Kako naći vremena za sebe

• Maja
  • Maja's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • The palm of a hand that holds all my dreams
Više
6 godina 5 meseci pre #27260 od Maja
Maja je odgovorio na temu: Odg: Kako naći vremena za sebe
Nije sve stvar samo organizacije..nego i tipa deteta..broja dece...Pomoci...I broja obaveza....
Neko npr ima dete od 3 godine koje voli da se igra i zna da se zaigra po 2 sata...Dovedes baku i ti smugnes...Jer u ta dva sata nemas obaveza drugih...Ali ako imas malog vraga koji rusi sve pred sobom..Nemas nikog da ga pricuva i imas 44 obaveze koje te prate svaki dan..Mozes da se organizujes koliko hoces....
Zahvalnice:: Dragana

Molimo vas Prijava da se pridružite konverzaciji.

Više
6 godina 5 meseci pre #27262 od Dasha
Dasha je odgovorio na temu: Odg: Kako naći vremena za sebe
Slazem se ali opet nekome su priroritet kucni poslovi... Meni nisu... Oni mi dodju kao poslednji na spisku. A opet mi je kuca cista i uredna (ako izuzmem gomile vesa za peglanje :hihi: )...
Zahvalnice:: Marija, Dragana, Eka

Više
6 godina 5 meseci pre #27320 od Miljana
Miljana je odgovorio na temu: Odg: Kako naći vremena za sebe
Znas kako ja sam ekstra organizovana, kad sam sama sa Milicom, ali od kad mm ne radi ma to je haos :hihi:

Mama, ponosna sam sto ste vi moji roditelji <3

Više
6 godina 5 meseci pre #27326 od nina
nina je odgovorio na temu: Odg: Kako naći vremena za sebe
Miljana,i kod nas je ista prica :hihi:

Više
6 godina 5 meseci pre #27327 od Marija
Marija je odgovorio na temu: Odg: Kako naći vremena za sebe
tesko je naci vremena,ja cuvam sama svog malisu,tako da vremena imam jako malo i to bude uvece kad spavka>

• Marija
  • Marija's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • Bicu tu i onda kad mislis da mi do tebe nije stalo
Više
6 godina 5 meseci pre #27509 od Marija
Marija je odgovorio na temu: Odg: Kako naći vremena za sebe
Naci vremena za sebe... hmmmm... tesko je ako nema nikoga da pomogne... mozda kada deca spavaju ali tada sam previse umorna za bilo sta sem da i ja utonem u zemlju snova.... jedino kada mi je muz slobodan onda imam malo vise vremena... dobro... sada je Tomica 11 meseci pa je sve nekako lakse ali kad je bio bebac bilo je teeeskoo uzasnooo.... ali kad se hoce tada se moze naci vremena za sve treba da postoji dobra volja i organizacija...

Više
6 godina 5 meseci pre #27513 od Boyanna
Boyanna je odgovorio na temu: Odg: Kako naći vremena za sebe
Ja ga imam vrlo cesto, super sam se organizovala sa mojom mrvicom, nije mnogo zahtevna beba pa uglavnom sve lepo stizem...a kad hocu da izadjem bez nje tu su baba, deda i ujak uvek spremni i presrecni kada treba da je cuvaju :jea:

Honesty is an expensive gift, don`t expect it from cheap people.

Više
6 godina 5 meseci pre #27572 od Dragana
Dragana je odgovorio na temu: Odg: Kako naći vremena za sebe
O da dok je bio sin mali imala sam puno vremena i za sebe i za njega,za muza i sve ok.a kad se rodila cerkica bio je haos pa i sad je jos ,mada nadjem vremena za sebe,ostavim brdo sudja ,brdo vesa odmorim se a i onako to me uvek ispocetka ceka .Prioritet su mi muz i deca a ovo ostalo sve kad se stigne :naravno vazna sam si i sama jer ako ne napunim baterije i ne napunim se gorivom nemam ni ja snage da budem dobra mama a i zena ,pa i domacica ;) :subi:

"Drugačija sam od drugih jer posmatram svet iz nekog čudnog ugla.Ponekad letim,ponekad padam ali ostajem živa i umem da se smejem.Imam moju jednu petu stranu sveta,tu se najlepše sanja u duginim bojama.Sakupljač sam neobičnih stvari .Drugi sakupljaju značke i marke,ja sakupljam dane,časove i trenutke."

• NATAŠA
  • NATAŠA's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • volim rode-donele mi moju srećicu!
Više
6 godina 5 meseci pre #27645 od NATAŠA
NATAŠA je odgovorio na temu: Odg: Kako naći vremena za sebe
dakle:.sve se može kad se hoće :hihi: :hihi: :hihi: :hihi:

Moderatori: vesnasEka

Prijavljivanje/Registracija