Trudnice, kako je bilo na poslednjem pregledu?

• vesnas
  • vesnas's Avatar
  • Van mreže
  • Moderator
  • Moderator
  • Oči pokazuju snagu duše.
Više
8 godina 5 meseci pre #19024 od vesnas
vesnas je odgovorio na temu: Odg: Trudnice, kako je bilo na poslednjem pregledu?
Upravo sam se vratila sa pregleda. Prošli put je sve bilo kako treba i odahnula sam (pošto sam imala krvarenja u 5. nedelji i do petog meseca sam strogo mirovala). Bile smo zadovoljne i doktorka i ja. :-)
E sada, kaže meni doktorka da moram opet strogo da mirujem, jer mi je grlic materice skracen, pa da ne bi došlo do nekih komplikacija. Naravno opet pijem neke lekove (pila sam utrogestan do 6. meseca), sada je na meniju Partusisten i Verapamil ...

Molimo vas Prijava da se pridružite konverzaciji.

Više
8 godina 5 meseci pre #19030 od Miljana
Miljana je odgovorio na temu: Odg: Trudnice, kako je bilo na poslednjem pregledu?
Vesnice sto se mora nije tesko, za bebu sve, mi zene sve izdrzimo :kisss::

Mama, ponosna sam sto ste vi moji roditelji <3

• vesnas
  • vesnas's Avatar
  • Van mreže
  • Moderator
  • Moderator
Više
8 godina 5 meseci pre #19070 od vesnas
vesnas je odgovorio na temu: Odg: Trudnice, kako je bilo na poslednjem pregledu?
Uh znam, prosto je neverovatno koliko žene mogu da izdrže. Sve se tešim da je to još nekoliko nedelja, doktorka je pominjala da će mi ukinuti u 36. nedelji. Nervira me ovo lupanje srca i drhtavica koju lek izaziva, mada znam da nisam ni prva ni poslednja ... :mukica:

Više
8 godina 5 meseci pre #19081 od Miljana
Miljana je odgovorio na temu: Odg: Trudnice, kako je bilo na poslednjem pregledu?
Znam sve se na to zale, ja nisam pila nista u trudnoci, ali sam cula price drugih zena.... lepo kazes za zene koliko je neverovatno koliko mogu da izdrze :) :kisss::

Mama, ponosna sam sto ste vi moji roditelji <3

Više
8 godina 5 meseci pre #19084 od Olivera
Olivera je odgovorio na temu: Odg: Trudnice, kako je bilo na poslednjem pregledu?
Vesnas drzim ti fige da sve bude kako treba.Kada si vec izrzala toliko ovo sada nije nista.
Ja sam danas bila kod doktorke i sve analize su mi relativno dobre.Vaginalni i cervikalni bris je ok ali imam i dalje bakterije u mokraci i kandidu,tako da moram da uradim urinu kulturu i jos jednu terapiju kanestana.Naravno i utrageston dva puta dnevno do kraja decembra.

• Verka
  • Verka's Avatar
  • Posetilac
  • Posetilac
8 godina 5 meseci pre #19096 od Verka
Verka je odgovorio na temu: Odg: Trudnice, kako je bilo na poslednjem pregledu?
Ja sam prvi UZ imala pre 4 dana. Video se GM od 1mm. Moja mala mrvica, moje srce od celog milimetra :srce:
Bilo je i traumaticno, ali i euforicno :puf:

• Maja
  • Maja's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • The palm of a hand that holds all my dreams
Više
8 godina 4 meseci pre #19122 od Maja
Maja je odgovorio na temu: Odg: Trudnice, kako je bilo na poslednjem pregledu?
Milimetar po milimetar...Samo neka rastu!!! :srce:

Više
8 godina 4 meseci pre #19127 od Olivera
Olivera je odgovorio na temu: Odg: Trudnice, kako je bilo na poslednjem pregledu?
Verka cestitam na prvom milimetru :puf: :puf: :puf: :puf: :puf: :puf:
Neka samo raste sada :) :)

• vesnas
  • vesnas's Avatar
  • Van mreže
  • Moderator
  • Moderator
Više
8 godina 4 meseci pre #19173 od vesnas
Hvala Patuljak, izguraću ja još ovo malo, samo da nam bebica stigne živa i zdrava. :kisss::

Verka čestitam, znam kakav je osećaj kada prvi put čuješ da se vidi gestacijski mešak i početna srčana radnja. :puf:
Samo neka sve ide dobro. :kisss::

Moderatori: Bubi89vesnasSilvijica

Prijavljivanje/Registracija