Masina za sudove

Više
5 godina 3 meseci pre #100695 od Deni
Deni je odgovorio na temu: Re:Одг: Masina za sudove
Ja imam candy i sluzi nas vec duze :-)

Molimo vas Prijava da se pridružite konverzaciji.

Više
5 godina 3 meseci pre #100696 od Bebac medeni
Bebac medeni je odgovorio na temu: Masina za sudove
Moja je marke Midea.Prvi put sam cula za tu marku kad sam dobila masinu.Mi smo je dobili od kumova za veridbu,pa je skoro dve godine camila kod mojih dok sad nismo sredili kuhinju i ugradili je jer je mala (za sest kompleta).Meni je ok.Sto kaze Miljana koristim najcesce taj eko program i jos jedan 3u 1 i zadovoljna sam.Moji su sad kupuli ali ne mogu da se setim marke.Za Gorenje sam i ja malo skepticna,u poslednje vreme se brzo kvare njihovi aparati.Ti jos malo prostudiraj i istrazi,ako ti se ne zuri.

• vesnas
  • vesnas's Avatar
  • Van mreže
  • Moderator
  • Moderator
  • Oči pokazuju snagu duše.
Više
5 godina 3 meseci pre #100706 od vesnas
vesnas je odgovorio na temu: Masina za sudove
Kada smo prošle godine kupovali mašinu za veš, prodavac i još nekoliko njih koji se razumeju u tehniku, su rekli da to sada više ništa nije kao što je nekada bilo. Sve zavisi kakve si sreće u momentu kupovine aparata. Niko nije mogao da mi preporuči nešto konkretno. Veoma utešno, zar ne?
Ali su nam rekli jedno, raspitaj se postoji li servis u mestu gde ste i delovi za opravku ;)

Htela sam i ja da uzmem od nove godine mašinu za sudove, ali sačekaću da se skućimo prvo ... uskoro nadam se.

• Eka
  • Eka's Avatar
  • Van mreže
  • Administrator
  • Administrator
  • For Those I Love I Will Sacrifice.
Više
5 godina 3 meseci pre #100707 od Eka
Eka je odgovorio na temu: Re:Masina za sudove
Рајаков слободно узми елин. Ја је имам, велику и одлична је :)

For Those I Love I Will Sacrifice.

I have my moments, some more than others: but the ones around me, love me for me.

• Rajakov
  • Rajakov's Avatar
  • Posetilac
  • Posetilac
5 godina 3 meseci pre #100714 od Rajakov
Rajakov je odgovorio na temu: Masina za sudove
Izgleda da je danas tako za sve, ako ti se posreći to je to. Eto tu candy su iskritikovali, Pa menjali za drugu, a deni je zadovoljna, isto tako i za ostale marke. Jedino za bosch nisam još čula zamerke i preporučuju je dosta, ali je ona skuplja ;) Tatko i ja smo nekako više za gorenje, tako da ćemo videti šta će se nama zalomiti :lol: iskreno se nadam da će biti dobra i da će što pre stići do nas :cheer:

Više
5 godina 3 meseci pre #100841 od mmmmilica
mmmmilica je odgovorio na temu: Masina za sudove
Ja imam Beko mašinu i odlično me služi već 4,5 godine. A kako mi je pranje sudova NAJOMRAŽENIJI posao u kući, moja mašinica mi je svetinja, jer me koliko toliko lišava ove aktivnosti.
Rajakov, to što su se toj devojci upropastile čaše, verovatno su imale aplikaciju koja ne podnosi visoke temperature i mašina to nije je mogla da toleriše. Moj ti je iskren savet da kada kupiš mašinu, detaljno, baš detaljno proučiš upustvo za korišćenje, šta se sme u njoj prati, šta ne, na koliko se i kako čisti, kako se pravilno ređa posuđe i nema šanse, koje god da je marka u pitanju, da te ne služi dobro. Takođe su veoma bitni prašak ili tablete koje koristiš, ja kad god da sam koristila Finish ili Somat - nisam imala zamerke, dok sam jednom u Maxiju kupila neki njihov 365 prašak koji mi se, ma koliko ga stavila, ponekad zadržavao na određenom posuđu. Vidim sad na reklami da se pojavio i Somat gel, što može da bude samo bolja varijanta i jedva čekam da ga porbam. Što se soli tiče, koristim onu na koju prvo naletim i sve su mi bile ok. :)
Zahvalnice:: Rajakov, Bebac medeni, Eka

• Rajakov
  • Rajakov's Avatar
  • Posetilac
  • Posetilac
5 godina 3 meseci pre #100908 od Rajakov
Rajakov je odgovorio na temu: Masina za sudove
E baš ti hvala na širokom objašnjenju :cheer:
A kažite mi i kakav se to sjaj stavlja u mašinu, kao on je bitan za sušenje sudova?

Više
5 godina 3 meseci pre #100911 od mmmmilica
mmmmilica je odgovorio na temu: Masina za sudove

Rajakov napisao/la: E baš ti hvala na širokom objašnjenju :cheer:
A kažite mi i kakav se to sjaj stavlja u mašinu, kao on je bitan za sušenje sudova?

Nema na čemu, uvek :)
Ja recimo sjaj nisam nikada koristila, koliko znam potreban je kako bi se prvenstveno čaše, pa i ostalo posuđe onako bukvalno blistalo, mada je meni i ovako ok, pa sam rešila da upotrebljavam jedno hemijsko sredstvo manje, da bar na neki način utičem na zaštitu životne sredine. :lol:
Zahvalnice:: Rajakov, Vesna

Više
5 godina 3 meseci pre #100926 od Bebac medeni
Bebac medeni je odgovorio na temu: Masina za sudove
Rajakov,ako koristis tabletice umesto praska ,onda ti ne treba posebno to sredstvo za sjaj.One sadrze u sebi tako da jednim udarcem dve muve :P Ja koristim somat tabletice i uvek je sve cisto i sjajno,tako da ti to toplo preporucujem :)
Zahvalnice:: mmmmilica, Rajakov

Moderatori: vesnasEka

Prijavljivanje/Registracija