Sex u troje?

Više
3 godina 11 meseci pre #155428 od bla bla truc
bla bla truc je napravio novu temu: Sex u troje?
Da li ste probale?
Da li maštate?
Koliko ste, do sad, uopšte razmišljali da li ste spremni za trojku?

Nekoliko razloga da probate?

MAŠTANJE

3 razloga zašto biste mogli da uzmete u obzir "trojku"

1. Bićete deo pravog seksualnog klišea, o kome se pišu knjige, snimaju filmovi i priča šapatom. Imaćete čime da se hvalite u društvu „open mind“ ljudi. Mnogi bi voleli da je probaju, ali nemaju hrabrosti.

2.Trojka je provereni podizač ega. Ako vas dvoje ljudi tako strasno želi (naročito dva zgodna frajera), tako da su spremni da vas dele, mora da ste duplo seksi!

3. U pitanju je potpuno, čisto fizičko i psihičko zadovoljstvo. Prelaz od nežne intimnosti koju imate sa jednim partnerom ka udvostručenoj strasti koja dolazi od dva muškarca može da bude svojevrsno otkrovenje. Romantične zagrljaje pretvorene u životinjske uzdahe mnogi smatraju poželjnom promenom. Ipak, mašta je uvek bolja od realnosti.

Veoma mali broj žena otvoreno priznaje da bi uopšte i razmotrile da se upuste u „trojku“. Evo zašto:

REALNOST

3 stvari koje bi trebalo da uzmete u obzir pre konačne odluke

1. Gubljenje kontrole

Dok u svojoj glavi kreirate savršenu koreografiju i skicirate scenu do detalja, u realnosti se ne pitate samo vi. Možda se nimalo ne skapirate sa partnerima koji imaju svoje zamisli. Takođe, ono što "radi" na vašem trenutnom partneru, možda ne radi na ovom drugom, pa će doći do neprijatnosti gde ne možete da utvrdite šta tu kome prija... Isto važi i za delove vašeg tela koji ovu seks

fantaziju mogu da pretvore u noćnu moru.

2. Neko može da se oseti zapostavljenim.

Ne samo što morate da brinete da se glave ne sudaraju, već i o eventualno slomljenom srcu onoga koji se nađe u drugom planu. Postoji razlog što postoji izreka „tri je gužva“. Pogotovo, zamislite situaciju: u trojci ste sa svojim dečkom i još jednom devojkom. I, odjednom, primetite da je vaš momak više okrenut njoj nego vama... da više njoj udovoljava, i da ga više ona uzbuđuje. Da li je to zaista nešto sa čim možete, posle, da živite? Da nastavite vezu kao da niste tome prisustvovali?

3. Teško je naći pravu kombinaciju.

Ako ste u strejt fazonu i „trojku“ biste probali isključivo sa strejt muškarcima, teško ćete naći dvojicu koji nisu homofobični. Najčešća varijanta je da se radi o bliskim drugarima, koji će možda biti hrabri na početku, ali budite sigurni da će i oni biti smušeni, naročito ako im je prvi put. A ne treba vam smušenost u tako specifičnom seksualnom odnosu. Niti vam treba njihovo uzajamno odmeravanje "muškosti" i veštine.

Prilozi:

Molimo vas Prijava da se pridružite konverzaciji.

Više
3 godina 11 meseci pre #155434 od Capeside
Capeside je odgovorio na temu: Sex u troje?
Nisam probala, niti ikad mastala o tome... Za mene je sex nesto jako intimno...
Ne bih mogla da se opustim, niti bih ikada mogla da se zamislim u toj situaciji... Ne osudjujem, niti imam ista protiv ljudi koji u tome uzivaju... ali ja ne bih mogla...

" I am the master of my fate...
I am the captain of my soul."

• vesnas
  • vesnas's Avatar
  • Van mreže
  • Moderator
  • Moderator
  • Oči pokazuju snagu duše.
Više
3 godina 11 meseci pre #155436 od vesnas
vesnas je odgovorio na temu: Sex u troje?
Mene, bre, sramota od same sebe, a kamoli da dodatno eksperimentišem. :lol:
Šalu na stranu; Nisam avanturista u tom smislu. Za mene je to nešto intimno i samo moje i ne želim da delim sa nekim trećim.

Više
3 godina 11 meseci pre #155439 od bla bla truc
bla bla truc je odgovorio na temu: Sex u troje?
Mislila sam da ovo postoji samo u filmovima kad ono tamo medjutim.
Ja bih volela da probam. Iskljucimo emocije, ukljucimo taster za zadovoljstvo.
Ko moze da razgranici ove dve stvari, taje je pola posla zavrsio.

• vesnas
  • vesnas's Avatar
  • Van mreže
  • Moderator
  • Moderator
Više
3 godina 11 meseci pre #155443 od vesnas
Moj je problem što to ne mogu da razgraničim i odvojim. Nikada nisam mogla.
Inače pitala sam dragog o ovoj ideji i rekao je sledeće: "Ako je devojka može, a ako je tip ne dolazi u obzir." ... još je i dodao: "Verujem da se i ti slažeš sa tim" ahahahaha :P :lol:

• * Rajakov
  • * Rajakov's Avatar
  • Posetilac
  • Posetilac
3 godina 11 meseci pre #155447 od * Rajakov
* Rajakov je odgovorio na temu: Re:Sex u troje?
Bivša žena našeg kuma, inače iz poljske je bila zainteresovana za četvorku :silly: ali kum nije pristao, to nam je rekao tek posle nekih godinu dana, ali ni mi ne bi pristali verovatno, nisam o tome dalje pričala sa tatkom :silly:
Pomišljala sam i ja par puta na trojku 2m 1ž ali obrnuto nikako :P ali što kaže Vesnas sramota me i od same sebe :blush:

• vesnas
  • vesnas's Avatar
  • Van mreže
  • Moderator
  • Moderator
Više
3 godina 11 meseci pre #155450 od vesnas
A da, kada smo kod tih isključivanja i uključivanja tastera, setih se jednog komentara: "Pa šta ako ti se ne sviđa. zažmuriš, klepiš se i gotovo." :woohoo:
Ja to dugme, taster, šta god da je ne posedujem.

• Nina-David-Simon
  • Nina-David-Simon's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • *** Nina i David ***
Više
3 godina 11 meseci pre - 3 godina 11 meseci pre #155453 od Nina-David-Simon
Nina-David-Simon je odgovorio na temu: Sex u troje?
Nisam probala, bas nemam afiniteta ka takvoj vrsti eksperimenta. Jedan moj bivsi jeste, cak je jednom na pocetku veze pitao jesam li ZA. Ja se pogubila, bilo mi skroz nenormalno to, pa sam pocela da preispitujem koliko mu u stvari znaci nasa veza kad ima zelju da jos nekog ubaci u nas krevet. Onda sam odustala od razmisljanja i pustila stvari da teku svojim tokom, naravno-samo ja i on u svakom smislu. I ostasmo zajedno 4 godine :-)
Poslednja izmena: 3 godina 11 meseci pre od Nina-David-Simon.

Više
3 godina 11 meseci pre #155462 od Pavlina
Pavlina je odgovorio na temu: Re:Sex u troje?

Capeside napisao/la: Nisam probala, niti ikad mastala o tome... Za mene je sex nesto jako intimno...
Ne bih mogla da se opustim, niti bih ikada mogla da se zamislim u toj situaciji... Ne osudjujem, niti imam ista protiv ljudi koji u tome uzivaju... ali ja ne bih mogla...

Potpisujem

NATALI

Moderatori: vesnasEka

Prijavljivanje/Registracija