Rodjendanske torte.

Više
6 godina 5 meseci pre #68549 od GNina
GNina je odgovorio na temu: Odg: Rodjendanske torte.
Cekam Two da se javi :) I ja sam kontala plazmu :)

Molimo vas Prijava da se pridružite konverzaciji.

Više
6 godina 5 meseci pre #68550 od Boyanna
Boyanna je odgovorio na temu: Odg: Rodjendanske torte.
:smhaha: :smhaha: :smhaha: ja mislim da sam ja najveci debil na ovom forumu. Uopste nisam skontala tvoj post kako treba. Mislila sam da pitas kako da ukrasis tortu, a da se svoj decici svidi i mislila sam da ti predlozim da napravis tortu na nekoliko spratova i potrpas figurice svih junaka iz bajki i crtanih filmova :smhaha: :smhaha: :smhaha: :smhaha:

Honesty is an expensive gift, don`t expect it from cheap people.
Zahvalnice:: GNina

Više
6 godina 5 meseci pre #68551 od Aleks
Aleks je odgovorio na temu: Odg: Rodjendanske torte.
I ja mislim da ti je najbolje nesto tako lagano sa plazmom.Ja se uvek zeznem pa napravim neku" tesku'',tipa reforma,zerbo...sa puno,oraha,cokolade...i dece uzmu po zalogaj .dva

[/url]

Više
6 godina 5 meseci pre #68556 od GNina
Te ne volim ni ja pa cu njih svakako zaobici. Ja recimo obozavam vocne, ali ne znam koliko dec vole voce :unsure: Recimo meni Sonja nece nista sto ima visnje u sebi... sa druge strane jagode su ok, al otkud znam dal je neko alergican :) Tako da ja mislim da je plazma dobra varijanta.

Više
6 godina 5 meseci pre - 6 godina 5 meseci pre #68599 od Two Princess
Two Princess je odgovorio na temu: Odg: Rodjendanske torte.
Mislim da je za decu najbolja varijanta plazma torta. Neko dete ne voli kokos, neko je alergicno na kikiriki, neko ne voli voce u torti, a i koliko deca izdrze da sede i pojedu parce koje im se isece?
GNina, pretpostavljam da ces imati i jos neku tortu za posluzenje ostalih gostiju, u tom slucaju je za klince plazma torta odlicna.
I cvrsta je za oblikovanje, pa mozes da napravis rukama od nje oblik koji zelis. Dodas unutra seckanu cokoladu, krem bananice a mozes i da ukupnu smesu podelis na dva dela pa u jedan dodas malo rastopljene cokolade. Bice im interesantno zbog razlicitih boja.
Neki recepti za plazma tortu sadrze ziva jaja, od takvih recepata bezi, nikako ziva jaja.
Poslednja izmena: 6 godina 5 meseci pre od Two Princess.

Više
6 godina 5 meseci pre #68614 od GNina
Iskrena da budem narucicu tortu :) Hocu da bude u fazonu minni mouse, a ja nemam pojma da radim sa fondanom. Pitala sam ovu zenu, kaze da na plazma tortu moze da se stavi fondan, tako da cemo plazmu. A ja cu za rucak ovim starijim gostima neku vocnu da napravim :)

Više
6 godina 5 meseci pre #69511 od Bebac Smajli
Bebac Smajli je odgovorio na temu: Odg: Rodjendanske torte.
Evo i nase torte! Nemam reci kojima bih mogla da zahvalim zeni koja je pravila, na savrsenstvu koje je napravila!
Svi su bili odusevljeni i ukusom i izgledom.
A tu su bili i mafini za kojima su deca odlepila.

Zahvalnice:: GNina, Boyanna, Two Princess, vesnas, Adriana, Deni, Aleks, Silvijica, Ljiljana, Ljiljana

Više
6 godina 5 meseci pre #69543 od Ljiljana
Ljiljana je odgovorio na temu: Odg: Rodjendanske torte.
Bogami i ja bih odlepila da su se nasli pored mene :D

Više
6 godina 5 meseci pre #69553 od Two Princess
Two Princess je odgovorio na temu: Odg: Rodjendanske torte.
Bebac Smajli, tortica je vrh, mafini bozanstveni! Pa jos kad se poklopi ekstra izgled i ukusna torta, e to je prava stvar!

Moderatori: NinaninavesnasBebac medeni

Prijavljivanje/Registracija