Pelene

• Rajakov
  • Rajakov's Avatar
  • Posetilac
  • Posetilac
6 godina 4 meseci pre #124942 od Rajakov
Rajakov je odgovorio na temu: Pelene
Izgleda da se to dešava svim proizvođačima, ta greška da uopšte ne upijaju ;) Mi smo hvalili baby dream i my love iz švajcarske oba , ali my love 5 je isto tako imao tu grešku da se ceo grad žalio, sad smo našli neke u Rakiću isti kvalitet i malčice jeftinije ;)
A te tenera sam probala sad jer nije bio pampers na kom kod komšije i meni su užasne jer su baš plastične, a ove ostale su mekane kao pampers ;)

Molimo vas Prijava da se pridružite konverzaciji.

Više
6 godina 4 meseci pre #124945 od Deni
Deni je odgovorio na temu: Re:Одг: Re:Pelene

GNina napisao/la: A gledaj recimo ovo... uzmem ja Teneru koju je vise vas hvalilo za Sonju da joj stavljam nocu. Ona uglavnom ostane suva, te istu pelenu iskoristim i sutradan. Medjutim Tenera ima toliko lose lepljenje da mogu samo da je bacim. Dok recimo Pampers mogu i do tri cetri puta ponovo da lepim bez problema. Dodje ti ga na isto...

Ja nemam tih problema istu pelenu joj vracam vise puta posto zna da bude suva :-)

• Tamara
  • Tamara's Avatar
  • Van mreže
  • BB Senior
  • BB Senior
  • Saznaćemo koliko malo znamo onda kada nam dijete počne postavljati pitanja. - Richard L. Evans
Više
6 godina 2 meseci pre #140938 od Tamara
Tamara je odgovorio na temu: Pelene
ja koristim sinu plavu Teneru izadovoljna sam, ne propusta kao zelena, devojcica je prvo koristila original pmpers od kog je dobila uzasan pelenski osip i tada sam i njoj pocela teneru, mada je ona prekinula da koristi pelene sa 17meseci.

Više
6 godina 2 meseci pre #140961 od GNina
GNina je odgovorio na temu: Pelene
Meni Sonja za spavanje koristi Becutan i mogu vam reci nisu lose :)

• Adriana
  • Adriana's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • Mozda nemam sve sto zelim,ali volim sve sto imam.
Više
6 godina 2 meseci pre #140965 od Adriana
Adriana je odgovorio na temu: Pelene
I ja koristim za Miu plavu Teneru i sve preporuke za te pelene :)

• Rajakov
  • Rajakov's Avatar
  • Posetilac
  • Posetilac
6 godina 2 meseci pre #140975 od Rajakov
Rajakov je odgovorio na temu: Re:Pelene
A meni se tenera nikako ne sviđa , nekako su mi plastične :P Sad trenutno u rakiću imaju neke pelene iz francuske i uopšte nisu na lepljenje nego kao na čičak ;)

• Sneza
  • Sneza's Avatar
  • Van mreže
  • BB Starosedelac
  • BB Starosedelac
  • Mama sam i time se ponosim
Više
6 godina 2 meseci pre #140998 od Sneza
Sneza je odgovorio na temu: Pelene
u a meni se ne sviidjaju ni tenera ni bekutan :blink: mi pampers korstili dok nam je kaka bila redja :P (dok nismo uveli cvrstu hranu), a sada kao i za FIlipa sto sam koristila neke svajcarske, odlicne a uz to i jeftine (60 kom 900 dinara)

Više
6 godina 2 meseci pre #141006 od Andjela
Andjela je odgovorio na temu: Pelene
Ja sinu koristim Evy Baby od rodjenja i bas sam zadovoljna,nocu ga ne presvlacim ,ne propusta,mekane i mirisu..a nikad nije imao osip..

Majcinstvo nije hobi,to je poziv...to nije nesto sto se radi kako bi ti proslo vreme...To je nesto za sta ti je Bog dao vreme!

Više
6 godina 2 meseci pre #141049 od Bebac medeni
Bebac medeni je odgovorio na temu: Re:Pelene

mamin sin napisao/la: Ja sinu koristim Evy Baby od rodjenja i bas sam zadovoljna,nocu ga ne presvlacim ,ne propusta,mekane i mirisu..a nikad nije imao osip..

I mu koristimo samo njih, super su a i cena im je solidna.

Moderatori: NinaninavesnasBebac medeniEka

Prijavljivanje/Registracija