Sta vas ispunjava?

Više
4 godina 5 meseci pre - 3 godina 3 meseci pre #18365 od Marinica
Marinica je napravio novu temu: Sta vas ispunjava........??
Postoje cetiri pitanja vrednosti u zivotu. Sta me ispunjava? Sta je sveto? Za sta vredi umreti? Za sta vredi ziveti? I na sva cetiri pitanja odgovor je isti... DETE-LJUBAV.. :srce: :srce:

Moj moto je u zivotu bio i ostao ono zasta zena i zivi a to je porodica i puno dece....Ja imam jedno iako sam volela da imam 6,sticajem okolnosti da sam sada sama i nemam nameru da se vise udajem jer imam zasta da zivim,necu verovatno imati vise osim ako me neko opet ne prevari :) Zivim za mog sina i koliko god budem u mogucnostt pruzicu mu da ima kao sva ostala deca....

Koliko bi vi voleli decu?? zasto se odlucujete za manje?? :kisss:: :kisss:: :kisss::

Poslednja izmena: 3 godina 3 meseci pre od Miljana.
Zahvalnice:: Lanche

Molimo vas Prijava ili Napravite nalog da se pridružite konverzaciji.

Više
4 godina 5 meseci pre #18367 od Marinica
Marinica je odgovorio na temu: Odg: Sta vas ispunjava........??
MAMA-Jedina osoba koja ce te voleti do smrti ♥

Roditelj najbogatija osoba na svetu........ ♥ ♥ :srce: :srce: :srce: :srce:
Najponosnija majka.... :-) :-*
VOLIM TE SINE NAJVISE NA SVETU!!!!!!!!!!!
:kisss:: :kisss:: :kisss:: :kisss:: :kisss:: :inlove:
Majka je najlepši cvet koji nam je Bog podario!
Ona cveta za decu čitavog života a ne traži ništa i zadovoljna je samo JEDNIM ZAGRLJAJEM,OSMEHOM....!!! ♥

Dete najveci dar od Boga,da li se slazete...??? :srce: :srce: :srce: :srce: :srce: :srce: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:
Zahvalnice:: Lanche

Više
4 godina 5 meseci pre #18373 od Boyanna
Boyanna je odgovorio na temu: Odg: Sta vas ispunjava........??
osmeh moje cerkice, najvredniji na svetu :srce: ... kad ga vidim, na sve drugo zaboravim...ceo zivot cu se truditi da joj osmeh uvek krasi lice...
za sad imam samo nju, zbog prirode moje bolesti vrlo je moguce da se tu zavrsava moja reprodukcija... boricemo se koliko god mozemo da ne bude tako...ali i ako se to desi.. srecna sam jer sam uspela da se ostvarim kao majka pa makar to bilo i samo jednom :dry:

Honesty is an expensive gift, don`t expect it from cheap people.
Zahvalnice:: Lanche, Marinica

Više
4 godina 5 meseci pre #18414 od Marinica
Nemoj da brines bice sve u redu :) samo osmeh na lice i idi dalje,ja isto tako mislim za mene iako nije u pitanju bolest vec ne zeli vise da se udajem..... :( :(
Zahvalnice:: Lanche, Boyanna

Više
4 godina 5 meseci pre - 4 godina 5 meseci pre #18433 od Sanja
Sanja je odgovorio na temu: Odg: Sta vas ispunjava........??
Boyanna imaces ti bar jos jedno,ne znam koja je bolest u pitanju ali uz optimizam i podrsku tvojih najblizih uspeces :kisss::
Marina koliko vidim ti si jako mlada,iako si se verovatno razocarala,sve je to jos sveze i zato tako mislis,naravno da zivis za svog sina,ali neces do kraja zivota ostati sama,imaces nekoga a jos dece pa to ces vec ti odluciti :)
Ja imam dve cerkice i mislim da mi je dovoljno,mada uvek kazem nikad ne reci nikad ali ne planiram vise dece :what: "zasto"? Zato sto sam drugu trudnocu jako tesko podnela i mislim da ne bih mogla ponovo :subi: a valjda ima i toga sto moja majka ima mene i brata ne znam stvarno.......a i u obe sam dobila po 40kg pa ni to ne mogu da podnesem,tesko se skida :hihi:
A ispunjava me kada vidim moje dve princeze zadovoljne i nasmejane :srce:
Poslednja izmena: 4 godina 5 meseci pre od Sanja.
Zahvalnice:: Boyanna

Više
4 godina 5 meseci pre #18436 od Boyanna
Boyanna je odgovorio na temu: Odg: Sta vas ispunjava........??
hvala, Lavice... ne predajem se tako lako... bice ako Bog da bar jos jedno- pa da i moja sreca bude dva puta veca :P

Honesty is an expensive gift, don`t expect it from cheap people.

Više
4 godina 5 meseci pre #18437 od Marinica
Da jako sam mlada imam 20 god ali ponekad sta sam sve prosla pomislim da ima ko zna koliko,hvala ti puno Lavice,nadam se da cu naci srecu i da cu imati svoj mir
:kiss: :kiss: :kiss:

Više
4 godina 5 meseci pre #18440 od Lanche
Lanche je odgovorio na temu: Odg: Sta vas ispunjava........??
Sta me ispunjava....Osmeh mog deteta i rec MAMA... nezno, umiljato,slatko ...nesto najlepse sto svakoga dana mogu imati i doziveti.
Njena ljubav prema meni,i skup porodice na jednom mestu. :oblak: :kisss::
Zahvalnice:: Marinica

• Maja
  • Maja's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • The palm of a hand that holds all my dreams
Više
4 godina 5 meseci pre #18454 od Maja
Maja je odgovorio na temu: Odg: Sta vas ispunjava........??
Mene generalno ispunjava sreca moje porodice..ne samo mog deteta,koje jeste i uvek ce biti na prvom mesto...ali moj muz,moja mama,moja sestra...njihova radost me hrani...kad oni nisu srecni moj brod tone sto bi se reklo...
A sto se tice dece...pa..voleti i hteti i moci..tu se nesto ne podudara..pruzam se koliko sam dugacka .tako nekako.Cak i ako jednog dana dobijem jos jedno dete...opet ih necu imati koliko bi htela...tako da bolje da ne pricam o tome..Poticem iz velike familije...Znam sta znaci imati mnogo dece...ali i sta znaci nemati odecu i hranu za njih...uslove za skolovanje i sl...Ne bih sebi to oprostila NIKAD....Suvise sam odgovorna za tako nesto...Ali sa druge strane...koliko je to sve danas bitno...to sta tezimo da obezbedimo svojoj deci...Moj otac je bio siromasno dete...Stari kaput je nosio kroz celo svoje skolovanje i kad su mu rukavi bili znatno kraci...VIse su bili gladni nego siti..Ali je na kraju dobio mene i moju sestru..imao dobar posao i dobru platu..Izborio se..Rastao sa kompleksima...Ali ukrao od zivota taj jedan mali ali vazan delic srece..Nisam sigurna da li sam malo odlutala od teme sad....Mozda bas i nisam..Ne znam...

Moderatori: BoyannavesnasBebac medeniSilvijica

Prijavljivanje/Registracija