DUBAK da ili ne?

• Nina-David-Simon
  • Nina-David-Simon's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • *** Nina i David ***
Više
6 godina 8 meseci pre #30756 od Nina-David-Simon
Nina-David-Simon je odgovorio na temu: Odg: DUBAK da ili ne?
Izgleda da je ta oprema za bebe kao moda - menja se iz godine u godinu. Dubak cas preporucuju cas ga osudjuju jer steti razvoju bebe. Ista situacija je i sa kengur nosiljkom. Nekad se davala bebama voda da piju, sada je nova moda da decu ne treba napajati. Sacuvaj boze. Stariji pedijatri obicno daju skroz drugacije savete od onih mladjih. Vise nisam pametna sta treba a ste ne :vais:

Molimo vas Prijava da se pridružite konverzaciji.

Više
6 godina 8 meseci pre #30759 od GNina
GNina je odgovorio na temu: Odg: DUBAK da ili ne?
Ja sam sve slusala, a radila onako kako mislim da treba... :) Sustina je samo da osluskujes potrebe bebe i da ni u cemu ne treba preterivati. Mi smo koristili dubak, bilo joj je zanimljivo, ali nikada duze od 15-ak minuta. Zato sto ona nije vise htela. Kako je pocela da se oslanja na noge, koristila ga je tako sto ga je gurala i isla za njim :) Sada kada je prohodala koristi ga ponekad da pusta onu muzikicu :)

Više
6 godina 8 meseci pre #30788 od Boyanna
Boyanna je odgovorio na temu: Odg: DUBAK da ili ne?
ja kad god stavim moju lenjivicu u dubak, ona podigne noge na onu plastiku i traži da je vozim ili samo sedi i čačka one igračkice... Crnogorce moje :-)

Honesty is an expensive gift, don`t expect it from cheap people.

Više
6 godina 8 meseci pre #30867 od Marinica
Marinica je odgovorio na temu: Odg: DUBAK da ili ne?
ja mislim da to sto sada pricaju da dubak nije ok da su poceli svasta da izmisljaju sami lekari i nauka jer koliko generacija je provelo u taj dubak,koliko je tako prohodalo,ukljucujuci i mog sina nije hteo puno ali se dnevno vozio kada sakupim bar 2h.... :) .bez uvrede ali sta fali nasoj deci...Nista...zato ako sve slusao dok nadrljacemo,to je opet moje misljenje/...... :) :kisss::

Više
6 godina 8 meseci pre - 6 godina 8 meseci pre #30878 od nina
nina je odgovorio na temu: Odg: DUBAK da ili ne?
Nisam za dubak,dobili smo ga na poklon od sveki,i ako sam ja zabranila :girl3: Nadja je provelau njemu sve ukupno 15 minuta :hihi: i to sa deset meseci je pri iput stavljena u dubak,tek kada je skroz savladala ustajanje i puzanje.
Poslednja izmena: 6 godina 8 meseci pre od nina.

Više
6 godina 8 meseci pre #30928 od Marija
Marija je odgovorio na temu: Odg: DUBAK da ili ne?
moj sin ga je obozavao,i mislim da ako dete to zeli i uziva zasto da ne nismo jedini,mnogi su ga koristili pre nas,a deca mogu i brze da prohodaju.... :)

Više
6 godina 8 meseci pre #35949 od Tijana
Tijana je odgovorio na temu: Setalica za ili protiv??
Drage mame,na facebooku sam postavila pitanje kada su decu pocele da stavljaju u setalicu,kada sam dobila jedno 10 odgovora da decu uopste nisu stavljali u setalicu i da niko od doktora to ne preporucuje..Kazu da nije dobro za zglobove,da ce posle setati na prstima..nije mi jasno,zasto onda setalice postoje?Sve zene i ranije decu stavljale u setalice pa sad normalno hodaju ..interesuje me vase misljenje,a nisam nasla da ova tema vec ima negde..Sara i Dunja jos uvek ne sede samostalno ali sam mislila da ih pomalo stavljam kad pocnu...pozz

Više
6 godina 8 meseci pre #35951 od BEBICA
BEBICA je odgovorio na temu: Odg: DUBAK da ili ne?
Draga tema vec postoji, pa nastavimo ovde...zene su vec pisale..pa mozes procitati... :kisss::

VEROLINO HANDIWORK KLIK NA LINK
HEKLANE KAPE,TRAKICE,SALOVI,ZA SVA GODISNA DOBA...
www.facebook.com/VerolinoHandiwork

Osmeh je jedna kriva linija koja moze da ispravi mnogo stvari.

[link=http://lilypie.com] [/link]

Više
6 godina 8 meseci pre #36259 od Sonja
Sonja je odgovorio na temu: Odg: DUBAK da ili ne?
Sta doktori sada preporucuju neznam, kada sam ja cuvala decu dubak ili setalica je bila normalna pojava koja tada nije bila stetna, bar nama niko nije pricao da su stetne. A kada se setim moja mama je cuvala nas troje i svo troje smo bili u setalici, i sada nakon 20-30 godina nemamo posledice.

Moderatori: NinaninavesnasBebac medeniEka

Prijavljivanje/Registracija