupke,bombonjere,cvece i masaze ako pre toga to nije bilo ili makar da si joj pokazivao paznju na bilo koji nacin.Ja kazem uvek zene su ti svetsko cudo,ko uspe da ih razume svaka im cast.Jer ni one same sebe nerazumeju.Moj savet ti je nemoj se zene setiti kada je 8 mart nego svih drugih dana sem 8 mart.Videces da ce onda manje takvih ispada biti.A ako budes ovde trazio savet od zena,svaka ce ti reci sta ona voli,a to neznaci da i tvoja to isto voli.Jer nisu one ko auto pa od ovog modela pasuje za ovaj.Niti su pravljene sa istim kalupom.Sve su drugacije pa tako nauci mane i vrline njene i eto ti uspeha.A to da joj potpuno u dovoljis neznam dali postoji taj muskarac koji je uspeo u tome.
Zahvalnice:: Dragana

Molimo vas Prijava da se pridružite konverzaciji.

Više
6 godina 5 meseci pre #29449 od Miljana
Miljana je odgovorio na temu: Odg: Moja zena je u PMS -u,pomagajte !
:bravo: :bravo: :bravo:

Mama, ponosna sam sto ste vi moji roditelji <3

• Maja
  • Maja's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • The palm of a hand that holds all my dreams
Više
6 godina 5 meseci pre #29528 od Maja
Maja je odgovorio na temu: Odg: Moja zena je u PMS -u,pomagajte !
Dragi moji,posto vec prozvana,onda da se i javim..I da porucim i vama i svom muzu da je dzaba sve...Hehehehe...Sve on radi kako valja...Pazljiv je i vise nego da kazem jedan prosecan muskarac..I hteo on to da prizna ovde ili ne..Ima on i te kako razumevanja za te nagle hormonske "napade"...Nije fer od mene...Ali odavno imamo dil ..Unpared kazem izvini i molim te nemoj me slusati...ne obracaj paznju...Nije svaki dan..Pa ni svaki meseca..Ali ako nesto kazes... :gun:
Priznajem , teska sam kao crna zemlja kad sam u pms-u...Ali se i aj tada osecam jednako lose...Jer te oscilacije u organizmu i oscilacije raspolozenja zaista te ucine gotovo bolesnom...
Evo muzu...Obecavam...Picu one cajeve i kapi valerijane...Poslusacu i Dashin savet...(jedva sam cekala :hihi: )

Više
6 godina 5 meseci pre #29536 od Dasha
Dasha je odgovorio na temu: Odg: Moja zena je u PMS -u,pomagajte !
:hihi: :hihi: :hihi: :hihi:

• Maja
  • Maja's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
Više
6 godina 5 meseci pre #29539 od Maja
Alen je zaspao..drema ili nesto tako..Porucuje...I'll be back... :hihi:

Više
6 godina 5 meseci pre #29542 od Tata Veca
Tata Veca je odgovorio na temu: Odg: Moja zena je u PMS -u,pomagajte !
Moja gospoja je jako "fina" zena kada je u pms-u. Obicno imam srece jer svoj bes iskali na poslu u radu sa ljudima i postala je legendrana po svojim biserima. Gledajuci u licne karte ljudi, smejala se i pitala kako su promenili opis ili kome su falsifikovali licnu kartu. Cesto kazem zeni da je pms naziv usvojen samo zbog toga što je naziv Lude krave već bio zauzet. Alene, mislim da mi svi imamo srece jer ipak nije to toliko strasno. Neke žene su obdarene sposobnošću da nikad ne izadju iz PMSa što ih čini savršenim šalterskim službenicama, nadrkanim prosvetarima, i medicinskim sestrama na pauzi a nase to nisu (za sada). :girl4:
Zahvalnice:: Dragana

Više
6 godina 5 meseci pre #29548 od Dasha
:oklagija:

• Maja
  • Maja's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
Više
6 godina 5 meseci pre #29549 od Maja
Cek da razmislim Tata Veco da li su u pravu.. :hihi: ..neka ostavicu ovaj deo ipak Alenu...
Medicinska sestra na pauzi... :nokti: ..Vec se vidim.. :hihi:

Više
6 godina 5 meseci pre #29550 od Dasha
:hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi:

Moderatori: vesnasEka

Prijavljivanje/Registracija