DUBAK da ili ne?

• Nina-David-Simon
  • Nina-David-Simon's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • *** Nina i David ***
Više
6 godina 4 meseci pre #48680 od Nina-David-Simon
Nina-David-Simon je odgovorio na temu: Odg: DUBAK da ili ne?
Dvoumim se da li da kupim dubak ili ne... Pedijatar je protiv toga, a ja sto vise citam o tome i raspitujem se, sve manje znam...

Molimo vas Prijava da se pridružite konverzaciji.

Više
6 godina 4 meseci pre #48687 od Aleks
Aleks je odgovorio na temu: Odg: DUBAK da ili ne?
Po mom misljenju apsolutno ti nije neophodan,vise im dodje kao igracka.Ne mozes dete u njemu ni na kratko da ostavis bez nadzora.Ne mislim da je bas stetan koliko kazu ali nije ni nesto koristan.Mi smo ga imali ali sam ih stavljala samo na kratko,malo da promene..
Glasam za ogradicu :)

[/url]

Zahvalnice:: nina

Više
6 godina 4 meseci pre #48718 od Boyanna
Boyanna je odgovorio na temu: Odg: DUBAK da ili ne?
I ja se slazem da je ogradica mnogo bolja varijanta, ali bi bilo dobro ako imas od nekoga da pozajmis dubak cisto da probas (da te zelja mine :hihi: )

Honesty is an expensive gift, don`t expect it from cheap people.

Više
6 godina 4 meseci pre #48731 od Deni
Deni je odgovorio na temu: Odg: DUBAK da ili ne?
meni Magdalena nije htela ni da cuje za ogradicu a kako je bila nemirna beba,placljiva samo trazila ruke meni je dubak bio spas u njemu je provodila dosta vremena ali je nisam stavljala pre devetog meseca jer su tad ipak cvrsce bebe ali opet sve to zavisi od deteta

Više
6 godina 4 meseci pre #48759 od Marija
Marija je odgovorio na temu: Odg: DUBAK da ili ne?
ninice ja sam koristila i opet cu ga koristiti za veljka to sto kazu da to za decu nije to je apsolutna glupost po meni brze ce prohodati,imace jednu vise zanimaciju,malo ce se muciti......sto je ok ali naravno to je samo moje misljenje......

Više
6 godina 4 meseci pre #49313 od Marinica
Marinica je odgovorio na temu: Odg: DUBAK da ili ne?
ja sam za i koristili smo od 6meseci cini mi se..............

• Bojana
  • Bojana's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • Vasilije je moj zivot
Više
6 godina 1 mesec pre #58804 od Bojana
Bojana je odgovorio na temu: Odg: DUBAK da ili ne?
Kad sam pre par meseci negde procitala da dubak utice na nepravilan razvoj karlice i jos stosta protiv dubka, mislila sam da ga ne kupujem. Medjutim, jako me je zanimalo kako ce Vasi izgledati u njemu i videla sam da je poceo odmah da hvata za one dzidza bidze i da je srecan, pa smo mu kupili.
Sigurno da moze biti stetan ali ako malu bebu ostavite ceo dan. U uputstvu lepo pise 20 minuta a i on je sad toliko cvrst da se oslanja dosta na nogice i na ovaj prednji deo tako da mislim da ce mu pomoci u prohodavanju.

Više
6 godina 1 mesec pre #58810 od GNina
GNina je odgovorio na temu: Odg: DUBAK da ili ne?
Naravno da nije stetno ako dete nije stalno u njemu. I mi smo kao mali koristili isti taj dubak, pa jel nam fali nesto? :) Cak mislim da je to danas mnogo savrsenije odradjeno. Nista ne brini od 20-ak minuta mu nista biti nece ;) :kiss:

• Ljiljana
  • Ljiljana's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • Ljudi koji nemaju poroka, nemaju ni vrlina!
Više
6 godina 1 mesec pre #58817 od Ljiljana
Ljiljana je odgovorio na temu: Odg: DUBAK da ili ne?
Nama je dubak bio strogo zabranjen zbog problema sa kukovima. :nono: Tako da nisam ni razmisljala da li da ga kupujemo ili ne. Prohodala je i bez njega.
Ali... Toliko sam se naslusala razloga protiv tako da ga necemo koristiti na sada. Vodim se cinjenicom ako je Jana mogla bez njega, moci ce i bati. ;-)

Svima nama koji smo cekali pregled i uz kukova na Banjici, pre jedno dve nedelje dr drzao predavanje o opstem razvoju bebe, izmedju ostalog rece da dubak nije preporucljiv zbog svih razloga koje su mame navele u ranijim postovima, ali da je vrlo korisna hodalica koja moze da se ucvrsti za plafon ili dovratak. Sta je trend, a sta je istina, ostaje nama roditeljima da prosudimo i izaberemo :P

Moderatori: NinaninavesnasBebac medeniEka

Prijavljivanje/Registracija