DUBAK da ili ne?

Više
8 godina 6 meseci pre #6040 od BEBICA
BEBICA je odgovorio na temu: Odg: DUBAK da ili ne?
Ja nisam sedela u dubak, moja mama nije htela po preporuci ortopeda, a to je bilo pre 29 godina.

Zato sam rekla svako ima razlicita iskustva.Bas imam katalog Chicco-ov i danas virnula i pise za njihove dupkove da se koriste ne vise od 15 minuta i to nakon 9 meseca.

VEROLINO HANDIWORK KLIK NA LINK
HEKLANE KAPE,TRAKICE,SALOVI,ZA SVA GODISNA DOBA...
www.facebook.com/VerolinoHandiwork

Osmeh je jedna kriva linija koja moze da ispravi mnogo stvari.

[link=http://lilypie.com] [/link]

Molimo vas Prijava da se pridružite konverzaciji.

Više
8 godina 6 meseci pre #6042 od Miljana
Miljana je odgovorio na temu: Odg: DUBAK da ili ne?
Pa to ti pricam :P , znaci slazu se sa mojim dr Lazom :D

Mama, ponosna sam sto ste vi moji roditelji <3
Zahvalnice:: Andrijana Cobanov

• Aleksandra
  • Aleksandra's Avatar
  • Van mreže
  • BB Majstor
  • BB Majstor
  • love me or hate me I'm still gonna shine
Više
8 godina 6 meseci pre - 6 godina 6 meseci pre #6043 od Aleksandra
Aleksandra je odgovorio na temu: Odg: DUBAK da ili ne?
ja sam mog malog stavila sa pet ipo meseci, inace su nam sa 5 skinuli siroko povijanje, ona je propuzao sa 5, poceo da ustaje sam sa 7 i sa 8ipo prohodao :) a setalicu je mrzeo jer ne voli da je ogranicen za kretanje, moje dete cak ni kolica ne voli :bambam: setalica nam je sluzila kao guralica, ustajao je uz nju i penjao se da ga vozimo :) inace se jednom sam popeo na pult od setalice
ja iskreno nisam za one njihalice, ljuljalice, setalice i tako to.. pustis dete na ravno da se snalazi samo i kad oseti da sedi i da hoda to ce i da uradi :silly:

Poslednja izmena: 6 godina 6 meseci pre od Miljana.

Više
8 godina 6 meseci pre #6044 od Miljana
Miljana je odgovorio na temu: Odg: DUBAK da ili ne?
Alle Imamo isti dubak :) , doduse nas je pozajmljen, jer nismo bili sigurni da ce hteti da ga koristi :) , pa smo odlucili da ga ne kupujemo i zadrzimo taj dok nam sluzi :P

Mama, ponosna sam sto ste vi moji roditelji <3

• Andrijana Cobanov
  • Andrijana Cobanov's Avatar Pokretač teme
  • Van mreže
  • BB Senior
  • BB Senior
Više
8 godina 6 meseci pre #6068 od Andrijana Cobanov
Andrijana Cobanov je odgovorio na temu: Odg: DUBAK da ili ne?
E a super....komentari su nam mnogo znacili,tj potvrdili nase misljenje :) Tako da kupujemo dubak ali je necemo forsirati ako hoce hoce,a ako nece :celo: :celo: :celo: .....posluzice necemu :tree: ubacujemo slike posle praznika i javljamo kako smo prosli :woohoo:
:tree: :tree: :tree: :tree: :tree: :tree: :tree: :tree: :tree: :tree: :tree: :tree: :tree: :tree: :tree: :tree: :tree:

I drugariii SRECNA VAM NOVA GODINA....budite nam zdravi i veseli :puf: :puf: :puf: :puf:

Više
8 godina 6 meseci pre #6085 od olivera
olivera je odgovorio na temu: Odg: DUBAK da ili ne?
meni je fizijatar rekao da bebe koje koriste dubak kasnije cesce padaju na glavu,a one koje ne koriste dubak cesce padaju na guzu,jer ih dubak zbunjuje u razvijanju centra za ravnotezu.

Boze cuvaj mi ovo pile
ovu mrvu zlata i svile....

• Milana Kovacev
  • Milana Kovacev's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • Moja je sreca od svih veca :)
Više
8 godina 6 meseci pre #6092 od Milana Kovacev
Milana Kovacev je odgovorio na temu: Odg: DUBAK da ili ne?
olola, moja cera je koristila dubak,evo za njene 4 ipo godine nije pala nikada na glavu... bila je u dubku od 6-7 meseci,sa 8-9 vise nije htela jer nije momgla da dohvati iz dubka sta je ona htela pa je pocela sama da izlazi iz njega i da se krece uz namestaj....sad kad gledam mihajla nekako mi mali za dubak,mozda zato sto mi maja deluje veca od mihajla mnogo sad pa sam i zaboravila kolicna je bila,a on je sa kilazom jaci za kilogram vise nego sto je ona bila....mozda ga i stavim...mislim hocu sigurno al necu mu forsirati...ako hoce hoce..i koliko hoce...nama je doktor rekao u dubak ne nikako!!!kao moze u kegur i da ga nosamo,ma kako da ne,100 lekara 10000000000 misljenja....da ga nosamo pa da ne mogu posle da ga odlepim od ruku....

• Milica
  • Milica's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • „Većina ljudi je srećna u onoj meri u kojoj odluči
Više
8 godina 6 meseci pre #6103 od Milica
Milica je odgovorio na temu: Odg: DUBAK da ili ne?
Tea je imala dubak ali nikako nije htela da ga koristi.Kada je prohodala pronasla dubak i trazila da se vozi sa njim ali naravno nismo to dozvolili jer je probala jedanput htela da ispadne i vise je nismo stavljali.Dubak je nov. Zato savet svim mamama ne terajte dete nista na silu

Ako nešto godinama gradite i to bude uništeno, nema veze: Nastavite graditi! Ako dajete ljubav, mnogi će misliti da to radite zbog vlastitih interesa, nema veze: Nastavite ljubiti! Ako želite ostvariti svoje ciljeve, mnogo će vam toga stati na put, nema veze: Ostvarujte svoje ciljeve!

• Aleksandra
  • Aleksandra's Avatar
  • Van mreže
  • BB Ekspert
  • BB Ekspert
  • У свакој мудрости пуно је лудости.
Više
8 godina 6 meseci pre #6114 od Aleksandra
Aleksandra je odgovorio na temu: Odg: DUBAK da ili ne?
Moje dete je selo u dubak sa 8 meseci,nisam joj merila vreme koje je provodila u dubku ali nije ni bila nesto dugo jer je jako volela da seta sa nama tj da joj damo ruke,ja ne kazem da medicina ne valja i da nije moguce da se nesto otkrije kasnije da nije dobro ALI kako mogu da kazu da se deci krive kukovi i stopala...pa onda bi 2/3 nas odraslih trebalo da bude kljakavo ili da krivo hoda ili ne hoda...mislim da su preterali...dubak se koristi od kad je sveta i veka i sad odjednom krivi sve na detetu...nesto sam jako sumnjicava po tom pitanju mada verujem da nije dobro da dete u njemu provede pola dana....uostalom svi smo razliciti i svi imamo razlicita misljenja!

Moderatori: NinaninavesnasBebac medeniEka

Prijavljivanje/Registracija