DUBAK da ili ne?

• Milica
  • Milica's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • „Većina ljudi je srećna u onoj meri u kojoj odluči
Više
7 godina 11 meseci pre #6131 od Milica
Milica je odgovorio na temu: Odg: DUBAK da ili ne?
Svi smo razliciti i svako ima svoje misljenje ali da dubak nije npr.zdrav zasto ga onda prave ja sam za to ako dete vec ima dubak i voli da je u njemu pa nekaga,necete ga vi valjda po ceo dan tako drzati,ali da dok odradite po kuci ili da odete do kupatila nece mu nista biti za kratko vreme. 1-2 dnevno mislim da je dovoljno i da nista nece biti

Ako nešto godinama gradite i to bude uništeno, nema veze: Nastavite graditi! Ako dajete ljubav, mnogi će misliti da to radite zbog vlastitih interesa, nema veze: Nastavite ljubiti! Ako želite ostvariti svoje ciljeve, mnogo će vam toga stati na put, nema veze: Ostvarujte svoje ciljeve!

Molimo vas Prijava da se pridružite konverzaciji.

Više
7 godina 11 meseci pre - 7 godina 11 meseci pre #6152 od BEBICA
BEBICA je odgovorio na temu: Odg: DUBAK da ili ne?
aleksandrova: '' ALI kako mogu da kazu da se deci krive kukovi i stopala...pa onda bi 2/3 nas odraslih trebalo da bude kljakavo ili da krivo hoda ili ne hoda...mislim da su preterali..."

A kako si sigurna da vecina ljudi nemaju problem sa deformitetima stopqala, kukova i sl.Sve sto se ne sanira kad su mladji onda kasnije se javlja i onda roditelji a primer predskole dece pitaju se pa odakle sad ovo...
pr. dacu vam naravno,

''Nedavno je u Domu zdravlja Savski venac rađeno istraživanje koje se ticalo deformiteta stopala dece.Rezultati su poprilično alarmantni. Na pregledu je ustanovljeno da deformitete stopala ima 83 odsto mališana predškolskog uzrasta.Koliko je bitno da vaše dete razvije zdravo i pravilno stopalo i zašto, kako vi sami kao roditelji da prepoznate da nešto sa stopalom vašeg deteta nije u redu ali i šta podrazumeva korekciju već nastalog deformiteta govorio dr Branislav Marković – ortoped.Autorka: Tanja Bogdanov''

Mislite da dubak i prerano staviti bebu na noge nisu zasluzne za deformitete stopala...varate se.

Ovo je jedna po meni jaako alermantna statistika.Prva sma odgovorila da skrenem pasnju jer moje dete ima deformitet od rodjennja nije stecen, ali takodje ne zelim nijedno drugo dete da ga dobije.

Ja imam samo dobru nameru.

I da dodam da jedan od zasto ne dubak razlog koji nam je dao takodje fizijatar je vec napisan od strane clana olola, bukvalno jedan od razloga je i taj.Verujem da neidemo kod istog fizijatra. :)

VEROLINO HANDIWORK KLIK NA LINK
HEKLANE KAPE,TRAKICE,SALOVI,ZA SVA GODISNA DOBA...
www.facebook.com/VerolinoHandiwork

Osmeh je jedna kriva linija koja moze da ispravi mnogo stvari.

[link=http://lilypie.com] [/link]

Poslednja izmena: 7 godina 11 meseci pre od BEBICA.

Više
7 godina 11 meseci pre #6228 od Njanja
Njanja je odgovorio na temu: Odg: DUBAK da ili ne?

olola napisao/la: meni je fizijatar rekao da bebe koje koriste dubak kasnije cesce padaju na glavu,a one koje ne koriste dubak cesce padaju na guzu,jer ih dubak zbunjuje u razvijanju centra za ravnotezu.

hahaha ... ne padamo na glavu a koristili smo dubak :woohoo:

Više
7 godina 11 meseci pre #6232 od Ilijana
Ilijana je odgovorio na temu: Odg: DUBAK da ili ne?
Mi smo koristili nekih mesec dana i brzo ga prelasli, i naravno padamo na guzu....al sva sreca tu su pelene pa stite..:))) :)

• Milica
  • Milica's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • „Većina ljudi je srećna u onoj meri u kojoj odluči
Više
7 godina 11 meseci pre #6241 od Milica
Milica je odgovorio na temu: Odg: DUBAK da ili ne?
Cula sam da ne preporucuju dubak ( u Egiptu je zakonom ZABRANJEN )
na zivce mi idu silne preporuke za ovo i ono... ionako je komplikovano biti savrsen roditelj, pa te jos vise zbune... i vise ne znas sta da mislis. Moje misljenje- ako hoces dubak, stavi bebu u dubak. I za sve ostalo- nahodi se po svom instiktu

Ako nešto godinama gradite i to bude uništeno, nema veze: Nastavite graditi! Ako dajete ljubav, mnogi će misliti da to radite zbog vlastitih interesa, nema veze: Nastavite ljubiti! Ako želite ostvariti svoje ciljeve, mnogo će vam toga stati na put, nema veze: Ostvarujte svoje ciljeve!

• Andrijana Cobanov
  • Andrijana Cobanov's Avatar Pokretač teme
  • Van mreže
  • BB Senior
  • BB Senior
Više
7 godina 11 meseci pre - 5 godina 10 meseci pre #6324 od Andrijana Cobanov
Andrijana Cobanov je odgovorio na temu: Odg: DUBAK da ili ne?
Kupili smo Tei dubak jupijeeee :)Ali za sada ide samo u rikverc:)Igra se sa onim igrackicama na dubku ali je bas srecna kada je stavimo:)))Evo i slicica:) :puf:
Poslednja izmena: 5 godina 10 meseci pre od Miljana.

• Andrijana Cobanov
  • Van mreže
  • BB Senior
  • BB Senior
Više
7 godina 11 meseci pre - 6 godina 8 meseci pre #6325 od Andrijana Cobanov
E da zaboravi da kazem ovaj dubak ima i neko platno koje se moze postaviti tako da dete moze samo stajati i igrati se u dubku ne mora voziti :))Mislim da je i to ok :)Evo vidite :)
Poslednja izmena: 6 godina 8 meseci pre od Miljana.

• Andrijana Cobanov
  • Van mreže
  • BB Senior
  • BB Senior
Više
7 godina 11 meseci pre - 5 godina 10 meseci pre #6327 od Andrijana Cobanov
evo ga :)
Poslednja izmena: 5 godina 10 meseci pre od Miljana.

• Milana Kovacev
  • Milana Kovacev's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • Moja je sreca od svih veca :)
Više
7 godina 11 meseci pre #6328 od Milana Kovacev
Milana Kovacev je odgovorio na temu: Odg: DUBAK da ili ne?
Takav je i nas slican,koliko je malecka stara?

Moderatori: NinaninavesnasBebac medeniEka

Prijavljivanje/Registracija