Mali zenski trikovi

• Bojana
  • Bojana's Avatar Pokretač teme
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • Vasilije je moj zivot
Više
5 godina 8 meseci pre - 5 godina 4 meseci pre #54135 od Bojana
Bojana je napravio novu temu: Mali zenski trikovi

Drage moje, da li biste bile ljubazne da sa svojim drugaricama na forumu podelite neke trikove koje koristite kako bi se sto brze spremile, sto lepse izgledale, delovale mrsavije i slicno?
Evo ja cu za pocetak da vam odam jednu tajnu. Ja imam jako problematicnu kosu jer se jako brzo masti. Kako je prosto neizvodljivo da je perem i feniram svaki dan, ja koristim jedan trik za koji sam saznala od jedne svoje prijateljice. U koren kose utrljam bebi puder i rastresem po kosi da ne ostane belo pri korenu, i kosa deluje kao tek oprana. Ovo naravno uspeva samo kad je kosa svetla, a na tamnoj se primecuje. Osim ako ne izmisle neki crni talk :silly:
Poslednja izmena: 5 godina 4 meseci pre od nina.

Molimo vas Prijava da se pridružite konverzaciji.

• Maja
  • Maja's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • The palm of a hand that holds all my dreams
Više
5 godina 8 meseci pre #54142 od Maja
Maja je odgovorio na temu: Odg: Mali zenski trikovi
Stavljam korektor na gornji kapak,zona tik ispod obrva...lepo ga utapkam i iz nekog razloga daje neki osvezavajuci look...
Zahvalnice:: Bojana

Više
5 godina 8 meseci pre #54518 od rada
rada je odgovorio na temu: Odg: Mali zenski trikovi

Bojana84 napisao/la: Drage moje, da li biste bile ljubazne da sa svojim drugaricama na forumu podelite neke trikove koje koristite kako bi se sto brze spremile, sto lepse izgledale, delovale mrsavije i slicno?
Evo ja cu za pocetak da vam odam jednu tajnu. Ja imam jako problematicnu kosu jer se jako brzo masti. Kako je prosto neizvodljivo da je perem i feniram svaki dan, ja koristim jedan trik za koji sam saznala od jedne svoje prijateljice. U koren kose utrljam bebi puder i rastresem po kosi da ne ostane belo pri korenu, i kosa deluje kao tek oprana. Ovo naravno uspeva samo kad je kosa svetla, a na tamnoj se primecuje. Osim ako ne izmisle neki crni talk :silly:

Za ovo sam i ja cula i nikako da isprobam :)

Moderatori: vesnasEka

Prijavljivanje/Registracija